Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

jak każdemu pewnie np. jak zapomnę koszulki do łazienki wziąć i po kąpieli pomykam szybciutko do szafki... Mieszkam tak że przysłowiowy wędrowiec mógłby przystanąć przy oknie i wszystko zobaczyć... Okien nie zasłaniam, zbyt lubię słońce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogier-h
Ten cybercyber to jakis napalony. Siedzi przed komputerem i sie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie korzystam tak do woli, co za dużo to jednak szkodzi choć bardzo lubię ciepło a wręcz goraco.. nad sauną się zastanowię lecz całą obyczajowość z tym związaną muszę "przestudiować" myślałam nad Twoim wyzwoleniem sie od wstydu co do nagości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogier-h
Jestem HETERO i nie zadaje sie z pedalami. Czyli nie masz szans u mnie - cybercyber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem..mam z tym problem Szkoda że z tak wielu rzeczy nie skorzystałam jak byłam młoda i piękna :) choć wiem, ze w saunie o to nie chodzi...ale mi o to chodzi co zrobić, tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze lubię:) ja głównie suszę na uszka i zupy mniam mniam... A rydze lubisz smażone na masełku i do tego jajka jak jajecznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognicho lubię a na nim zupa albo ziemniaki z popiołu pycha:) Jabłka smażone na patyku, kiełbaska mniej ale też dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rydze u mnie są bardzo popularne tylko późna jesienią, mozna na wiadra zbierać mam miejsca takie. A marynowane są super, lepsze niz maślaki itp. Mają ta jędrność, choc trzeba z nimi delikatnie sie obchodzić, bo blaszki czernieją i nie wyglądają wtedy apetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadlem chyba ze 2 late temu ze sloika marynowane smak niezapomniany, a lubisz opinieczkimarynowane tez sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomialas mi jak tez pieklem kartofle z kolegami, jablka na patykach fajne wspomnienia z dawnych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na pewno jeszcze na tematy grzybiarskie porozmaiwamy jelsi oczywoscie bedziesz miec ochote, jak masz cos do zrobienia nie zatrzymuje jutro postaram siei bycm jak bedziesz miec chwile zajrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opieńki pewnie choć u nas to jakby za drugą kategorię uchodzą, ale ja bardzo lubię i fajnie rosną choć przyznasz ze wygladaja na jakies psiurki :) A kanie jadłeś? taka jak schabowy smazoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje opienki to 2 gatunek, co do kani jadlem ale sam nie zbieram boje aby sie nie pomyslic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się, tak mam tylko jak sie rozgawędzę...:) Miłego dnia, zawsze jak mogę to tu zagladam papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie też cudnie na prawdę, wreszcie wiosna :) mam trochę zajęć, tylko na moment ale pewnie Ciebie juz nie ma, więc znów będzie "na mijankę":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jedna ręką myje okno, drugą klikam teraz do Ciebie:) już miałam wyłączyć komputer sadząc, że się minęliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×