Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qelle_

Ubrania jakich marek najczęściej kupujecie?

Polecane posty

Gość mietek95
Ja zdecydowanie kupuje najczęściej ubrania marki Szczygieł. Mają sklep firmowy w Krakowie, ale można robić też zakupy w sieci na https://meskie-spodnie.pl/. Bardzo Dobrej jakości produkty, szczegółowe wykonanie i bardzo wygodne. Osobiście uwielbiam koszule i spodnie klasyczne, które nadają facetowi charakteru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nowe ciuchy szafa nigdy nie jest zbyt mała, problem jednak w tym, że niekiedy to wypłata jest zbyt mała, by wystarczyło na wszystkie nasze zachcianki. Wtedy też można znaleźć rozwiązanie, aktualnie do wygrania jest voucher zakupowy do Zary o wartości 1250zł http://dowiedz-sie.pl/jak-wygrac-voucher-zakupowy-do-zara.html Może akurat do którejś z nas uśmiechnie się szczęście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padinka
oj ja różne kupuję. najbardziej lubię takie sklepy w których można wiele ubrań kupić, roznych marek. Dlatego ja jezdżę często do Nico. Sklep ma na prawdę bogaty asortyment i ubrania dobre jakościowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skinna

ja lubię kupować w nico.com.pl a to dlatego że mają czesto promocje i znizki i można w dobrych cenach upowlować fajne ładne ubrania. no i teraz mają np 80% zniżki - co jest bardzo fajne, ja tam kupiłam sporo ubrań dla siebie i całej rodzinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ze względu na obecną sytuację ubieram sie w second handach, buty czy akcesoria kupuje na promocjach w sieciówkach bądź na aukcjach internetowych. Czasami mam ochotę kupić sobie cos droższego, ale priorytetem jest kupno książki albo odkładanie na fajny wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×