Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowwwyyy

Pierscionek na zareczyny

Polecane posty

Gość nowwwyyy
zreszta ta rozmowa nie ma sensu bo ludzie sie kuzwa kloca. Prosze o zamkniecie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
najładniejszy wg mnie i większości dziewczyn był ostatni z twojego pierwszego postu czemu go nie wybrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowwwyyy: zdecydowales juz wiec tu nie wchodz bo sie durnot naczytasz i bedziesz denerwowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacja na życzenie: tez sie kurde zastanawiam:) przeciez na pierwszej stronie praktycznie kazda mowila ze ten 3. wtf??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja na życzenie
sorry za zaśmiecanie Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze, może dozbieraj trochę kasy i kup coś takiego? http://allegro.pl/show_item.php?item=2106762468&c=2 widać, że tamten, który wybrałeś jest naprawdę cieniutki i drobniutki... zresztą masz podane wymiary w aukcji. mój mąż zbierał kilka miesięcy na pierścionek, nie wiem ile kosztował ale jest podobny do tego który ma spacja na życzenie, tylko ma 9 brylancików, więc mogę się domyślić, że spokojnie 1000 przekroczył... ale zarabiał wystarczająco aby na niego odłożyć. mi nie zależało na pierścionku niewiadomo jakim, ale w końcu będe go nosić do końca życia, przyznaję, że mąż się postarał :) dlatego wydaje mi się, że lepiej odczekać dwa miesiące dłużej a kupić coś troszkę lepszej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby nie pozostawić przykrego wrażenia . moim zdaniem swietny wybór (tak jak pisalam i zdanie podtrzymuję ) wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
wy to potraficie czlowiekowi w glowie namieszac. najpierw ze nie kupowac bo lipny i za maly a teraz czemu go nie kupilem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
jeszcze nie kliknalem kup teraz, aby dzwonilem sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowwwyyy: nie mowilam ze kobiety sa dziwne??? ja Ci od poczatku gadalam bierz tamten:) jest najladniejszy z wszystkich Twoich propozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zastanów się jeszcze i zwróć uwagę na jego grubość i wymiary, bo tamten był naprawdę cieniuteńki, myślę, że szybko by się jej pogiął i zniszczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten z białego złota ładniejszy moim zdaniem, ale jeśli stać Cie aby dołożyć z 200zł to może faktycznie jakiś diament? ten z żółtego wygląda biedniutko... a co myślisz o tym, który Ci wysłałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj sie oszukać bo za 300 zł pierscionka z brylantem nie kupisz (bedzie z cyrkonią, która wyglada jak brylant) Nie kupuj na allegro tylko w jakims sklepie jubilesrkim, przymajmniej Cie nie orżną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
Strzałka :) ladny ale troszke drogi ;) musialbym wszystko przelozyc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karminowa Panna tam jest napisane, że to cyrkonia :) za maleńki brylant to już chociaż te 600zł trzeba dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
powiem wam ze zolte zloto jakos bardziej do mnie przemawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wydawało mi się ze autor topicu na pozctku dal link do pierscionkow z allegro i tam chyba bylo napisane ze brylant a cena 300 zl dlatego tak napisalalam ;) ale mozliwe ze zle zerknęłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karminowa Panna no faktycznie był link do jakiegoś takiego z maleńkim niby, ale chyba za 460, choć też bym się zastanawiała czy to brylant...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
mam dzisiaj nocke na zastanowienie sie ktory wybrac. dzieki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowwwyyy: faktycznie zolte zloto tez ladne:) ale spojrz na to zeby do reszty jej bizuterii pasowal:) a nie tak wszystko z "innej parafii"- tu srebro, tam zloto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
wiem wiem :D musze pomyslec czy z tym brylantem czy ten tanszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowwwyyy
tu juz nie chodzi o cene tylko ktory ladniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×