Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gość domimama
*odparzyło :) Nie lubię pisać z tel. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
dzieki dziewczyny, ale musze miec jakies skierowanie od lekarza nie? moj mi nie wypisze nigdzie indzie niz poza tym moim osrodkiem zdrowia do ktorego chodze, to zapisze sie na te platne ktg najwyzej, akurat zobaczymy ile nam zejdzie podroz, bo ja ok40km mam do Lbn. Dziewczyny podpowiedzcie mi jeszcze, bo jestem na etapie pakowania ubranek dla Malego, w nocy Wasze spaly w pajacach? bo samo body to za malo jak na pazdziernik, i czy w dzien lezaly tylko w body czy zakladalyscie skarpetki itp? Sory, ale to moj pierwszy raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera_antek nie wiem jak jest przed terminem, ale jak mija termin na ktg nie trzeba skierowania od lekarza. U ciebie nie ma sensu robić prywatnie jeśli możesz zapisać się z wyprzedzeniem do przychodni. Ja biorę taką ewentualność bo już jestem po terminie i jeśli na IP mi nie zrobią to tylko tak mi pozostaje. Także dzwoń nawet jutro do przychodni i zapisz się normalnie na 22 sierpnia. Co do ubranek do szpitala to nie musisz brać bo na Staszica mają na miejscu. Ale zrobisz jak uważasz:) Ja spakowałam tylko na ewentualny wypis parę rzeczy bo nie wiem czy mąż by się połapał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Wera_antek - ja rodziłąm w maju i małą ubierałam aby w pajaca. na salach jeststrasznie gorąco więc w paźdierniku myślę, że też pajac wystarczy, ale zawsze warto mieć w zapasie jakieś body pod spód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
dzięki Domimama za odpowiedź. dałam jej dzisiaj. oprócz tego dostaje codziennie Bobotic, troszkęsięboję dawać jej tyle rzeczy i jeszcze herbatka hippa na trawienie. ale dr wie o tym i kazała jescze ten lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
ale to bralyscie jednego pajaca na 3dni pobytu czy codziennie na noc zakladalyscie nowego? i czy samo body na dlugi/krotki rekaw wystarczy na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violianka
Wera na Staszica nie trzeba brać swoich ubranek. Wystarczy komplet na wyjście. Koło przychodni na Staszica jest prywatny gabinet Ovum - ktg od ręki za 25 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
aaa i jeszcze cos, musze kupic ze dwie koszule do szpitala, chcialam na ramiaczkach skoro tam jest tak cieplo, mama mnie nastraszyla ze moze tak wyjsc ze nie bede mogla sie ogolic pod pachami i zebym wziela na krotki rekawek, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera_antek ja spakowałam 2 na ramiączkach i szlafrok frotte ale cieniutki. Ja pachy depiluję depilatorem :) ale nawet gdybym goliła to myślę że lepiej i tak wietrzyć pachy z lekkim odrostem niż chodzić z mokrymi od potu rękawami koszuli:) Poza tym pod koszulę zakładasz jeszcze stanik do karmienia. Ale zależy co kto lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domimama
kostecka: proszę, ja daję Dico i czasem espumisan (kiedyś się zastanawiałam nad tym połączeniem, ale nie odnotowałam sensacji) i Mała jest tylko na piersi. wera_antek: ja rodziłam w zimowym marcu tego roku i Dzidziolina najczęściej leżała w samym cienkim body z długim rękawkiem, tylko pierwszego dnia jak mi ją ubrały położne to miała kaftanik i śpiochy i była zawinięta w rożek, ale jak już ja się nią zajmowałam to fikała w body i skarpetkach (tak dziwnie na mnie patrzyły na sali, że bez czapeczki i taka rozgolaszona, ale bardzo grzeją i nie zawsze można było wywietrzyć sali). Co go depilacji to nie wiem, czy to normalne, ale ja tak miałam, że po porodzie jakoś mi na nogach owłosienie bujnęło :) (a pod pachami? nie pamiętam), ale nikt się tym nie przejmował, poza tym jeśli będzie Ci to przeszkadzało to na pewno znajdziesz chwilę ;), nie jest aż tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka85
Kostecka współczuje takich przejść. Na szczęście jest już dobrze :-) A co do za małej ilości pokarmu to ja osobiście wolałabym sie przemeczyc kilka dni bo być moze dziecko rzeczywiście ma skok rozwojowy i potrzebuje wiecej i za kilka dni sie wszystko unormuje. A częste przystawianie plus dużo wody i herbatka na laktacje powinno pomoc. Ja osobiście "boje" sie butelki bo niektóre dzieci jak poczują jak łatwo sie z niej pije to odrzucają pierś. Moja mała strasznie znosi te upały, prawie cały dzień nie śpi, jest marudna a jutro podobno ma być jeszcze gorzej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka85
Matka piękna sukienka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domimama
MatkaEV: ładna! a są w innych kolorach? w którym R byłaś? poszukuję czegoś na weselę siostry, ale nie chce mi się z Małą spacerować po sklepach, na chrzest było łatwiej, bo prawie cały czas spała a teraz już się tak nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
wera antek, ja kupiłam 2 koszule, każda po 19,90 w pepco. na szpitalne warunki były super. ja rodziłam w czerwcu i w tych koszulkach aż się kleiłam z gorąca-a dodam, że bawełniane, a ja wykąpana - żeby nie było :P Co do golenia, ja się ogoliłam pod pachami zwykłą maszynką kilka godzin po porodzie. rdziłam długo - 25 godziny i jak już wstałam a rano, po porodzie - aż się zdziwiłam jak przez ten czas urosło to i tamto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka85
Chodziło mi o ta pierwsza, ta druga ładna ale ta pierwsza wymiata. Ja bym brała i sie mężem nie przejmowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
minka, jest tego do bólu, ale która lepsza? ta co już mam, czy ta pierwsza, na którą jestem napalona (kosztuje 150 zł). Opłaca się kupować, ja myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wszystkie rady, bardzo sie przejelam tym brakiem pokarmu bo naprawde chce karmic jak najdluzej... Zdolalam wypic "tylko" dwa litry wody, do tego talerz zupy, dwa nalesniki, kanapki z pasztetem i platki na mleku, wiecej nie dalam rady. To i tak duzo jak na mnie ;) Jutro postaram sie wiecej a teraz czuje sie ogromna ;) A malemu nie dalam tego bebilonu, ok 19 zjadl z jednej, potem kapiel i po 20 zjadl z drugiej i pierwsza poprawil. Cos tam polecialo, nawet sie bardzo nie denerwowal. Odlozylam go spokojnego do lozeczka i sam zasnal - a ostatnio cyrki wyprawial, ani na rekach ani w wozku... Takze tu jest sukces, nie chce jednak zapeszac - zobaczymy jak nocka... Majkowa mama moj zaraz konczy 4 miesiace, tez podejrzewalam skok rozwojowy bo jak o nim czytalam to wszystko mi pasowalo a teraz to juz zglupialam :( Dawalam malemu wode z butelki :) Z lyzeczki jakos nie wychodzilo, wiekszosc przyjal na klate ;) Ale byl zdziwiony jak posmakowal, normalnie takiej miny to jeszcze nie widzialam ;) Wypil ok 5-10 ml, malutko ale dobre i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka warto kupować :-) Śliczna i na chtzciny idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
aha, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka85
Ta pierwsza jest super, bardzo mi sie podoba. Fakt trochę kosztuje, tez bym miała dylemat. Musisz to sobie na spokojnie przemyśleć ja mogę tylko powiedzieć ze jest cudna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
a nie wyglądam w niej grubo???? te piersi mnie trochę przerażają, bo tak napychają górę sukienki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka85
No co ty, wg mnie jest idealnie. Nie masz za dużych piersi więc sie nie martw. Wg mnie sukienka jest jakby byla skrojona właśnie na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdules
MatkaEV rzeczywiście ta pierwsza cudna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka85
Idę spać dziewczyny bo przez te upały to i ja jestem wykończona. Dobranoc i oby jutro było choć trochę chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domimama
Kupuj pierwszą! Wyglądasz super!! 150 zł to nie tak dużo, jak ja szukałam sukienek to ładne były tylko za ponad 200 zł :/ a tu jeszcze na dodatki wystarczy ;) i ponawiam pytanie: w którym sklepie byłaś w Orkana czy Plazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Hej dziewczyny, ja dzis znow potarabanilam sie do lublina, tym razem z synem do ortodonty, przy okazji kupilam maluszkowi troszke ciuszkow bo powyrastal hehehe. Z moja piersia juz lepiej chociaz crp mam 37 a max norma to 5 wiec jakis stan zapalny we mnie siedzi, dzwonilam do tej wczorajszej lekarki i radzila zeby isc do rodzinnego po antybiotyk, juz nie wiem co robic, ten moj lekarz rodzinny to nie bardzo jest rozgarniety:-( Sisia moj maly tez ma problemy z jedzeniem, szczegolnie wieczorem co chwile odrywa sie od piersi i sie denerwuje, przystawiam go na zmiane raz do jednej potem do drugiej i tych zmian jest kilka:-(, w ostatecznosci dostaje smoka, zwykle zasypial przy piersi:-( Kostecka dobrze ze w pore zareagowalas z malutka i ze Cie ta lekarka przyjela, biedna Judytka:-( MatkaEV ta pierwsza sukienka jest lepsza nie ta waska tylko ta z chyba koronka u gory, kurcze fajnie byloby gdybys ja sobie kupila, wyglada rewelacyjnie, zreszta to jest kroj, ktory lubie najbardziej. ja mialam podobna tylko w pudrowym rozu i z czarna wstawka w pasie, moze uda Ci sie przekonac meza do "ostatniego,nieplanowanego zakupu" w tym sezonie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×