Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

i bardzo dobrze że nie ;) mieli do mnie dzwonić w środę w sprawie stażu a do dziś telefon milczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to coś długo nie dzwonią:( ale na pewno w końcu zadzwonią:) nie martw się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tylko miałem od marca zaczynać a to już mniej niż tydzień zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green angel
Pozdrawiam wszystkich z Nowego Sącza i okolic :-) Mam ogromny sentyment do tego miasta, kojarzy mi się z moją pierwszą miłością i przepysznymi truskawkowymi lodami. Szkoda, że nawet nie pamietam, gdzie była ta cukiernia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice właśnie o to chodzi ze byłem w poniedziałek tam :P chyba że do urzędu pracy jeszcze właściciel nie pojechał lub nie załatwił jeszcze z wnioskiem o staż to wtedy nie ma sensu dzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green angel
Zupełnie nie przypominam sobie nazwy... jedyne, co pamiętam, to że była to jakaś malusienka lodziarnia niedaleko od dworca autobusowego. Nieważne zresztą, teraz są tylko cieplutkie wspomnienia do których się uśmiecham, chociaż to tak dawno było... Jeszcze raz pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jadłam pyszne lody w Sączu! koło targu jakiegoś, więcej nie pamiętam, ale w Krynicy tez serwują pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaszkodzi. tym bardziej 9przynajmniej w moim przypadku) jeśli są to seksowne kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie młotkiem? :P widzisz za dużo odkurzasz a powinnaś leżeć pod kołderką i dlatego odkurzacz odmówił posłuszeństwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie młotkiem;) chyba nie masz mnie za idiotke:P robisz ze mnie jakąś obłożnie chorą a nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzasz kobieta jak jest chora powinna leżeć a facet powinien skakać koło niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×