Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

wiesz ból jąder moze to byc coś niedobrego, oczywiscie nie strasze, ale jak masz wolne, to idź do rodzinnego i zbadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bardzo lubie, wiesz ze jak powiedzialas jakie masz majteczki, podniecilem sie, wyobrzilem sobie Ciebie tylko wnich i co tu duzo mowiac poprostu miam erekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu bym poszła, dlatego ze czasem "przechodzi" się ból i potem jak jest to jednak jakaś choroba przechodzi w stan chroniczny utajony i nie daje sygnałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba żartujesz, że czyjeś majtki w dodatku kogos kogo nawet nie znasz powodują podniecenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak ma się bujną wyobraźnię, to może wiele jest możliwe o czym najczęściej fantazjujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie..? Fajnie miło mi. Przyznam się, że tez zdarza mi się o Tobie pomysleć, ale zaraz ma hamulec, bo jestem z kimś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty z pewnością masz mój wyidealizowany obraz :) ale to nic, nie ma to znaczenia, bo na pewno nigdy sie nie zobaczymy. No chyba, ze mijamy sie gdzieś tam nawet nie wiedząc...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myslisz , gdybysmy sie spotkali pod warunkiem ze jestes sama , bylabys zadowolona, szczesliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że spotkanie z kimś kogo się zna taką "drogą" i o kimś o kim się ma swoje wyobrażenia moze być fajnym doznaniem. wchodzi tu w grę wiele zmysłów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z toba, bylaby to konfrontacja tego jak sobie wyobrazasz z tym co wywnioskowalas podczas rozmow? a gdybym Ci po fajnej , romantycznej kolacji zaproponowal wspolne spedzenie nocy, kochajac sie, chcialabys tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×