Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowwwyyy

Pierscionek na zareczyny

Polecane posty

nie słuchaj tych zazdrosnych bab, które jedynie pomarzyć mogą żeby im się ktoś oświadczył :) pierścionki wszystkie bardzo ładne i narzeczona na pewno będzie zachwycona :) znacznie bardziej niż kiedy każesz jej czekać 3 lata na droższy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
Troche powoli przekonuje sie zeby kupic z tym brylantem ;) pomysle jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdwexdwedcedr
nie każda musi mieć brylanty ja dostalam 6 lat temu pierścionek drogi jak na tamte czasy, przed podwyzką cen złota, za 900 zl i dla mnie piękna bizuteria jest istotna ale moja siostra nie nosi biżuterii w ogóle, a w rodzinie dziewczyna dostala taniutki pierścionek z cyrkoniami - jest bardzo szcześliwa, a na różne okazje nigdy nie chce biżuterii tylko jakieś gry, wiem, nie jak kobieta, ale nie każda przywiązuje wagę do błyskotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia24890
wydaje mi się ze pierscionek jest ok jak na zaręczyny. ładny, skromny, dziewczynie takie się podobają. Tutaj nie chodzo o to zeby wydać pol miliona-uczucie się ilczy. Ona i tak bedzie przeszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brakuje tu Noxelii
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja powiem
jak mozna kupic na zareczyny pierscionek z cyrkonia????? Przeciez to zalosne jest Nie musi byc za pol miliona ale ok 1000 zl juz wystarczy zeby byl porzadny piekny a nie taki pseudo pierscioneczek no naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
generalnie faktycznie to uczucie sie liczy i gest ale uwierzcie ze straszcie glupio sie slucha komentarzy na temat "bardzo skromnego" pierscionka jak czlowiek chce sie pochwalic faktem zareczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghggg
wez sie chwal najlepiej na czole sobie napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdwexdwedcedr
rodzina potrafi być bezczelna, kimenatrze typu: - biedaka sobie znalazłaś - nie kocha cie, nie ceni - muszę lupy poszukać :-P okropieństwo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumdrumpum
ostatni moim zdaniem najładniejszy i wybierz ten:) i nie słuchaj tych zawistnych bab. wiem z własnego doświadczenia że lepszy skromny ale w odpowiednim momencie a nie jakiś za 5 tysięcy z nie wiadomo jakim kamieniem ale o te kilka lat za późno... sama czekam już 7 lat na zaręczyny i nic. wiem od siostry mojego chłopaka że cos szykuje ale nie wiadomo kiedy bo taż nie zarabia kokosów a wymyslił sobie ze da mi właśnie jakiś za 5 czy 6 tys. zbiera na niego od jakichś 2 lat więc uwierz mi lepiej kup tańszy a jak się zniszczy po latach można kupić inny a ten zostawić na pamiątkę dziewczyna będzie najszczesliwsza na świecie nawet jak dostanie srebrny z cyrkonią za 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia24890
brumdrumpum mądre słowa :) i popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
Jasne, niebieski diament za taką cenę. Koło diamentów to on nawet nie leżał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też studentka
To że jesteś studentem to żadne wytłumaczenie. 300/400 zł na pierścionek zaręczynowy?????????? Jesteś żałóną ciotą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju,w pierścionku zaręczynowym chyba nie najważniejsza jest cena!! ludzie, co Wy opowiadacie? mój pierscionek jak sprawdziłam kosztował 1100 zł i co? nie kosztował 1500 to się nie liczy?hahaha!!!! a do autora: ostatni :))))) i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też studentka
Gdybym była facetem to było by mi najnormalniej w świecie wstyd dać którykolwiek z tych pierścionków... A na kolację pewnie ją zabierzesz do baru mlecznego co? Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też studentka
Gdybym była facetem to było by mi najnormalniej w świecie wstyd dać którykolwiek z tych pierścionków... A na kolację pewnie ją zabierzesz do baru mlecznego co? Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
ok ale po co się chcecie zaręczać, jak nie masz na porządny pierścionek to jak chcecie wziąć ślub zamieszkać razem? Chyba że ty jesteś jednym z tych co zbierają latami na pierścionek za 300 zł w miedzy czasie kupując samochód, play station, bywając w klubach itp pierdoły. mój pierscionek kosztował w yes 1600 zł teraz ten model kosztuje 2200 zł i nie rzuca się specjalnie w oczy ale widać ze to porządny wyrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
autorze, a te wszystkie co Ci udowadniają ze pierścionki które wybrałeś są super to po prostu dostały na zaręczyny dziadostwo z cyrkonią lub coś w tym rodzaju a ja Tobie radzę- lepiej zaczekaj te pół roku odłóż trochę więcej kasy i kup coś porządnego jak kochasz kobietę. jesli ona ma całe życie patrzeć na ten pierścionek, to niech on chociaż wygląda, naprawdę................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypacjajoł
MATERIALISTKI!!! ŻYCZĘ ROZWODÓW TYM, KTÓRE TAK LECĄ NA KASE I MYŚLĄ,ZE CENA ŚWIADCZY O MIŁOŚĆI! MATERIALISTKI!!! ŻYCZĘ ROZWODÓW TYM, KTÓRE TAK LECĄ NA KASE I MYŚLĄ,ZE CENA ŚWIADCZY O MIŁOŚĆI! MATERIALISTKI!!! ŻYCZĘ ROZWODÓW TYM, KTÓRE TAK LECĄ NA KASE I MYŚLĄ,ZE CENA ŚWIADCZY O MIŁOŚĆI! MATERIALISTKI!!! ŻYCZĘ ROZWODÓW TYM, KTÓRE TAK LECĄ NA KASE I MYŚLĄ,ZE CENA ŚWIADCZY O MIŁOŚĆI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumdrumpum
a czy zaręczyny oznaczają od razu ślub np. po pół roku? zaręczyny to deklaracja że się chce z kimś spędzić resztę życia a jeśli chodzi o wesele to przeciez nie musi być wystawne. nie wiadomo jak to będzie można przecież wziąć tylko cywilny i byc o niebo szczęśliwszym od tych którzy mają pierścionki za grube tysiące i wielkie weseliska na 200 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia24890
szooooooookkkk!!!!! to chyba ich milosc jest najważniejsza nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypacjajoł
MATERIALISTKI!!! ŻYCZĘ ROZWODÓW TYM, KTÓRE TAK LECĄ NA KASE I MYŚLĄ,ZE CENA ŚWIADCZY O MIŁOŚĆI! MIŁOŚĆ NAJWAŻNIEJSZA, TO ŻE MA SIE NA KOGO LICZYĆ I Z KIM SPĘDZAĆ CZAS, ZE KTOŚ DAJE SZCZĘŚCIE... NIE ROZUMIEM NIEKTÓRYCH KOBIET I WSPÓŁCZUJE FACETOM, KTÓRZY ŻYJĄ Z TAKIMI BABAMI :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypacjajoł
JESTEM W SZOKU JAKIE BABY SA CIPCIOWATE NIEKTÓRE, AŻ CZUĆ OD WAS SMRÓD POŻĄDANIA PIENIĘDZY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTATNI! Nie sugeruj się ceną tylko wyglądem - miłośc nie przekłada się na cenę pierścionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,1980 - sama sobie wybrałam i jestem niebywale zadowolona, żałuję tylko, że nie jest z żółtego złota, bo obrączki wybraliśmy żółte, ale wtedy o tym nie myślałam. z tego co wiem to był taki jak ten tylko z żółtego. dla mnie nie było istotne czy jest z diamentem czy nie, wręcz wolałam cyrkonię, bo bałabym się, że zgubię diament :) jest skromny, ale uwielbiam go :) (poza tym w takiej cenie z cyrkonią nie wyglądają tak biednie jak te skromne i w miarę tanie z diamentem, których prawie w ogóle nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
emancypacjajoł co kolego chciałoby się miec dziewczynę ale żedna się nie pisze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×