Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gość MatkaEV
Lilka1987: Zaglądałaś na allegro? Tam jest mega dużo fajnych pościeli. Ten link, który dostałam, jest do sklepu, który sprzedaje tez na allegro, więc na jedno wychodzi (ceny są porównywalne). Musisz sobie tylko ustawić komplet pościeli 2 elementy. Ja potrzebuję wszystkiego, więc szukam 5-6 elementów, np: http://allegro.pl/6-cz-posciel-posciele-90x120-producent-i2945915687.html http://allegro.pl/baby-raj-10-el-posciel-haft-120x90-moskitiera-i2958572279.html http://allegro.pl/8-el-posciel-dziecieca-120x90-do-lozeczka-gratisy-i2945669055.html a łóżeczko mamy upatrzone: http://allegro.pl/lozeczka-lozeczko-klups-safari-zyrafka-szufl-mater-i2929927550.html, ma gryczano-kokosowy materac, mają też w ofercie przewijak do kompletu. Całość zamknie mi się w 400 zł. Plus oczywiście wyposażenie.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
Lilka 1987: wejdź na allegro: Dla Dzieci Pokój dziecięcy Pościel i kocyki Poszwy i poszewki (i tu wybierasz czy komplet, czy osobno). Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quczus
ja zaczęłam robić zakupy gdzieś w 7 miesiącu. 99% rzeczy kupiłam na allegro i w sklepach internetowych. Tylko najlepiej tak jak już któraś wcześniej wspomniała poszukać aukcji gdzie za przesyłkę płacimy tylko raz. W internecie naprawdę można kupić wszystko dużo taniej niż nawet w sklepach. Ja wszystkie ciuszki też kupiłam na allegro i z drugiej ręki i wszystkie samych znanych firm angielskich - bardzo dobre gatunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na waszym miejscu radziłabym uważać na co wydajecie kase bo przy pierwszym dziecku kupuje sie full rzeczy których potem wcale sie nie używa i odstawia w kąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama...
Witam wszystkich ;) Jesteśmy już w domku razem z synkiem. Pytajcie dziewczyny o wszystko odpowiem w miare możliwości czasowej ;) ;) Dodam że opieka super polecam tam rodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quczus
Przyszła Mama gratulacje :) Czyli rodziłaś na Staszica? Kiedy pojechałaś do szpitala? Ile dni leżałaś? Rodziłaś naturalnie czy cesarka? Duży tłok na oddziale? Rodziłaś z mężem czy już porody rodzinne były zabronione? Jak jest teraz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
Przyszła mama: Gratulację! Teraz powinnaś zmienić nick-bo już nie aktualny:) Dostałaś się bez problemu? Nie chcieli Cię odesłać? Jak znajdziesz chwilkę, opisz wszystko co i jak. P.S. dziś z mężem wstąpiłam do jakiegoś komisu. Kobitka zaproponowała nam zamówienie wózka (nowego) Iguana. Producenta GZ-ŻABIK. Zna któraś ten wózek? Co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
Gratulacje!!!!!!!!!Teraz musisz zmienić nick:) Jak się dostałaś? Bez problemu Cię przyjęto? Jak będziesz miała chwilę, napisz więcej. P.S. Kojarzy któraś wózek Iguana producenta GZ-ŻABIK. 3 funkcyjny kosztuje 950 zł (nowy). Nabrałam ochoty, ale nie wiem, czy nie jest za duży. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusja
co do zakupow to moim zdaniem nie ma co odkladac. Ja zaczelam chyba w 6 m-cu sie rozgladac, potem powoli kupowac, glownie przez allegro. w okolicach 7-8 m-ca jeden wypad do babyfanta po wanienke itp. I zamowilismy wtedy wozek i fotelik w rampersie. Teraz ze wzgledu na skracajaca szyjke i rozwarcie na palec musze lezec do konca ciazy. Icałe szczescie, ze wczesniej zaczelismy zakupy. Przyszla Mama czekamy na relacje, no i gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi.14
Witam Was Dziewczyny. Zielonooka czy możesz mi także przesłać Plan Porodu - będę bardzo wdzięczna: meggi.14@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi.14
Witajcie Dziewczyny:) Zielonooka czy możesz także mi przesłać Twój plan porodu, będę bardzo wdzięczna: meggi.14@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama...
Tak rodziłam na staszica. Pojechałam w niedziele bo wody odeszły o 15 byłam na miejscu przyjeli mnie bez problemu. Poród był bez męza z powodu zakazu. Rodziłam długo az zrobili mi przed 2 w nocy cesarke i tak na swiat przyszedł Mateusz. Lezelismy 3 doby bo takie jest minimum tam... Porodów było dużo dziewczyny leżały na korytarzach z dziećmi ale jak tylko zwoliniło się miejsce odrazu przewożono ich do pokoi. Leżeliśmy we 4 osoby troche ciasno ale dałyśmy sobie radę. Opiekę oceniam dobrze bardzo pomocne i miłe są praktykantki chętnie służą pomocą. W moim przypadku były cały czas bo ja po cesarce to ruszyć się nie mogłam. To bardzo pomagały przy małym... Ubranka miałam swoje nie było problemu dostać też szpitalne jak coś przybrakło. Pampersy 3 dziennie, jedzienie też smakowało (bo jeden dzień głodówki a drugi cały dzień kleik) ;) Lewatywa na dzień dobry ale możesz się nie zgodzić. Pytali o plan porodu ale go nie miałam wiec dała mi gotowy do wypełnienia zaledwie kilkanascie pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusja
Przyszla mama a czy po porodzie mąż mogl wejsc zobaczyc Synka? czy wogole nie ma takiej mozliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonoooka
Przyszła mama,,,ja tak jak ty bardzo dobrze wspominam opieke...My mielismy praktykantke Karoline- blondynka z długimi wlosami - super dziewczyna...bardzo mi pomogła..Aaaa i była jedna swietna położna która jakoś wyjątkowo nas polubiła i też bardzo pomagała - Pani Kasia, nazwiska nie pamiętam. Meggi plan wyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama: to dość szybko zrobili ci cesarkę, od 15 do 2 w nocy to tylko 11 godzin. A o której ci wody odeszły? Mnie za pierwszym razem cieli 23,5 h po odejściu wód, czyli w sumie na ostatnią chwilę, ale to było na Jaczewskiego :) A robili ci CC w znieczuleniu ogólnym czy częściowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi.14
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama...
Z mezem moglam sie zobaczyc tylko na chwilke jak mi brakujace rzeczy przywiozl i to pod nadzorem synka nie moglam pokazać ale dziewczyny pokazywaly wieczorem jak bylo troche spokojnie przez takie drugie dzwi ale jak ktoras zauwazyla to zwracala uwage i trzeba bylo konczyc ogladanie:O Wody odeszly o 14 ale strasznie sie mzordowalam a dziecko ulozona glowke mialo poprzecznie i moze dlatego szybko zrobili dla mnie to byla wiecznosc... Znieczulenie mialam podpajęczynowe czyli miejscowe. Tez mielismy swoją ulubiona mloda polozna wogole lubieli do nas przychodzic bo u nas bylo zawsze wesolo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quczus
Donia jak po ktg? Jeszcze się nie rozpakowałaś? :) U mnie cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ktg ok ale w piatek mam sie pokazac bo lekarz stwierdzil ze pewnie sie rozpakujemy:)o ile dotrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ktg ok ale w piatek mam sie pokazac bo lekarz stwierdzil ze pewnie sie rozpakujemy:)o ile dotrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ktg ok ale w piatek mam sie pokazac bo lekarz stwierdzil ze pewnie sie rozpakujemy:)o ile dotrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi.14
To przykro, że nie wpuszczają Mężów. Mam nadzieję, że sytuacja poprawi się i zawieszą zakaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonoooka
W piątek bedzie umnie położna ze staszica więc podpytam jak sytuacja i czy wiadomo cos o zmianach...Jak bede coś wiedziała dam Wam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123
Ja w ciąży przytyłam 15 kg a do końca rozwiązania został mi 1 m-c i jakieś 1,5tyg. :( Nie wiem jedni mówią że w ostatnim miesiącu już się nie tyje a drudzy mówią że tyje się. To jak dziecko rodzi się ok 4kg to mieści się w ubranka 56 czy już 62? Jeśli chodzi o zakupy to ja od 5-6 m-ca chodziłam po taniej odzieży i dyskontach- za grosze kupiłam śliczne ubranka wcale nie gorsze od tych sklepowych co ceny mają... część dostałam. Łóżeczko i wózek też dostałam, fotelik do samoch. i leżaczek a pozostałe rzeczy ręczniczek i środki higieny itp. kupiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123
Zresztą nie wiem kiedy urodzę bo mam trzy terminy. Z miesiączki wychodzi na 13 marca, z usg raz na 3 marca a potem pokazało że 10 marca. Zresztą jak robiłam usg w 31-2 tyg ciąży i mały ważył 2200 nie całe to usg zapisało że to jest już 34tc. I sama się w tym gubię. Oszczędzam się w jedzeni rzeczy żeby mały nie przybrał dużo przez ten miesiąc ostatni żeby nie okazało się że będę miała maluszka 4kg bo doktor powiedziała że cięzko może być. Nie wiem kogo słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
Madziulka123: Twoja waga chyba jest normą, także nie martw się na zapas. Gorzej byłoby gdyby było 25 kg (znam takie przypadki). A co do ciuszków, też czasem zaglądam do mojego osiedlowego. Na razie kupuję tylko dla siebie (można znaleźć tam H&M, Zarę i inne cacka). Widzę też młode mamy, które buszują w dziecięcych rzeczach. Powiem Wam, że faktycznie są tam bardzo ładne ubranka, całkiem nowe, nie zniszczone i np. po 1 zł za sztukę. Tak więc, jak już się potwierdzi płeć mojego łobuza (już mi nieźle dokucza-zwłaszcza wieczorem), to też zamierzam odwiedzić ciuchlandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
A może wiecie, gdzie w Lublinie jest duży wybór wózków dziecięcych? Byłam w Smyku ale nie ma takiego jak sobie upatrzyłam, mogę kupić przez internet ale wolałabym zobaczyć go "na żywo". Mnie urzekł bebetto Luca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
Wiem, że na Lotniczej chyba jest jakiś sklep, chyba baby fant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×