Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

jasne, jak bym tego nie lubil to nie rozmawialibysmy teraz, podobnie jak i ty, lubisz wiec tu j estes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ale jak jest początek tak i koniec jest, więc kiedyś się urwie ta "pogodynka" prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakich latach, o czym mowisz, mnie sie bardzo z Toba przyjemnie rozmawia i chyba o to chodzi, a ze czasem pogadamy o "pogodzie": to chba nie przestepstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Marzyciel ja też lubię pomarzyć :) pewnie że nie przestępstwo, sama przyjemność wiedzieć jaka pogoda w kraju...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa ze mną nie wiem...ale skoro tak czujesz...to mi milo. Z Tobą tez fajnie sie rozmawia pomimo różnicy wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onieśmielasz mnie dosłownie, zaczynajac z Tobą rozmowę miałam inne wyobrazenie, nick znów bywa mylący..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sprawy są powszechne i na bieżąco muszą być załatwiane, dużo latania po urzędach czego nie cierpię i już, wiodę zwyczajny żywot i mam samodzielne stanowisko w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o majtkach zaczęła się rozmowa, na cyber zachęcałeś...miałam z początku inne skojarzenia ale szybko mi je rozwiałeś mimo iż tematyka majteczkowa nie zanikła całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prędzej kąpiele słoneczne będą, lato idzie :) wiem wiem na skórę szkodzi i postarza ale mnie już nic nie pomorze i nie zaszkodzi :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×