Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinezka.

Mam u niego przerąbane?Pierwsza randka...

Polecane posty

Spotkałam się z kolesiem z którym gadałam dobre pół roku na necie..później telefon itd..możecie się śmiać ale było już czuć chemie między nami...no i w końcu spotkaliśmy się oczywiście całowaliśmy się..aż w końcu strzepałam mu ręką...kurde nie wiem co mam sobie myśleć...on taki zakochany i w ogóle pisze,dzwoni itd,ale mam wrażenie,że już nie jestem taką niespodzianką dla niego...myślicie,że zrobiłam źle? Nie żałuje tego bo było fajnie,ale mnie raczej interesuje dłuższy związek...teraz troche odpuściłam,nawet sms mu nie pisze...nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssss
to chyba prowo.... a niby gdzie my strzepnęłaś? w domu u kogoś czy w aucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne prowo...w aucie...trochę się zagalopowaliśmy,ale wszystko poszło naturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfrtert
pinezka to ty ? weronika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obleśna jesteś..
ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supremus Dux
Dobrze zrobiłaś, ale zrobiłabyś lepiej gdybyś wskoczyła mu na penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ww4t4t24tt4
pół roku gadania to nie tak źle. Naprawdę. Sama tak zrobiłam swojemu ex (spotkanie po 5 miesiącach, zrobiłam mu loda na 1 spotkaniu, w sumie bylismy juz wtedy zakochani w sobie) i bylismy raem 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
w sumie to co to za roznica, pewnie wczesniej trzepal sobie sam rozmawiajac z toba, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgffghhg
na 1 spotkaniu takie cos? wg mnie stracilas w jego oczach bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
Z KĄD nie denerwuj sie mloda istoto, siegnij po slownik...i zaraz bedzie lepiej (nam, haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby była jasność,tak jak napisałam,nie żałuje tego.Więc możecie sobie darować głupie teksty...On i tak sie bał,że ta cała chemia na pierwszym spotkaniu okaże się mrzonką...na szczęście się nie okazała...Zastanawiam się tylko czy to nie za szybko chociaż z drugiej strony to nie był seks...loda też mu nie zrobiłam...jakieś tam zaangażowanie między nami jest...ja w każdym bądz razie myśle,że jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoli wyjasnienia... Nie kompromitu się... skąd 1. zaimek przysłówkowy zastępujący wyrazy lub wyrażenia oznaczające określenia miejsca, przyczynę, źródło czegoś 2. dopowiedzenie o znaczeniu: bynajmniej, wcale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×