Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

u mężczyzn bieliznę jaką wolę? Podobają mi się bokserki... Mężczyźni mają ładne jędrne pośladki :) To znaczy widziałam w dwóch wydaniach i były ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły wbrew pozorom nie mam luźnego życia, może dlatego czasem tu pożartuję tak wiesz, żeby całkiem nie zwariowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla siebie? Lubię stringi, wiem ze mają opinię że nie sa wygodne. Nie czuję żadnego dyskomfortu nosząc je, po prostu nic mnie nie uwiera, jest ok. Nie lubię jak figi dzielą posladki, często chodze w getrach lub dżinsach więc może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba naturalne, ze lubię widok mężczyzny w ogóle Jestem normalną kobietą, podobają mi się mężczyźni i ich pośladki też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba każdy woli mieć "to" poparte czymś więcej...nie wyobrażam sobie sytuacji intymnej z kimś bez uczuć :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczyzni mysla troszke inaczej, ale gdy kochasz sie z kims i jetes w to zaangazowana emocjonalnie jest lepeij, czulej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślą inaczej...czyli dopuszczasz seks dla samego seksu z kimkolwiek? Nie wiem, nie miałam porównania, zawsze to był ktoś kogo kochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dotad się trzymam, ale to może kwestia starego wychowania :) Teraz jest jakoś inaczej, nawet tu na forum to widac, zastanawiam się, ze ci np. młodzi mężczyźni po prostu się nie boją..choćby chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prędzej to takie czcze gadanie niz fakt "Szukam kobiety 35 - 50" to przykład, gdy pisze jakiś 25 - 30 latek... Nie kapuję tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwstydziłam...:) chyba za taką wstydziochę uchodzę to prawda prześwituje paseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie z Toba rozmawiac bede w poniedzialek a narazie zmykam , pappa ps. musi byc cudownyy widok tego paseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) gdybym nie mogła w przyszłym tygodniu, to wesołych Świąt Ci zyczę i mokrego poniedziałku :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×