Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gość MatkaEV
domi, przepraszam, nie doczytałam. byłam u siebie w orkana, ale mierzyłam 36 i była luźna. dzwoniłam do plazy i mam tam zarezerwowaną 34, chcę jutro pojechać i zmierzyć. jak nie będzie dobra, to kupię tą 36 w orkana. kassia a gdzie kupiłaś swoją, bo może właśnie inny kolor bym sobie wzięła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Wera_antek - jeden pajacyk na dzień conajmniej, bo jednak a to się uleje, a to się obsika albo coś gorszego :P jak nie miałam swoich to też ubierali w kaftanik i spiochy, ale to było za duzo moim zdaniem, dlatego mąż mi przywoził z domu pajace. bierz koszule na ramiączkach. ja też miałam jedną z pepco (używam jej nadal). a jednąkupiłam sobie w ciuchu za kilka złotych. w rękawie może Ci byćza gorąco. i nie martw się, na depilację na pewno znajdziesz czas, jak będziesz brała prysznic to przecież w sumie aby dwa machnięcia maszynką:) a u mnie bylo z kolei odwrotnie zaraz po porodzie wszystko mi wolniej odrastało i jakby mniej. teraz niestety wraca do normy. Matka - pierwsza sukienka jest super. I na pewno nie będzie aby na chrzściny :) więc ja bym kupiła na Twoim miejscu. przynajmniej po to, żeby pozniej nie żałować:P ja dzisiaj cały dzień martwię się o małą przez te wczorajsze wydarzenia. cały czas szukam czegoś nipokojącego w jej zachownaiu, a to, że się mało uśmiecha a to, że mało guga... kupy dziś nie było. kazali na 3 dzien prowokować czopkami, mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. boję się, że taka sytuacja będzie się powtarzać, że to nie było jednorazowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Matka EV no ja w Mohito kupilam tylko za 70 zl bo byla wyprzedaz hehehe, w sumie mam w podobnym kroju dwie z mohito jedna ta z chrzcin a druga taka mietowa ze zlotym paskiem tez super, tylko ta mietowa kupilam przed ciaza i teraz niestety nie miesci mi sie w nia biust:-(, mysle ze jak przestane karmic to powroce do mojego ukochanego 75B i sukienka bedzie git:-) Ja dzis w "starym"olimpie upatrzylam sobie super koszule tommy hilfiger juz prawie chcialam ja wziac ale pomyslalam sobie ze to jednak mega duzy wydatek i chyba lepiej poczekac az biust wroci do normy, ale zal mi bylo sie z nia rozstac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
kassia, a gdzie w starym znalazłaś tommy??? Ja kupowałam przez internet. Ja kupiłam w ciąży piękną, granatową z krótkim rękawem, ale ją już sprzedałam. W sumie sporo w niej chodziłam, prawie do końca ciąży, ale niestety przez brzuch rozmiar 40 !!!!Teraz 36 / 34 -w sieciówkach, więc nie było szans, żeby ją jeszcze ubrać. Sprzedałam na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Matka za aldikiem jest kwiaciarnia a po drugiej stronie taka mini drogeria, za ta drogeria jest sklep obuwniczy, kiedys mozna bylo kupic tam buty venezia no i w nastepnym sklepie za tymi butami jest tommy:-) to nie jest typowo firmowy butik tommiego ale mozna tam kupic torebki, ubrania i buty wlasnie tej marki. Ja przez internet kupilam sobie torebke i kozaki tommy hilfiger ale kozaki odeslalam bo byly za szerokie na mnie w lydce:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallaM
Witam wszystkich, w koncu przebrnełam przez te 170stron, juz myślałam ze zdaże urodzić zanim doczytam :) jestem chyba ostatnia bo termin na 10 października, z resztą wszystkie już prawie swoje dzieciaczki w domu macie, zazdroszczę, ale w koncu i ja się doczekam :) oczywiście też wybieram się na staszica, w ogole co ja bym bez was zrobila.. tyyyylllleee rzeczy sie dowiedziałam, dzięki wam tez zapisalam się do Aktywnej bo wczesniej o tej szkole nie slyszalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallaM
MatkaEv coś kiedyś chęć wyrażałaś do zrobienia sesji jovkaa.blogspot. com ta kobita robi sesje tez dzieciom w wieku twojej, nie wybrzydza :P 20 zdjęć to koszt podobno 250 zł, te informacje przekazala mi znajoma, sama jeszcze nie dzwoniłam, mam jeszcze czas, więc nie mam pewnosci 100% czy to wszystko prawda ale warto sprawdzic :) a co do sukienki zdecydowanie pierwsza, po tylu miesiącach złego samopoczucia, dzwigania dzidziolka w brzuchu, porodu itp itd coś się kobiecie od życia należy przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallaM
wera_antek mój "maluszk" w 30tyg miał wage 1800g, jak bedzie dalej tak przybieral to wg moich wyliczen do porodu bedzie grubo ponad 4kg, az pytalam lekarki ile usg moze sie pomylić, oczekiwalam pocieszenia, powiedziala ze na tym etapie nawet 300g ALE sądząc chociażby po moim brzucholu ona obstawia i tak duuże dziecko, tak mnie pocieszyła.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Czesc Malla:) pocieszę Cię, że moja mała na ostatnim usg miała ważyć 3,5 a ważyła 3120 :) ale co prawda brzucha nie mialam jakiegos bardzo dużego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Wczorajszy wieczór to koszmar :( mała krzyczała w nieboglosy przez dobre 2 h, mam nadzieje ze to tylko epizod, a nie kolka. Ja oczywiście plakalam razem z nia. W nocy spała jak zabita, wiec tyle dobrze. Chyba ten płacz ja tak wymeczyl. Kiedy u was pojawiła sie ta cholerna kolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Malla, mi jak robiono usg dwa dni przed porodem to waga była trafiona idealnie, 3200, wiec nie ma reguły, wahania są duże w każda stronę. Pamietaj, ze dzieciaczki nie rosną równo, tj czasem przybierają w tygodniu wiecej, czasem mniej, wiec to ze teraz jest duże dziecko nie znaczy, ze urodzi sie duże. Moja kuzynka miała na tym etapie ciazy malutkie dziecko a urodził sie chłopak 3800, wiec do Kruszynek nie należał. Głowa do gory, najwazniejsze zeby dziecko zdrowe było, a skoro duże, to znaczy ze zdrowe, gorzej jakbyś miała maleństwo 2 kg, wtedy jest sie czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
mallaM to moze sie spotkamy na porodowce, ja mam termin na 9pazdziernika. Tez nie wiem co bym zrobila bez rad dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka E ale z Ciebie szczuplizna! W obu wyglądasz pięknie z taką figura trudno zrobić błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
dzięki gościu :) ale to i tak nie ta figura, co przed ciążą :( jakoś nie mogę się zaakceptować po porodzie. w sumie nie minęły jeszcze 2 miesiące, więc może wszystko z czasem wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallaM
wera_antek czyli dobrze powiedziałam ze jestem ostatnia :D a coś wspominałas ostatnio o KTG, mi moja lekarka jeszcze nic nie mowila, wiec cierpliwie czekam, przecież jeszcze mamy tyyyyyle czasu do porodu :) mi sie wydaje ze to jakos pod sam koniec sie robi, tj. w okolicach terminu juz, jeszcze nie teraz, bo po co, skoro dzidziolek sie rusza to jest wszystko ok :) a co do wagi mojego tłuścioszka to wiem ze różnie bywa, chociaż obawiam się że tak genetycznie to musi być duży, mój teść urodził się z waga blisko 5,5kg, mój mąż 4,5, ja blisko 4, jak nic będzie pulpecik :D boje się zbyt dużych rozmiarów bo planuję urodzić sama, mam nadzieje ze mi tych planów nie popsuje bo już ja sobie z nim później porozmawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Czy viburcol jest na receptę? Cos mi sie o uszy obiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MallaM nie jesteś ostatnia ;) Ja mam termin dopiero na styczeń a też tu z Wami jestem ;) Ciekawa jestem co tam u Gosiaczka - Gosia, urodziłaś już?? :) Dawaj znać koniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisia a nie próbowałaś karmić przez sen?Ja swoja tak własanie utulałam do snu od kiedy zaczęły jej sie ustawiać godziny spania tak mniej więcej a czas "niespania"wydłużał sie do.1.5-2 godzin to córcia spała po 2 godziny przeciętnia-godzina to było stanowczo za mało.wiem że dzieci są różne.np syn koleżanki na butli sypia 3 razy w ciągu dnia po trochu a moja raz ale 3 godziny.a jak była w wieku Twojego synka to spała mi 2x2 godziny i to o stałych porach(co prawda to była zima) a i teraz ma swoja pore i upały jej nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkowa mama
ten gosc to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
Lekarz zapisal mnie na ktg 22sierpnia to bedzie 34tydzien, nie wiem czemu tak wczesnie. Sisia moja bratowa tez sciagala pokarm i dawala Malej przez butle jak spala w nocy, a jest pielegniarka przy noworodkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkowa mama
nie butlekę tylko pierś.dziecko jest najlepszym laktatorem.a i wstawać nie trzeba;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My byliśmy dziś na 4 szczepieniu teraz przerwa młody ma 74 cm i waży 7500 :) Ciężarówka81 ja kup]uje te czopki bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallaM
wara_antek ja właściwie jak będę w 34 tyg bede mieć wizyte, może wtedy coś wspomni o ktg, ja sama nic nie pytałam bo nie sądziłam że to już trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkowa mama
Agusia to.szczep.wzw w sódmym.mies?ja patrze w książeczkę i my na 6,5mies 70cm i 8300.wczoraj też się szczepiliśmy i 78 cm i 10600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatkaEV zdecydowanie ta pierwsza sukienka, warto kupic jest swietna :) KassiaM moj tez sie tak odrywa i szarpie, no ale to jak mu nie leci albo musi bardziej pracowac zeby polecialo a jest np.zmeczony. Wczesniej jadl i jak juz sie najadl to puszczel piers i sie usmiechal, wczoraj wieczorem wlasnie tak zrobil a dzis od rana znow meksyk :( W nocy spal od 20.30 (sam usnal w lozeczku takze tu super) do 24.30, zjadl i zasnal i potem co godzine do 3... Raz mu smok wystarczyl i dwa razy jadl ale tylko chwilke, bardziej pil. Potem go wzielam do siebie to przebudzil sie jak juz bylo widno i potem o 7.15 takze nie bylo tak tragicznie jak wczoraj. No ale wciaz nie to co kiedys :( Dzis zjadl przed 10 choc bardzo przy tym cierpial... Bylo mu nieziemsko goraco zreszta mi tez, no ale jak usnal to spal 2 godziny i niedawno sie obudzil - zadowolony :) Ja teraz sciagam laktatorem po kazdym karmieniu, nie jest tego duzo bo jedynie 50 ml sie uzbieralo ale zawsze cos. Bede miala na wieczor w razie potrzeby. No i ciag dalszy mojego piiicia... kostecka Ty sciagasz laktatorem i dajesz malej czy tylko tak na wyjscia? Codziennie odciagasz? I jakim laktatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkowa mama
ktg w okolicach terminu a raczej po.chyba ze są wskazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
malllaM ja nie pytalam o ktg, sam mi powiedzial zebym sie juz zapisala. Widac, ze co lekarz to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkowa mama
A ky tydzień później rok:-).Twój szkrabik długi dość dość.Jaką miał dł.przy urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkowa mama
Miało być- a my tydzień później rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×