Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowwwyyy

Pierscionek na zareczyny

Polecane posty

Gość pierścionek za 230 zł ?
ale porażka :o chłopie, bez urazy, ale strasznie chcesz oszczędzić na swojej pannie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgffghhg
wszystkie strasznie brzydkie... male ledwo widoczne oczko.. a przeciez mozna kupic na pewno cos ladnego z duzym oczkiem, zeby bylo widac ze to pierscionek a nie takie byle goowno... a swoją drogą to fajny z ciebie facet, nie kazda ma to szczescie, ze jej sie ukochany oswiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno jedyna
kup byle ktory, twoja dziewczyna i tak nie bedzie nosic bo sie bedzie wstydzic? sorry ale 230zl? wydaj na to chociaz z 500 koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgffghhg
nieee :O moj typ to srebro albo zolte zloto (bo bialego nie lubię), niezbyt gruby ale tez niezbyt cienki, taki sredni, i duuuuze oczko, takie zeby bylo widac, czerwone albo niebieskie, a czego to nie wiem bo sie nie znam :P te pierscionki wyglądają prawie jak obrączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrrtyna80
Drobny brylancik czy inny naturalny kamień, będzie lepszym pomysłem niż cyrkonia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co autorze, wybrałeś coś? wiedz, że brylancik będzie nieporównywalnie lepszy, bo cyrkonia po jakimś czasie traci swój blask, rysuje się i wygląda nieciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyyy
juz wybralem, nie powiem jaki, ale jest to jeden z tych o ktorych rozmawialismy , czekam na przesylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też studentka
Jak to jaki???? NA PEWNO NAJTAŃSZY hahahaha :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasankowa__Pani
Jak by mi ktoś dał takie gówno to bym sie wkurzyła Mnie sie podoba taki http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,6652 a najlepiej coś takiego http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,Pierscionki_zareczynowe,755 i nie ośmieszaj sie chłopie chyba że twoje kobieta to jakaś wieśniara, którą nawet na porządne cichy nie stać wtedy możesz startować z cyrkonią za 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, ja wybrałabym między 1 a 3. Srodkowy wydaje się byc masywniejszy i za fazką, także nie koniecznie musi się podobać. Słuchaj, mi narzeczony kupił pierscionek z białego złota i uważam że to był błąd, Po pierwsze to tylko nałożona warstwa białego na zloty i po czasie gdzieniegdzie prześwituje zółte złoto :( (moj pierscionek kosztował bardzo dużo i dodatkowo ma 3 brylanty, także nie jest jakims dziadostwem) Druga sprawa, pierścionka pozniej nie nosi sie na palcu razem z obrączką, także jak juz zdecydujesz sie na bialy to spokojnie mozecie miec pozniej żółte obrączki, chociaz lepiej wygląda biżuteria w jednym kolorze. podsumowując: Ja polecam żółte złoto- mimo iż jetsem zwolenniczką białego złota i srebra i nie radze łączyc pierścionka z obrączką w przyszłości, czyli nosic razem na jednym palcu ponieważ bardzo się niszczy i jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszce jedna rada. Lepiej wybrac mały brylancik niz wielką cyrkonię, Diament nawet jak jest malutki, pięknie błyszczy, pochłania światło i mnozy je, a cyrkonia po krotkim czasie matowieje, niszczy sie, rysuje. Koniecznie brylancik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evittka
Sama jestem dziewczyną i uiważam że Wy wszystkie co mówicie o tych za więcej niż 1000zł jesteście tylko i wyłącznie materialistkami i jesteście żałosne! ja gdybym zgubiła taki tańszy, chcoiaż przecież bym nie wyceniała go gdybym go dostała to by mi nie było tak szkoda, a poza tym po co taki drogi? liczy się tylko gest i że są ze sobą szczęśliwi, jest studentem i to wspaniale o nim świdczy że odłożył chcoaiż te 400zł! ja jestem w związku 5.5 letnim i usłyszałam w styczniu ze za co ma mi się oświadczyć, a najbiedniejszy nie jest, więcuważam że ocenianie człowieka tylko i wyłącznie po tym jaki kupił pierścionek zaręczynowy jest bezsensowne i płytkie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka33333
Ja nie moge jak wy mu mieszacie z tego co tu czytam. Najpierw ze wazne zeby byl widoczny i duzy kamien pozniej ze lepiej maly brylant! zastanowcie sie troche, ale to i tak juz nie wazne bo juz kupic ;) A i nie wazne jaki kupiles wazne ze ja kochasz a ona ciebie, zycze szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka33333
A i tak od siebie to ja od swojego meza dostalam z Cyrkonia i nie uwazam ze sie zniszczyl, caly czas ma blask, wystarczy o niego dbac, z tego co pamietam to tylko raz byl na czyszczeniu u jubilera a blask caly czas ma mimo 10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka331
A wiesz, że niektóre firmy oferują możliwosć wykonania takiego pierścionka, jakiego tylko chcesz? Wybierasz kamień szlachetny i oprawiają Ci go tak, jak chcesz - projektują pierścionek wedle Twojego pomysłu :) Taką usługę oferuję na przykład Michelson Diamonds (w Warszawie na Elektoralnej, są też w Internecie i na Allegro) - polecam, bo ich kamienie szlachetne są naprawdę wspaniałe. Dzięki temu masz pierścionek, który jest absolutnie niepowtarzalny i nie powtórzy się nigdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_x
Również wybrałem firmę Michelson i jest em rozczarowany. Po dwóch miesiącach kamień odpadł. Reklamacja przebiega bardzo długo, mają syf w dokumentach i ogólnie słabo, słabo, słabo. Jak chcecie zaoszczędzić sobie nerwów to odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×