Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

levviatan tez niezle, zlosliwcze :P mario znudzony maz? podpisalbys sie pod tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan nie miej w mojej osobie kontrkandydata do "ręki" księżniczki, to nie moja rola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levviatan ale jesli chodzi o upodobania sypialniane to chyba dobrze mi poszlo, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem znudzonym mężem a tym bardziej ojcem, te role mojego życia nigdy mi się nie nudziły. Lubię spełniać się jako mąż jak i ojciec to wspaniałe uczucie i wierzę, że kiedyś będzie Ci to dane Panie Levviatanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z motorem przesadzilas. ale co do reszty to tak jestem bardzo otwarty na nowe propozycje :) mario - jestes pozadny facet i zony nie skrzywdzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest moim zamiarem wzbudzać podziwu w oczach innych kobiet z prostego względu; mam już swoją drugą połówkę, z którą jestem szczęśliwy a to że piszę tutaj z Wami to nie oznacza, że się wypaliłem z w/w ról...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario wiemy, nikt Ci tego nie zarzuca, to tylko taka zabawa :) kurcze, to chyba moja wina, bo ja ja zaproponowalam :O katerina no nareszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett nie robi się nieprzyjemnie tylko taka mała wymiana zdań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta Hmm my się znamy? Bo cos mi dzwoni aczkolwiek nie wiem gdzie. A co wy tu takie poważne dyskusje prowadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet ale na erotycznym teraz nic się nie dzieje tak że nie masz po co iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×