Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowwwyyy

Pierscionek na zareczyny

Polecane posty

łyżwy ? ja wolałabym intymną atmosferę ale każdy ma inną wizję tego dnia. no ale jeśli umiecie jeździć i nie przeszkadzają wam inni ludzi to może być zabawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
duzo pomyslow przewija sie przez glowe :D zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Ci powiem ze baby sa po***ane:) nie kazda patrzy na cene:) liczy sie uczucie i to czy wyrazisz je pierscionkiem za 500zl czy 1500 nie ma znaczenia. moja siostra dostala prawie za 2tys i jak sie dowiedziala jaka cena to bylo jej glupio facet dostal zjebe ze nie dosc ze ja utrzymuje, placi za wszystko (mieszkanie, rachunki) i ma na utrzymaniu malutkie dziecko to sie rozwala z kasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
wybor padl teraz tylko pomysl jak i bedzie gitara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zastanawiam czemu służą dyskusje jak ona zareaguje . przecież jej nie powiesz ile pierścionek kosztował, nie? jak przypuszczam dziewczyna nie jest jubilerem więc może tylko przypuszczać ile taki pierścionek kosztuje albo zapytać kogoś ale po co . z tego co się orientuję to tylko jedna z moich koleżanek wie ile kosztował jej pierścionek - ok. 110 zł , srebrny i jest zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ktory?? cos wymyslisz?? zwykle rzeczy ciesza najbardziej? czy nie fajnie opowiadac komus jak sie na sankach facet oswiadczyl hehe (przyklad prawdziwy) ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
te pierścionki owszem wyglądają nawet ładnie ale założę się że ich nie będzie widać po co chcesz jej dać nitkę z oczkiem na palec?? szczerze mówiąc mi bardziej od brylantów podobają się pierścionki z rubinem albo szafirem w stylu takim jak ma Kate Middleton teraz Windsor. Miłość miłośc miłość, a te co wątpią to jeb.a..lne materialistki itp. Znam życie dzieciaki i ono nie raz i nie dwa weryfikowało na niekorzyść takie romantyczne związki oparte na samejll miłości nie popartej staraniami o to by zapewnić sobie wzajemnie lepszy byt. Pierścionek tu nie ma zbyt wiele do rzeczy ale jak np ktoś kupuje pierścionek zaręczynowy który ma zwykle dla kobiety wielkie znaczenie za 300 zł a sam co m-c traci setki lub tysiaki zł na pierdoły, imprezy, alkohol i gadżety to znaczy tyle że kobieta nie jest dla niego najważniejsza w hierarchii. Niczego oczywiście autorowi nie sugeruję bo go nie znam to taka luźna myśl nie na temat, ale serio bym zaczekała kilka m-cy i odłożyła te kilkaset zł więcej żeby jednak pierścionek jakoś wyglądał. Pracujesz autor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
teraz przejdź do dobrego salonu jubilerskiego i powiedz ze chcesz diament osadzony w koszyczku z żółtego złota a cie wysmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj a mi sie bardziej podobal z pierwszego postu ostatni ale coz... moze swojemu facetowi pomacham nim przed nosem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
mój tato kupił mamie pierscionek za 3 wypłaty więc to nie jest nowa moda kochani a za 3 wypłaty to znaczy że przez długi czas odmawiał sobie wieeeelu, wielu rzeczy i przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dobrze pamiętam to autor napisał , że dziewczyna jest delikatna i taki chce pierścionek jej dac więc po co cos wielkiego co się jej nie będzie podobać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
mam ten http://www.yes.pl/diamenty/pierscionki/zloto/36630-pierscionek-z-brylantami-BB-Z-000-Y01-1052 teraz kosztuje więcej ale wtedy narzeczony zapłacił coś ok 1500 (wiem bo gadamy o wszystkim i wtedy tak naprawdę ja lepiej wiedziałam niż mój M. ile zarabia gdzie za co ile wydaje - prowadziliśmy razem działalność już wtedy) ale teraz o wiele bardziej podobają mi się w tym stylu : http://www.yes.pl/diamenty/pierscionki/zloto/46474-pierscionek-jubile-BB-Z-000-Y01-4126WLT http://www.yes.pl/diamenty/pierscionki/zloto/46356-pierscionek-jubile-na-rocznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
co do obrączek mam bardzo klasyczne prosty model Łazur nie specjalnie drogie nie znoszę obrączek z udziwnieniami typu mikro brylancik obrączka ma być obrączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacja na życzenie: cuuudo ten Twoj:) o fuck moj facet sie pyta za ile ma byc pierscionek zeby w leb nie dostal:) pokaze mu ten topik wieczorem hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
na pewno by wybrała wśród ładniejszych gdyby sytuacja jej chłopaka była powiedzmy les=psza- dziewczyna z taktem i wyczuciem pogratulować. Ja nikogo nie krytykuje po prostu to moja opinia. Pierścionek wygląda na ładny ale on jest tu w powiększeniu i jestem na 99 % pewna że autor będzie zły jak otworzy pudełeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
chetnie kupilbym taki drogi ale obecnie mam sporo wydatkow bo razem mieszkamy no i jakby nie bylo jestesmy studentami, takze odkladam na jakis pracach dorywczych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie atakuję . twój pierścionek piękny. dwa kolejne linki od Ciebie - dla mnie koszmar. myślę, że po prostu każdy ma inne priorytety - dla niektórych liczy się sam fakt zaręczyn i dostania pierścionka. twój ojciec mógłby być pozytywnym przykładem ale niestety czasy się zmieniły i faceci potrafią tylko nazywać kobiety materialistkami. często niesłusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
nikogo o cenę nie pytałam, ani nie prosiłam się o pierścionek a gust to rzecz względna nie pytałam zresztą czy ci się podoba bo on naprawdę nie musi ci się podobać ;) mój wtedy chłopak nie srał kasą ale chciał to jakoś się postarał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej podoba mi się trzeci :) ja lubię i żółte i białe złoto (mój mąż dał mi pierścionek z takiego i z takiego) może wydedukuj co nosi? albo co jej się podoba, podpytaj jakie złoto lubi ;) albo poproś jakąś siostrę czy przyjaciółkę żeby ją podpytała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacja na życzenie: nie kloccie sie:) wazne co komu sie podoba to ze podoba sie jednej osobie nie znaczy ze ma tez ogolowi:) te dwa z Twoich linkow jak dla mnie za duze ale moze dlatego ze mam palce jak 5latka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
do autora: nie możesz znaleźć jakiejś dodatkowej roboty? koorwa w jakim kraju my żyjemy ze ktoś chce a nie ma możliwości zarobić trochę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś mało ... przyjemna. wrzucasz linki chyba w jakimś celu ? chyba każdy może wyrazić opinię ? twój pierścionek zaręczynowy jest piękny a o cenę chyba nie musiałaś pytać bo jak sama stwierdziłaś znałaś ją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
jak masz taką kwotę do dyspozycji to ja bym wolała dostać ładny gustowny pierścionek z cyrkonią. Szczerze mówiąc nie przemawia do mnie symbolika diamentu że niby małżeństwo będzie dzięki niemu trwałe za wiele małżeństw się na nim przejechało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyrkonia=syntetyk. dużo małżeństw się może przejechać. że niby małżeństwo ....sztuczne? ( idąc twoim tokiem myślenia mimo , że lubię cyrkonie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
spacja na zyczenie, ten co pokazalas ladny ale wiem ze mojej dziewczynie takie wieksze sie niepodobaja, zawsze mowila ze chce z malutkim skromnym kamieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
żałośni jesteśmy w stanach zjednoczonych pewnie sprzeczają się o to czy brylant ma ważyć 20 karatów czy 24 :/ a my o jakieś dziesiętne czy setne Ct

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
to jedz do stanow jak ci sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×