Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gaha te czopki to VIBURCOL ja daje małemu na noc i jest dużo spokojniejszy przez to ząbkowanie ale np znajoma daje przy ostrych kolkach itp też chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Kostecka wyslalam Ci maila Sisia to faktycznie Bartus super rosnie, tym bardziej ze na starcie byl maly, gratuluje, moj Michas ma ulubiona zabawke, dzisiaj dalam mu pluszowego baranka, jest maly i bardzo mieciutki, Michalek tuli go, gryzie i smieje sie w glos jak naciskam baranka na brzuch a ten robi beeeee, teraz spi przytulony do swojej maskotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Kassia - już Ci odpisałam, i również Tobie Agusia napisałam meila w sprawie piątku. mi dzisiaj mała obudziłą się znowu przed 3... ale zjadła, zaraz usnęła i znowu spała do 6.30 :) więc nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój dostał szczepionkę tej seri z 12001ktòra wycofali ma się świetnie rozwija bardzo dobrze wręcz szybko z czego się do wiedziałam tylko ileś tam sCzepionek była zła ale nawet nie została podana dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisia, Gaha unas też po tych czopkach nie jest idealnie ale widać że młody jest spokojniejszy i bardziej zrelaksowany mój ogòlnie jest bardzo żywym niemowlakiem szybko się rozwija i podobno to też powòd jego niespokojnego snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja bym bez was zrobiła? nie wieeeem :-) Kasia nie martw się anemią, dadzą Ci żelazo na receptę i szybciutko wrócisz do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Kostecka maila dostalam i masz dobry pomysl z tym miejscem spotkania na parkingu, tam bede czekac :-) Gaha ja nie wiem co sie ze mna stalo po tym porodzie, jest coraz gorzej, nie mam sily na nic, jak pomysle sobie jak radzilam sobie przed ciaza z duzym domem, praca itp to az siebie nie poznaje, dobrze ze maz mnie wspiera i mi pomaga bo inaczej zalamka, codziennie boli mnie glowa i jesyem bardzo zmeczona,chociaz tak naprawde nie mam czym:-(:-(:-( jutro ide na te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KassiaM mnie głowa od porodu boli codziennie a już mineło pół roku byłam u neurologa ale narazie musze czekać aż goapodarka hormonalna wròci do normy fobprawda ja lecze się neurologicznie na chorobowe bòle głowy ale mimobto nigdybto tyle nie trwało pòł roku szok czasem mam totalnie dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisia: z tym szczepionkami z tego co ja słyszłam było tak ze nie dało sie nimi nikogo zaszczepić ( i podobno nikogo nie zaszczepiono) bo pielegniarki zgłaszały do sanepidu ze szczepionka jest taka gesta ze nie chciała w ogóle przejść przez igłe , także mam nadzieje ze to prawda ze nikogo tym nie zaszczepiono. My bylismy wczoraj na szczepieniu z Kubusiem i z Maćkiem i oboje dali mu pożniej popis na wieczór ale dzisiaj jest ok:) Kubuś waży 8 kg 980g jak na 6 miesiecy to chyba calkiem calkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka ja też szukam sukienki. Wesele za m-c i też będę w piątym miesiącu i mimo, że jedna pociecha to tez już sporawy. Z pierwszą córcią taki jak mam teraz miałam gdzieś na początku szóstego. Ale też poszukuję sukienki. Jak coś znajdziesz to daj znać. Udanego spotkania dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
Sukieki: Dziewczyny, ja bym poszukała w normalnych sklepach typu Reserved, Orsay, h&m itp. Jest tam wiele wyprzedaży. Ja wczoraj kupiłam sukienkę za 40 zł, a kosztowała 150 :) Jest wiele modeli, które zmieszczą nawet spory brzuch. Ja przez całą ciążę ubierała się właśnie w takich sklepach. Zawsze coś znalazłam. A.......mam ważne pytanie. Jakieś 2 tygodnie temu skończyłam krwawić. Było czysto do wczoraj. Od wczoraj znów krwawię, i to nie mało :( Myślicie, że coś może być nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Dobra Kassia, Agusia - to jesteśmy umówione :) MatkaEv a może to @? ja też teraz bardzo mocno krwawię i nie wiem cholera czy to @ czy te tabsy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Kassia -a a mialas robioną morfologię po porodzie, jeszcze w szpitalu? mi np wyszła niedokrwistość, chociaż do samego końca ciąży wyniki miałam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostecka : a bierzesz cos anty z tego co kojarzę z wcześniejszych wpisów tak? a nie pisze tam o możliwości plamienia? a w ogóle to ty piesią już nie karmiśz czy karmisz ? bo szczerze mówąc to nie pamiętam.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę sie chyba za prasowanie bo mnie w końcu też góra ubrań przygniecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
no u mnie nic nie biorę, żadnej antykoncepcji, no i jeszcze nie współżyjemy. martwię się :( przy anty kojarzę, że plamienie może wystąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
ja też się chyba przyłączę do spotkania przed zamkiem. niby kojarzę ten plac zabaw, ale w razie czego w grupie raźniej. podrzućcie mi kontakt na maila: ewelinamarzec@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Donia - cały czas karmię, no i jestem mniej więcej w połowie pierwszego opakowania tabsów. owszem jeden ze skutków ubocznych to plamienia, tak samo mówiła moja gin, ale u mnie to jest naprawdę obfite i bardziej przypomina @, tym bardziej, że towarzyszy temu ból podbrzusza. MatkaEv - napisałam Ci meila w sprawie jutra. może zadzwoń do swojej gin w tej sprawie, to najlepiej powie Ci co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też na poczatku duzo plamilam ale przed końcem pierwszego opakowania przestalam i cisza do dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostecka: bo to tak wyglada włąsnie to plamienie. U mnie było to samo i stwierdziłam ze to głupota , po co mi taka anykoncepcja skoro leje sie ze mnie jak bym okres miała ( chyba ze to ma takie działanie anty bo jak tak leci to z bara bara i tak nici :D) odstawiłam zanim dobrze zaczełam brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc: palmienie to palmienie jak sama nazwa wskazuje a u mnie do plaamienia to temu daleeeeekoo bylo i z tego co widze to u kosteckiej tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez daleko bylo do plamienia, bo sie lało momentami ale tylko przy pierwszym opakowaniu i nie do końca. Teraz jrstem na trzecim i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zajrzałam do książeczki mojego maluch i był szczepiony tą szczepionk a z serią 001 czyli tą wycofaną ( raz w szpitalu a drugi raz w marcu w przychodni) i zadzwoniłam do przychodni zapytać pielęgniarkę co i jak. Powiedziała mi ze szczpionka została wstrzymana. Problem stanowiło to ze miała nie taką konsystencje - byla galaretowata i nawet jakby chciał któs zrobić z takiej właśnie galaretowatej szczepionki szczepienie to sie nie dało. Była podobno zle przechowywana i dlatego sie taka zarobiła. Maja ja dokładnie przebadać co i jak więc pewnie bedzie o tym jeszcze głosno. Ale z tego co mi pielegniarka powiedziała to w przychodni do której chodzimy sporo dzieci taka seria szczepionek zostało zaszczepionych i nic nikomu nie jest ( a szczepiła tym w styczniu, lutym i marcu czyli jakies 3 miesiące temu) Moim zdaniem to mogło być tak, że po postu z kilkoma sztukami szczepionki. sie tak zrobiło a oni wycofali wszystkie profilaktycznie wzbudzając przy okazji panikę wśród rodziców. Przynajmniej mam nadzieje ze tak jest bo to w końcu moje dziecko. A te afery ze szczepionkami to mnie juz wqrzac zaczynaja! jak mozna być takim nieodpowiedzialnym? ci, którzy takimi rzeczami sie zajmuja najpierw powinni siebie tym zaszczepic na wszelki wypadek a potem dzieci a nie "testowac "takie rzeczy na maluchach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
haha Donia moze i faktycznie tak to ma działać :) no nic, skończę to pierwsze opakowanie i zdecyduję co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostecka: no wiesz, w końcu celibat najpewniesza antykoncepcja zawsze byl i bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzis zalatana bo troche juz pakuje zeby wszystkiego nie zostawiac na jutro... U nas po tych pneumokokach noc elegancka, cysio o 3.30 i o 6.30 pobudka. Ale potem w dzien bylo gorzej :( maly byl bardzo pobudzony, widac bylo ze ledwo patrzy na oczy a nie mogl usnac, ani do piersi ani noszenie w koncu zasnal ze smokiem na rekach i tak dwa razy... Meczyl sie, plakal ale sam nie wiedzial czego chce. W ogole pierwszy raz chyba tak glosno i dlugo plakal :( Az nie wiedzialam co robic... Teraz spi od 11, mial dotad jedna przerwe na karmienie i na szczescie spokojnie zasnal dalej, mam nadzieje ze juz nie powtorzy sie poranna sytuacja... Ja sie jutro przed spotkaniem wybiore do Baby Fanta to moze tam te nianie obejrze, no i ta parasolke moze w koncu kupie ;) KassiaM bylas na badaniach? Fajnie ze Michas ma swojego ulubienca :) Moj tez juz zaczyna sie bawic, tzn. lapie sobie wiszace zabawki i nimi potrzasa ale ulubionej chyba nie ma... Donia tez mi sie wydaje ze to bylo kilka sztuk a wycofac musieli wszystkie, zreszta tak wczoraj poczytalam to ta szczepionka byla juz kilka razy wycofywana, bez sensu... A i my szczepimy ta 6w1 ale zastanawiam sie czy podac malemu trzecia dawke (planowana na 20 sierpnia) bo wlasnie sie dowiedzialam ze to wlasnie po tej 6w1 dziecko znajomych mojej sasiadki zatrzymalo sie w rozwoju i dopiero rehabilitacja pomogla... I to po trzeciej dawce, ktora dzieci podobno najgorzej znosza :( Myslicie ze mozna zmienic ta 6w1 na ta 5w1 albo na te zwykle? Bo boje sie tej trzeciej dawki 6w1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia25 z czego wiem to niemożna zmieniać jak się już wzieliście 6w1 brać ale po trzeciej dawce i mój się źle czuł a dostał 5w1 właśnie stan podgorączkowy raz zwymiotował nawet na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia: no właśnie wspominała cos takiego jak u ciebie byłam ze slyszałam o takich sytuacjach u dzieci ale ile w tym prawdy to nie wiem. Jak nie chcecie trzeciej dawki podawac to wydaje mi sie ze mozna chyba podac dziecku normalnie szczepienia tylko musicie przedyskutowac z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie czytam i mozna podac zamiast 6w1 DTPa, polio i hib osobno, bezplatnie choc tu nie chodzi o pieniadze... Albo mozna calkiem zrezygnowac z trzeciej dawki - podobno, i dac tylko czwarta na 1,5 roku. Nie wiem sama, myslalam tez ewentualnie o tej 5w1 a do lekarza musze pojsc juz przygotowana bo znajac siebie to namowi mnie na kontynuacje 6w1... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×