Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

no ale kazdy ma swoj obraz doskonalosci drugiej osoby... i wlasnie na tym to polega.. ze dla kazdego co innego jest doskonaloscia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejsze jest to, że każdy człowiek jest inny nie tylko z wyglądu ale również z charakteru, dlatego to szukanie drugiej osoby dodam pasującej do siebie jest takie miłe, lekkie i przyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu na mnie już czas, ponieważ są rzeczy ważne i ważniejsze dlatego Cie opuszczam. Życzę dobrej i owocnej nocy i obyśmy się nigdy nie spotkali. Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......................................................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja to niedopowiedzenie dwuznacznie rozumie ;-) dlatego myslalam ze upewnie sie ktore jest trafne ... ale trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak napisalam " dlatego ja mam nadzieje ze znajde kogos z jaka sama pasja jak moja i z podobym podejsciem do zycia.." to wtedy napisales zebysmy nigdy sie nie spotkali. jakbys sie bal ze w sumie mamy podobna pasje i ze zrobic mozesz cos czego bedziesz zalowal... dlatego nie chcesz mnie nigdy spotkac? zgadza sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja miałem na myśli?. Tak naprawdę to sam się zastanawiam co mogłem myśleć... Trochę się Ciebie bałem, albo tego co mogłaś sobie wyobrazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mario... to tylko swiat wirtualny... to ze sie spotkamy to szansa jedna na milion... a nawet jesli by kiedys tak sie stalo to skad bedziesz wiedzial ze ja to ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokoiłaś mnie bardzo mocno Aniu i to jest najważniejsze, tylko pamiętaj że moc słów jest bardzo duża, ja wiem o tym doskonale, ponieważ sam tego kiedyś doświadczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ale ja dalej nie wiem czego Ty się możesz tak bać ? może masz jakaś słabość do kobiet coo ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczne? czyli zgodzisz sie na przzytulanie ale terminu nie bedziesz chciala ustalic? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż bez większych zmian, niestety. a poza tym to nic ciekawego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co???? ja powinnam sie pouczyc ale mi sie nie chce! dzisiaj mam takiego lenia h do tego nudze sie a nie ma nic gorszego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ci dać lanie abyś się zmobilizowała do nauki? :P to może oglądnij jakiś film który już widziałaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×