Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

W moim wyobrażeniu jesteś dosyć atrakcyjną kobietką i niech tak pozostanie. Widzieć Cię nie muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArio Może tak może nie :D To już kwestia twojej wyobraźni :p Scarletta Hmm nie pracuje na przysłowiowym etacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta no właśnie, My tutaj się odsłaniamy po trochę a Nasza koleżanka nie za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Wiesz to kwestia ostrożności juz łazi pare typów z cafe za mną i zbierają informacje i mękolą. Nawet maila musiałam zmienić bo męczą i w taki sposób. Ale możesz o coś zapytać odpowiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkretnie hmm to wszystkim i nicZym :D Żartowałam. Skończyłam studia ekonomię , nie pracuje na etacie żadnym, zajmuje się m pomaganiem w pisaniu różnych prac, znajomym , znajomym znajomych itd. Teraz szukam jakieś ciekawej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario a miałeś mnie za głupiutkie dziewczątko? Powiem Ci jeszcze że rok polonistyki na UJ zaliczyłam , ale się przeniosłamna ekonomię, którą skończyłam. A mój wymarzony kierunek mam nadzieje kiedyś skończe. Po za tym bardzo dużo czytam i wogule zainteresowania mam przeróżne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno życiowo, wiedza tez na pewnym poziomie, także masz wszelkie predyspozycje by odnieść sukces wszelako rozumiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowania kształtują osobowość człowieka, dobrze że je masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co za cel chciałbyś tym kłamaniem osiągnąć :p Co do sukcesu potraktuje jak prorocze słowa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmnm po trupach? To widze że wysoko byś sięgał :p Ja stosuje delikatniejsze metody hmm mniej inwazyjne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×