Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowwwyyy

Pierscionek na zareczyny

Polecane posty

Gość emancypacjajoł
jestem dziewczyną ?! żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia24890
jago1987 bardzo ładny :) śliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypacjajoł
do autora: ten ostatni na pewno jej się spodoba :) Jestem babą ale normalną, w przeciwieństwie do tych MATERIALISTEK :O Pozdrawiam NORMALNE dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia24890
;):) również pozdrawiam NORMALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_32
Ostatni jest bardzo ładny, delikatny i klasyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna nusia
ta jasne zareczynowy 1500 a obraczki na slub 5000zl co to za glupie podejscie przeciez ceny do niego nie bedzie miala przyczepionej, ja mialam taki wlasnie jak ten 3 tyle ze maz dal 399zl. autorze kup ten 3 jesli dziewczyna kocha cie takiego jaki jestes zakocha sie w tym pierscionku tak samo jak i w tobie :) szczrscia wam zycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypacjajoł
ja też Wam szczęścia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylant za 300 zl
?? bryalnciki sa od 800 zl ladnie ktos pic na wode sprzedaje na allego,po co sie pytasz kogos o zdanie,wybierz ktory ci sie najbardziej podoba,kazdej babie sie cos innego podoba,jednej wielki a drugiej malutki,ja mam maly pierscionek zolte zloto z domieszka bialego,z malym brylanciekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z opisu myślę że zdecydowanie spodoba jej się ten ostatni ..jeśli podobne oglądała i podobały jej się to zapewne będzie szczęśliwa:) życzę Powodzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam
Mi sie podoba i 1 i ten 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boszszsz dlaczego tu jak się
tylko pojawi temat o pierścionkach to zaraz zaczyna się jadka, że za tani, ze brzydki i w ogóle. Pozdro dla normalnych wypowiadających sie tutaj, ja tez mam pierścionek za 400 parę zł i nigdy bym go nie wymieniła na nawet ogromny brylant za tysiące zł. Nie o to chodzi, a co więcej robię przyjęcie po ślubie dla najbliższych, a stac mnie na wielkie weslele, narzeczonego też, i na drogi pierścionek tez było go stać i jest. Ale mamy oboje zdanie, że nie o to chodzi, ślub jest dla nas ważny, a nie pompa po nim i przetuptanie kupy kasy w jedną noc. Ciotki się poobrażają, trudno, plotkary powiedzą, że tani pierścionek i brzydki-ich problem. Aaaa zapomniałam dodać, obrączki mamy po rodzicach i przeróbka ich nas kosztowała moja 400zł a narzeczonego 200, straszne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszszsz dlaczego tu jak się - masz absolutną rację. mojego męża też było stać na wypasiony pierścionek ale po co mi to? wybrałam tańszy bo taki mi się podobał, a jak pisałam wcześniej brylantu by mi było szkoda zgubić np. Obrączki też mamy przerobione po rodzicach, bo to najlepsza pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
Naprawde przekonalem sie ze wiekscosc kobiet to materialistki ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
a po drugie juz ze soba mieszkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz ostatni i głównie taki na jaki Ciebie stać, jeśli narzeczonej będzie krzywo że za tani to z miejsca kopnij ją w tyłek bo nie ty ważny jesteś ale to co jej dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
troche sie juz pogubilem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne, niezwykle subtelne. mi najbardziej podoba się drugi ale myślę , że będzie zadowolona niezależnie od tego jaki kupisz. nie czytałam wszystkich twoich wpisów ale może lepiej zapytaj jej siostry / przyjaciólki/ matki o to jaki Ci poleca. może już o tym pisałeś ale przeczytalam tylko Twoja pierwsza wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może pomyślisz o zakupie w salonie? nie wiem czy cena jak na taki kruszec nie jest za niska i ktoś może chciec sprzedac fałszywkę ( jesli ten temat był już podejmowany we wczensiejszych wypowiedziach to sorry :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
bardzo ladny ;) proba 585 no i brylant ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
a jak goska myslisz ma byc brylant??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci szczerze - jest to bez znaczenia :) jeśli zależy wam na tym aby uczcić tradycję to wystarczy piękny pierścionek - nieważne czy brylant czy nawet cyrkonie lecz... będzie nosić ( mam nadzieję i tego wam życzę) ten pierścionek przez lata więc jeśli zakupisz z brylantem to radość pewnie będzie większa :) kochamy piękną biżuterię i chyba każda kobieta marzy aby dostać od tego jedynego taki pierścionek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Ci powiem ze ten ostatni jest naprawde sliczny:) poza tym jesli ktos ma zgrabne palce to grubszy nie pasuje:) napewno sie ucieszy z tego ostatniego:) a tak swoja droga masz pomysl na oswiadczyny? cos szalonego czy tradycyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też studentka
Nie materialistki mój drogi, tylko normalne kobiety. Ty jesteś materialistą, ponieważ szkoda Ci wydać trochę więcej pieniędzy na pierścionek ZARĘCZYNOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
mam taki pomysl, zeby zabrac na lodowisko na lyzwy i tam to zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×