Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

uwazam ze bardzo dobrze ze lubie ja piescic ale i najwazniejsze zeby tez Tobie to sprawialo przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczyznie sa wzrokowcami a widok pupy ukochanej osoby jeszce jak ta pupa jest w seksownych majteczkach to jest batdzi seksi widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam się że jego upodobania wywołały moje największe zdziwienie. To mój drugi mężczyzna w życiu, z poprzednim żyłam 20 lat i był ode mnie starszy. Ten jest młodszy i zdumiewa mnie różnymi upodobaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje w stringach, uwazam ze takk jak powiedzialem aby Tobie ii jemu pasowalo, i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak kazdy mezczyzna lubie pieszczoty pe... i jader, a Ty masz prze tym jakies zachamowania aby piescic dlonia, ustami swojego mezczyyzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę skończyć "rozpapraną robotę", jeszcze pogadamy kiedyś o "tych" i o innych sprawach jak zechcesz :) Może ja się czegoś dowiem o facetach z pierwszej ręki, może Ty o kobietach :) Ale coś mi się zdaję, że to raczej ja uczennica jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojego pe.... jest jak najbardziej wmiesci sie w normach, tak jak pisalem jest nie depilowany, jak jest duzy mama z 16 17 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On tak bardzo lubi, pewnie jak każdy facet. A ja jestem szczęśliwa, ze ktoś jest szczęśliwy ze mną i wzajemnie... I chyba o to chodzi :) Ale czy jest to dopasowanie u nas to inny temat... Nie wiem czy coś takiego jest, podobno tak. Mam małe doświadczenie ale i poczucie, ze nie znalazłam tak na 100 tego właściwego w tym sensie. Tylko może inne wazniejsze walory przewazają, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze zycze milego weekendu i do przyszlego tygodnia, cieplo zegnam i caluje w ..............usta i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi dobrze od strony duchowej, co jest dla mnie ważne. A o stronę fizyczną..? może to mój tylko problem niezalezny tak na prawdę od mężczyzny. Zahamowań nie mam jesli o to pytałes, nie widze w tym nic złego, niewłaściwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze nie masz, zapytam jak to powiedzialas z grubej rury , pozwalasz mu skonczyc w Twoich ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już tak z grubej....to tak sie zdarzyło....ale to On przezywał bardziej niż ja.....że się zdarzyło....:) Jest delikatny, by mnie czyms nie urazic itd bo zna moja przeszłość i chce by było ok, stara się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze masz w nim oparciwe i tak trzymaj,, dzieki za szczerosc , ale jak konczysz w ustach partnerki jest to cos niesamowiego , nie tylko sam orgazm, ale i psychika ze ona tez tego chce, moze kiedy indziej powiem, juz nie przeszkadzam, zyzc emiego weekendu papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mamy do pogadania, zawsze brakowało mi tego bym mogła z kimś otwarcie pogadać. A psychiczne doznania "wtedy" są dla mnie na 1 miejscu ale ja juz chyba tak jestem skonstruowana że psychika u mnie najwrazliwsza :) a moze nie wiem jeszcze... że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsz zadawalem sobie pytanie, jak mezczyna konczy w utach partnerki, czy tobie odpowiada wszystko tak fizycznie np. smak , zapach, gestosc nasienia itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany nie wierzę, że odpowiadam :) nie jestem jakaś pruderyjna ale nie miałam okazji z facetem tak gadać, może jestem "śmiała" bo wiem że nigdy sie nie spotkamy :) Smak jest jakby to powiedzieć piekący jesli mnie sprawdzasz czy powyższe to prawda...:) a mój mężczyzna ogólnie cały ładnie pachnie dla mnie (nie kosmetyki) zapach jego ciała czuję, jestem na tym punkcie wrazliwa, odczuwam mocno zapachy, ma inny zapach twarzy i okolic ust jak się całujemy i włosy pięknie pachną i tamten zapach jest inny ale dla mnie to poezja zapach ciała kochanego człowieka. Zapamiętuję zapachy i wiem jak pachniał jak pierwszy raz się całowalismy itd. Ale wywód....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sprawdzam wiem ze pizesz prrawde, ale co ci najabrdziej przeszkadzalo wtedy smak, gestosc, tempetarura czy np. ze tak szybko wtrsysnal, a moze brak oddechu jak go mialas w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ilości i gęstości...:), to zastanawiam sie jak to możliwe...? Widzę róznicę pomiędzy byłym i obecnym mężczyzną, a myślałam że nigdy nie będę mieć takiej "okazji" :D Nie umyłam tych okien przez Ciebie Wstręciuchu! :) papapa i udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba temperatura mnie zaskoczyła, papa.... mam nadzieję, że się ze mnie nie nabijasz :P:) pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×