Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

nie dasz się wyprowadzić z tego erotycznego klimatu? :) wiesz, ze mogę napisać wszystko co nie będzie zgodne z prawdą, tego oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja Cię nie szufladkuję ani siebie. Dzięki temu ktoś komu jest to potrzebne może zarobić i dla wszystkich jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no nie jest to, że tak powiem mocna strona mojej i tak już nadwyrężonej fizyczności :) urodziłam dwoje dzieci, karmiłam nimi ( piersiami) dwa lata, więc samo mówi za siebie. może to kwestia genetyki nie wiem. Nie mówię ze jakas tragedia, ale nie czarujmy się różnią się od tych sprzed 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś zabawny z tymi pytaniami, wiem że to dział erotyczny...:) tylko sama nie wiem co na nim robię :) nie wiem dokladnie o co Ci chodzi ale pewnie czy sutki duze czy małe? bezpiecznie powiem, ze srednie, nic co by odbiegało od normy. A co Cię tak naszło z tymi piersiami ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię jak każda kobieta, tam sa strefy erogenne wiadomo. Podobno u mężczyzn również, tylko nie kazdy chce się z tym zgodzić :) Moze faceci uważaja to za niemęskie jesli kobieta piesci to ich miejsce a Ty jak czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię delikatnie lizane i delikatnie dotykane. karmienie też było przyjemne serio, moze nie na samym poczatku wiadomo, ale nie dlatego karmiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz gdy Twoj mezczyna Cie caluj epiesci, po piersiach, czujesz jak Ci suteczki rosna, staja sie coraz to twardsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mężczyzna ma bzika na punkcie mojej pupy, czego do końca nie rozumiem... To jakas obsesja u Niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×