Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gość do Luizy
Dziecku się nic nie pomarszczy - śpi. A ja nie mam telewizora. Ale za to mam Was. Schizofrenii nie mam - ale za to ile radochy z tego, że się tak głupotami przejmujecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza19000
Nie ja o marszczeniu pisałam :P To czy masz i jaki sprzęt RTV mało mnie interesuje. Natomiast martwię się o Twój stan psychiczny. Jedno piszesz drugie robisz. Skoro nie masz potrzeby gadania jak sama napisałaś, to NIE RÓB TEGO!!!!! Nie spamuj, nie kradnij nicków, napisz notkę w swoim pamietniku w sieci i poczytaj o ICD-10 F20. Aha, jak Ci radość sprawia to że dziewczyny przejmują się kradzieżą nicków i Twoim zachowaniem tu i na forum świadczy tylko o tym, że jesteś wyjątkowo złośliwą, wredną i chorą z nienawiści dziewczyną. Współczuję, choć powtarzam twierdzę , że masz problem zdrowotny, neurologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do violianki
To ja napisałam o pomarszczonym tyłku :) V jak nie masz tv to poczytaj dobra książkę, a nie jakieś głupie forum głupich matek co to trzymają dzieci w folii. Masz dziwne hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violiankaBlogspotkom
Na książki też mam czas i na wiele innych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Podobno V zalogowała się na nowym forum pod moim Nickiem - ŻENADA. 2. Skoro poczyniłaś inwestycję w pieluchy wielorazowa (sama liczyłaś jaka to oszczędność) to teraz proponuje inwestycję w fryzjera. 3. Zniszczyłaś nam forum na którym jesteśmy od wielu wielu miesięcy i gdybym Cię spotkała na pewno nie była bym taka uprzejma jak staram się być teraz. 5. Powinnas zostać dziennikarką faktu albo innego gówna Twoje ":dziennikarstwo": jest na podobnym poziomie, po przeczytaniu Twojego żenującego jednostronnego artykułu jestem pewna że masz tam etat z miejsca. 6. Zanim siedzeniem i traceniem czasu przed kompem - zajmij się córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Violianki
To idź spotkaj sie z przyjaciółmi, jeśli takich posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kostecka dlaczego masz link do bloga V. w stopce?? Po co reklamować tę kreaturkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kostecka, to violianka kolejny nick sobie podkradła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
oczywiscie, że to nie ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
violianko, uciekłyśmy z tego forum po to, żeby pozbyć się Ciebie. Rozumiesz ??? Kiladziesiąt dziewczyn wolało opuścić to fajne miejsce tylko przez wzgląd na Ciebie. Po co w takim razie włazisz na nowe forum ??? Podszywasz się bezczelnie pod gahę albo kostecką ???PO CO ???? CZEGO JESTEŚ AŻ TAKA UPARTA ???? NIE ŻYCZĘ SOBIE CIEBIE TAM. I NIE WYSYŁAJ REKLAM SWOJEGO BLOGA NA MOIM FORUM !!!!!!!!!!!! NIE WYRAŻAM NA TO ZGODY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ODPUŚĆ WRESZCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AMEN!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violianka z Lublina
Przepraszam, ale moje życie jest takie smutne że muszę je sobie wypełnić obrażaniem innych młodych matek z Lublina i okolic. Jestem pusta jak murzyńskie bęben, i nawet mąż mojego dziecka nie chce już we mnie walić, bo przeraża go ten dźwięk. Lubię wam dogryzać i psuć dobra atmosferę, bo sama nie mam przyjaciółek ani rodziny, a własne dziecko tez już się ode mnie odwraca, cycając ze wstrętem ale z konieczności - zupełnie nie wiem dlaczego. Żeby osłodzić moje gorzkie życie postanowiłam, że wam nie może być lepiej. Nie spocznę, dopóki nie rozwalę wam każdego forum, gdziekolwiek go nie założycie. Na zjazd Lupo też się wbiję, i zrobię pokaz wielorazowych pielusze i podpasek a praktyczną nauką prania, żeby nawrócić was na swoją drogę i zniesmaczyć was do końca. Zrozumcie, że mimo partnera i dziecka i pasji do śpiewania oraz prowadzenia własnego bloga NIC nie daje mi takiej satysfakcji jak wasza złość i wasza ucieczka ode mnie. Będę was prześladować i gdziekolwiek was dojrzę, runę na was swoim obnażonym cycem z Marsylianką na ustach i wielorazową pielucha w dłoni, aż ukorzycie się i przyjmiecie mnie jako swoją boginię w sprawach wychowania dziecka od oseska po nastolatka co najmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalakaka
kurcze ciągle nie moge wejsc na nowe forum:( macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
ale jak nie możesz? hmmm....dziwne, co Ci wyskakuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuu ostro :)) Ciekawe jak zareagowaliby koledzy z zespołu czytając co ich koleżanka wyprawia. Niby w kulturalnym kręgu się obraca a zachowuje się jak rozkapryszona gimbaza. Ktoś powyżej miał rację, to jakaś choroba musi być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia028344
tam ci porządnie rozpierd...li waginę dzieciaczek miejmy nadzieję że cały i zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
V...ariatko!!!! spieprzaj stąd!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokalistka skrzypaczka
Jako pedagog - terapeuta pracowała z osobami niepełnosprawnymi w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Janowicy, a prowadzony przez nią zespół muzyczno - teatralny Figiel zdobył wiele wyróżnień na krajowych i zagranicznych festiwalach. Zafascynowana kulturą skandynawską, muzyką i językiem szwedzkim. Gra na szwedzkiej nyckelharpie. Jej przyjacielskie nastawienie do innych uczestniczek tego forum sprawiło, że stała się jego dobrym duchem. Dziękujemy Ci Aniu. Łubu-dubu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Ci Aniu za Twoje pedagogiczne, życzliwe podejście. Buhahaha padłam!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę przyznać, że wszystkie na tym forum jesteście zdrowo pieprznięte, najeżdżacie na V, a same zachowujecie się się jak dzieci z przedszkola, gdybyście były od niej choć odrobinę mądrzejsze, to nie dałybyście się prowokować i zniżać do poziomu zerowego, wstyd mi że moje miasto reprezentują na forum takie osoby- żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę przyznać, że wszystkie na tym forum jesteście zdrowo pieprznięte, najeżdżacie na V, a same zachowujecie się się jak dzieci z przedszkola, gdybyście były od niej choć odrobinę mądrzejsze, to nie dałybyście się prowokować i zniżać do poziomu zerowego, wstyd mi że moje miasto reprezentują na forum takie osoby- żenujące xxx Dziękujemy ci Kudłaczko :) Tylko dlaczego niezalogowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tu wyprawiacie jest już przykre. Mi ton wypowiedzi Violianki też nie odpowiadał, ale teraz zaczynacie zachowywać się tak jak ona. Po co te przekleństwa i wyzwiska? Przeczytajcie jeszcze raz swoje ostatnie wpisy i same oceńcie czy na takim poziomie chcialyscie rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem gościem z 18.12 i jesteś w błędzie- nie jestem Kudłaczką/Violianką, jestem osoba, która myślała że piszą tu dziewczyny na poziomie (czytałam forum ponieważ sama mam lekarza ze Staszica i zamierzam tam rodzić), a okazało się że poziom taki sam jak wyżej wymienionej osoby, mam nadzieję że nikt z innych miast tu nie zagląda, bo wstydu narobiłyście wszystkie- taka przykra prawda, a jeszcze gorsze jest to że wszystkie jesteście matkami, więc wypadałaoby jakoś się zachowywać- chociaż "jakoś", a nie w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Violianka niestety reklamując swojego bloga zapomniała, że podała tam zbyt dużo informacji, po ktrórych można ja namierzyć. Przegięła podkradając nick kilku forumowiczkom. Zrobiła to zapewne z uśmiechem na ustach, więc teraz zwyczajnie dostała za swoje. Ludziom czasem puszczają nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
gościu, może i masz rację. Jednak przyznaj, wchodzi nowa osoba na forum, od razu ton roszczeniowy. Kolejne posty to przekonywanie nas do swoich racji. Kiedy początkowo kulturalnie sprzeciwiałyśmy się, zaczęło się bombardowanie ideą pieluchowania. Później było już coraz gorzej. Ale przyznaj, gdyby V miała choć odrobinę honoru i poczucia własnej wartości, dałaby sobie z nami spokój. Bynajmniej ja tak mam, że jak nie nie chcą, to nie - znajduję sobie takie towarzystwo z którym się dogaduje. A pani V dalej uporczywie drążyła, podjudzała, sprawdzała nasz poziom wytrzymałości. Przeszłyśmy na nowe forum, bo nie chciałyśmy jej tu. Proste ???? A pani v dalej i dalej, wywalona drzwiami wraca oknem. Uciekamy od niej, a ta dalej uparcie. Ja po prostu tego nie rozumiem, tej nachalności, zawziętości i tej gonitwy za osobami o innym punkcie widzenia. Obecnie wchodzi na nasze nowe forum podszywając się pod nas.....czy to nie dziecinada? Takie podchody. Czy nie można odejść, zostawić nas w spokoju ??? Poza tym sama nas sprawdzała, bo pisała coś nt. mojego tatuażu, sprawdzała gdzie mieszka i jak na prawdę nazywa się kostecka...... Chciałyśmy tylko dać jej do zrozumienia, że chcemy się od niej uwolnić, i tak samo jak my, nie jest tu anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po zdemaskowaniu kim jest pani V. nie widać już jej tutaj.dziewczyny wracajcie tu bo tam ciężko mi się połapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Dziewczyny tu zaglądają, ale mimo wszystko zapraszamy na nowe forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalakaka
Wyskakuje mi błąd: 400 BAD REUEST ... kilka razy probuje i nic... i nie moge nowego forum nawet zobaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×