Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

synkopka32

Walentynki z mamusią faceta

Polecane posty

Gość motorola zrazr
hehehe a moja szwagierka wyslala do mojego meza swego brata smsa KOCHAM CIE twoja walentynka chora suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryta33
często czytam to jest mieszkanie teściowej to ma prawo wchodzic bez pukania to proponuje jak "mamusia" bedzie u was w gosciach i siedziala na kiblu tez wchodzic ile wlezie bo to w koncu wasze mieszkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że wiadomo, są ludzie którzy mają trochę ogłady (za kogo się uważam) i nie postąpię wobec kogoś z nietaktem, jak ten ktoś to matka mojego faceta. Już się powoli przyzwyczajam do myśli że jak na razie będzie uczestniczyła w naszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już wiem, że jego matka faceta ma coś z głową. Właśnie do mnie zadzwonił, bo jest w pracy i będzie dopiero jutro, że mamusia będzie, a właściwie jest już dziś u nas. Bez zapowiedzi, oczywiście zachacząjąc o dzień kobiet, bo coś tam ma do załatwienia, ale ma zostać chyba na weekand. Nosz!! to się naprawdę dzieje, nie wiecie co ja dziś przeżywam :( najgorsze, że zostawiłam bałagan spory, bo nie było czasu sprzątać, i nic mnie to nie obchodzi! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiedzona wariatka ;( to trzeba robić celowo, bo jak inaczej ;( nie wyprowadzimy się teraz, bo nie ma takiej możliwości, zazdrosna kobieta, co w dzień kobiet musi synka adorować w takie dni ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️synkopka Wiesz...nie bedę Ci dowalal jak regres, ale jednak Twoj facet to delikatnie mowiąc fajtlapa. Powinnas go zdopingowac do tego zę swoja mamusię uswiadomil, ze jest dorosly i nie potrzebuje jej opieki zwlaszcza w takie dni jak walentynki czy dzień kobiet. Jeśli sobie z tym nie poradzisz, to faktycznie nie masz co się tu użalac, albo zmien faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, nic to nie da. Rozmawiam z facetem, ale on twierdzi że matka nie słucha, i tak robi swoje, że on nie widzi sensu rozmowy z nią. Powkurzałam się, już mi trochę przeszło. Chodzi o tu i teraz. Bo na przyszłość na pewno nie będziemy tam mieszkać. Dzięki, pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×