Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gaha podejrzewam że to nie potówki tylko od ślinki mojemu też się takie robią jak namiętnie ssie albo się ślini na te cholerne zęby hy ale one same znikają mój też miał problem z wypadającym smoczkiem podczas snu ale staram mu się go wyciągać jak tylko uśnie delikatnie żeby się uczył i pomaga już go to nie wybudza za każdym razem a nawet sam wypluwa go koleżanki córka do tej pory budzi się jak jej smoczek wypadnie a ma już 9 miesięcy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaha a zastanawiałaś się nad podaniem mu tych czopków o których pisałam one są bardzo bezpieczne nie uzależniają homeopatyczne może pomogą małemu i troszkę się wyciszy i będzie spokojniejszy polecam nic nie tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalscie o tych wycofanych szczepionkach? Jezu, i jak tu ufac lekarzom... Dzis idziemy na te nieszczesne pneumokoki, moze w przychodni wiedza cos wiecej choc w to akurat watpie... Dzieki dziewczyny o porady co do niani, patrzylam w internecie i wnioskuje ze warto zainwestowac w drozsza bo te tansze strasznie trzeszcza... Wybiore sie moze jutro do BF albo Rampersa bo ja to musze zobaczyc na zywo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytalam ze wadliwa byla szczepionka Euvax B o nr serii UFA 12001 no i zajrzalam do ksiazeczki i tam faktycznie jest w pierwszej dobie szczepienie ta Euvax B tylko nr serii jest 12006, mam nadzieje ze to nie jest z tych wycofanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIF uspokaja, że rodzice zaszczepionych niedawno dzieci mogą być spokojni, gdyż wadliwe szczepionki nie zostały nikomu podane. Wycofane zostały ze względu na zmieniony wygląd zawartości ampułek. Jak zapewnia GIS, fachowy personel medyczny nigdy nie podałby takiej szczepionki, bo pielęgniarki po prostu wiedzą, jak powinna prawidłowo wyglądać, a po drugie, konsystencja wycofanych preparatów była tak zmieniona, że płyn nie przeszedłby przez igłę strzykawki. Prawdopodobnie szczepionki zepsuły się podczas transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
o kurde :/ a u nas seria 12009 . Sisia, gdzie doczytałas o tych wadliwych seriach? bo czytam artykuł od Wery oraz na onecie ale serie nie są podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kostecka 12001 a nie 12009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
kostecka, jedziemy na tym samym wózku, bo u nas końcówka też 009 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Matka ale zauważyłaś, żeby byo coś nie tak? bo ja w sumie nie... aby w dniu szczepionki mała płakała ale teraz jest normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http ://www.se.pl/wydarzenia/kraj/uwaga-wycofane-szczepionki-euvax-b-i-tripacel_340440.html Na tej stronie jest podany nr serii. U nas jest 006, pytalam pielegniarki w przychodni to mowila ze mozemy byc spokojni, seria 009 tez jest ok tylko ta 001. Moj maly wazy 7100 g, co prawda w bodach i z pielucha ale golas to jak nic 7 kg. Pediatra byla zachwycona ze tak pieknie przybiera :) Maly szczepienie zniosl dzielnie, przy wkluciu nie plakal tylko potem ale troszke. Po poprzedniej szczepionece na nozce zrobilo mu sie takie zgrubienie - pisalam Wam, pediatra powiedziala ze to nie jest reakcja poszczepienna tylko prawdopodobnie nieodpowiednie wklucie, takie zgrubienie jest do dzis 2,5 tyg po szczepieniu i kazala robic cieple oklady bo samo nie zniknie. Powiedziala co to jest ale nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... a ja mam do Was pytanie z zupełnie innej beczki ;) Gdzie w Lublinie można kupić ładną i niezbyt drogą sukienkę ciążową? za miesiąc mam wesele.. chciałabym się ubrać w miarę fajnie, "podkreślająco" brzuszek ;) bo nie chciałabym wyglądać jak jakiś rozdeptany grubas :) także już tylko ciążowa sukienka wchodzi w grę :) i jeszcze jedno pytanko w podobnym stylu... gdzie w H&M w Plazie znajduje się ten dział dla kobiet w ciąży.. jakoś go nie odkryłam.. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia_ok masz racje postaram się wyjmować mu ten smoczek, ja mu tą brodę przemywam wodą przegotowaną albo ściereczką z białym jeleniem. A mozesz przypomnieć nazwę tych czopkow? bo nie mam za bardzo czasu na szukanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka2 dział ciążowy w H&Mie jest na 2 piętrze obok działu dla noworodków. Na samym końcu. Ja polecam Ci jednak iść i poszukać jak masz siłę do normalnych sklepów bo teraz po 1 są meeeega przeceny a po 2 jest szansa że jeszcze taką kieckę założysz. No chyba że masz bardzo duży brzuszek. Ja tak zrobiłam. Ważne żeby sukienka była odcięta pod biustem, a teraz jest takich sporo. Widziałam sporo sukienek w Reserved, poszłabym też na bazar przy Novej koleżanka mówiła że tego tam jest teraz duży wybór i ceny atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaha dzięki! Jeśli chodzi o "normalne" sukienki to już właśnie mogę mieć prolbem. Pod koniec sierpnia będę już pod koniec 5-go miesiąca.. a ja z bliźniakami chodzę :) No i szczerze mówiąc to już mam brzuszek dosyć spory, a do tego biust ogromny! ;) i jak chciałabym kupić coś w moim normalnym rozmiarze (czyli 38) to mi po prostu się nie mieści ;) a jak przymierzam coś większego (42 zazwyczaj w biuście jest dobre) to wtedy wyglądam po prostu jak w worku na ziemniaki ;) i właśnie tego chciałabym uniknąć :D czytałam o jakimś sklepie dla na Lubartowskiej, no ale ceny też raczej niezbyt przystępne.. może spróbuję jeszcze na tym bazarku pod Novą.. ostatnio byłam na tym pod Zamkiem i nic dla siebie nie wypatrzyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Linka2 ja mam do sprzedania ładna kieckę ciazowa, miałam ja raz na sobie, firma elpasa, model samira, zobacz sobie na stronie producenta, zaplacilam za nia 131 zł a odsprzedam za 100 zł. Jeśli jestes zainteresowana to napisz maila niebieska82@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Rozmiar 40, ale ja nosilam 38 i tez pasowała , materiał lekko sie ciągnie wiec nawet większy biust sie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
Linka kup sobie w h&m albo gdzies na zwyklym dziale, dluga, teraz sukienki maxi sa bardzo modne, z gumka pod biustem, bedziesz ladnie wygladac bo widzialam duzo ciezarnych wlasnie w sukienkce do kostek, do tego nawet sandalki (zeby bylo wygodniej) i duzo bizuterii, mi by bylo szkoda pieniedzy na sukienke na dziale ciazowym bo ceny sa dwa razy takie, a taka dluga to ponosisz nawet po porodzie.Ja mam wesele pare dni przed terminem, moj Maz jest napalony zeby isc, ale zobaczymy co wyjdzie, jak sie bede czula, ale tez planuje kupic dluga, a bedzie to poczatek pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera.. jakoś tak do mnie te długie sukienki nigdy nie przemawiały.. wydawało mi się, że będę w nich wyglądać jak hipopotam ;) ale muszę przyznać, że nigdy takiej nawet nie przymierzałam.. także może rzeczywiście chociaż sprawdzę czy się w tym dobrze czuję. No i sandałki to mega pozytyw.. i tak planowałam założyć jakiś obcas tylko do kościoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
ja w obcasach w ogole nie moge chodzic bo mam przepukline na kregoslupie, wiec tylko plaskie; wlasnie chyba musze poinformowac mojego gina o tej przepuklinie, jak myslicie? moze to byc wskazanie do cesarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Hej dziewczyny, ze dwa dni mnie z Wami nie bylo, efekt - wyprasowane wszystkie zaleglosci, mialam tego kilka pran i uwaga 30 sloikow ogorkow kiszonych, meeeega sukces, zwlaszcza ze chyba dzieje sie ze mna cos niedobrego:-(, zamiast czuc sie coraz lepiej ja padam i jestem wykonczona po zrobieniu najprostrzych rzeczy, meczy mnie wszystko, zrobienie obiadu, zakupy, pranie itp. Biore witaminy, duzo odpoczywam, dziecko mam grzeczne, noce przespane wiec nie wiem co ze mna:-(:-(:-(:-( Maz wysyla mnie na badania, chyba zrobie chociaz morfologie. Kostecka napisze Ci maila i podam nr tel, fajnie ze Agusia chce sie z nami spotkac na parkingu i zaprowadzic na ten plac zabaw, nie wiem jaka bedzie pogoda, u nas dzisiaj zimno i jest duze zachmurzenie no ale ja jestem 80 km od LU:-) Sisia ale Twoj Bartus duzy, extra, ja nie wiem ile Michas wazy, szczepienie mamy 10 sierpnia to sie okaze. Donia pisalas o tych problemach po goleniu, ja tez to mialam, po kremach tez uczulenie wiec poszlam na depilacje laserowa, baaaardzo polecam, bylam w ArsMedica na Zana, kolo Media Markt, koszt jednorazowy niezbyt wielki bo ok 200 zl a zabiegi mialam co 4 tyg, wiec raz na miesiac moglam odlozyc ta kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Elektroniczna nianie bardzo polecam, ja mam chicco, sprawdza sie w domu i ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
i co zadowolona jestes z depilacji? Ja tez myslalam kiedys ale przypuszczalam ze jest to drozsze. Bralas tylko bikini czy nogi tez? i bikini tak na zero zero i nic nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek ma byc ładna pogoda podobno :) Kasia dzielna dziewczyna z Ciebie - prasowanie/ogórki wow! Ostatnie dni są kiepskie bo chyba jest kiepskie ciśnienie i pełnia, ale zrób badania może masz anemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
A i jeszcze zapomnialam napisac o sukienkach ciazowych, w plazie na gorze jest taki sklep z ubraniam ciazowymi, sa fajne rzeczy ale dosyc drogie, ja kupilam tam spodnie, bluzke i tunike, zaplacilam slono a rzeczy ostatnio wynioslam w worku na ulice bo byla akcja zbiorki odziezy uzywanej :-( dlatego popieram zeby kupowac ubrania takie, ktore mozna ubrac po ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Wera_antek zdepilacji jestem bardzo zadowolona, robilam najpierw bikini a potem lydki, mialam sporo zabiegow, chyba z 8 ale ja mam jasna karnacje i jasne wlosy wiec u mnie trwalo to dluzej, nawet panie smialy sie ze jestem bardzo uparta, zwykle super efekty sa po 4 zabiegach, lydki to chyba 250 za seansik ale nie pamietam dokladnie, robilam to przed ciaza czyli wiosna ubieglego roku, teraz wyrastaja mi jeszcze jakies pojedyncze niedobitki i pasowaloby pojsc na zabieg przypominajacy, tylko ja bardzo boje sie bolu a to jak dla mnie bylo bardzo bolesne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KassiaM moj Bartus jest niewiele niejszy od Kubusia Doni a roznica jest 2,5 miesiaca :) Gdzie kupowalas ta nianie? W Lublinie? I ile mniej wiecej kosztowala, pamietasz? My chcielismy cos niedrogiego bo w sumie bardziej chodzi mi o to zeby wyjsc spokojnie na taras albo podworko a nie gdzies do sasiadow ;) A zle samopoczucie to moze faktycznie od cisnienia? Ale badania na pewno nie zaszkodza... Mnie ostatnio bardzo wypadaja wlosy ale ja wiem dlaczego - niunio zabiera mamusi najlepsze kaski dla siebie, dlatego tak pieknie rosnie ;) A mi przez ostatni miesiac ubylo 4,5 kg... Doszlam do wagi sprzed ciazy - 48 kg, ale tendencja dalej spadkowa choc ogolnie czuje sie dobrze, tylko po wlosach zauwazylam. No i po ubraniach ;) Ja tez dzis robie ogorki, nastepna partia ale tylko 15 sloikow, w tamtym roku pobilam rekord - 90 :) Teraz jest malo ogorkow bo noce zimne... Gaha a te czopki to chyba Agusi o Viburcol chodzilo? My ich uzywalismy przy starszym i bylo troche lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Gaha wlasnie tej anemi sie boje, kurcze ja troche slabo jem, a maly ciagnie ze mnie na maxa, jutro rano pojade do przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Sisia ja ta nianie mam po starszym synu, zreszta oprocz zabawek na strychu to jedyna rzecz jaka zostawilam, sprzecior jest starawy(16 lat) i mega wysluzony ale swoja role spelnia, dziecko slychac w ogrodzie. Ta nianie dostalam od mojej siostry z Hiszpani, w tamtych czasach takich bajerow nie bylo w PL hehehe, wiec jak moje dziecko bylo juz duze to niania wedrowala do wszystkich znajomych ktorym rodzily sie dzieci, powiem Ci ze niedawno do mbie wrocila, chociaz ciazy nie planowalam :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×