Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Dziendoberek ;) Madziowa wszystkie kostiumy fajne :)mi tylko ten blyszczacy sie nie podoba... Galacik bardzo lubie! Sniadanko zjedzone juz dawno,a byla jajecznica bez tluszczu ze szczypiorkiem i pomidorek do tego,a na obiad zupka jarzynowa-robilam wieczorkiem!Takze jedzeniowo dzin zaplanowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trellka - HEJ! :D a ja wlasnie galatu nie za bardzo..... jakos mi nie podchodzi :) ale pije ten ocet jablkowy - ohyda! :) ale pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
No, ten ocet za smaczny nie jest. Ale żeby być piękną trzeba cierpieć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam, fajne przepisy, galarete uwielbiam ale nie mam teraz na nic czasu, plany trzeba bylo zmienic wyjazd przesunięty do teściów, niestety tak bywa, nie moge teraz wyjechac.. U mnie na sniadanko musli, wczoraj na fitnessie niezle dali nam w kosc, jutro bedzie 2 tyg jak sie odchudzam, na pewno sie zwaze i podziele wiesciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka, chyba 5 kawkę pije, nie potrafię jeść szybko sniadania. Dzis tez dzień zaplanowany, oprócz moich cwiczeń i biegu to sprzatnięcie po zimie balkonów i przyniesienie z garażu kwiatów balkonowych, które wstawię do domu i podleje odżywka- ładnie wypuszczą już. Chciałabym zeby był już 1 kwietnia lub swięta. Galaretę z kurczaka to ja zawsze robie na świeta i tylko ja ją jem bo u mnie nikt nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
skavsta, dobrze, że tu jesteś. Jak możesz pisz codziennie ile i co ćwiczysz, bo stanowisz dla mnie motywację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwilbiam galaretke ale własnie z kurczaka:0 pycha:) na obiad musze zrobić coś szybko dla siebie- chyba jejecznicę z pomidorkiem i szczypiorkiem:) Wczoraj zrobiłam dla męza zupe i miesko więc ugotuje tylko ziemniakI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
Hej Paczku Johnka Trelka Kluseczka a tak wogóle to wszystkim CZEŚĆ Dziś się zważyłam bo to 14 dzień MZ no i mam 63 czyli ubyło mi -5, Nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna - witaj! no i gratuluje! :) 5kg mniej to bardzo duzooooo :) SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
Johnka widzę ze ty dopiero po mc sie wazysz? a po ubraniach czujesz ze jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna 🖐️ moja waga stoi w miejscu, nic sie nie rusza, musze chyba mniej jesc, bo inaczej nic z tego nie bedzie... Jutro ide jeszcz epo pracy do lekarza, sprawdzic czy mam wszystko ok z tarczyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna ale bym chciała schudnąc 5kg! Byłabym przeszczesliwa:) Gratuluje:) Ile chcesz jeszcze zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna - tak, ja dopiero po okraglym miesiacu, tak sobie postanowilam :) ale czuje sie o wiele lepiej, naprawde. brzuszek plaski sie zrobil, balerony z tylu juz nie wystaja tak bardzo znad spodni i spodnie tez mam troszke luzniejsze :) takze pozytywnie mnie to nastraja :) a nie chce sie wazyc czesto bo jak zobacze np po 2 tyg ze mi cos ubylo to pewnie bede chciala sobie to wynagrodzic a potem juz pojdzie i szlag moj adiete trafi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by tu zjesc na obiad?hmmm. tak was czytam i ciekawa jestem czy oprocz ważenia mierzycie sobie wszystkie obwody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler - hej! ja tam ani sie nie waze a ni nie mierze :) obserwuje siebie po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie mierze bo wiem ze waga nie raz nie jest miarodajna zwlaszcza jak sie duzo cwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Witam dziewczynki. chcecie schudnac? polecam wam tabletki Lida które posiadam na sprzedaż sprowadzane z chin od producenta bez glodzenia się i ćwiczeń można na nich schudnac od 7 do 10 kg w miesiąc jeśli jesteście zainteresowane piszcie lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, malo czasu na pisanie mam... na obiad bylam o Wlocha, zamowilam wielki talerz zielonej salaty z rukola, mozarella i pomidorami i octem balsamicznym, pycha :-D Na kolacje chyba kalfior, albo tez jakas zielenina, i dzisiaj obowiazkowo stepper :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj dzien bialkowy zobaczymy jak go zniose . narazie jest ok. boje sie wieczortu ze dopadnie mnie głod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się dziewczyny,że waga Wam spada.Ja dziś szybki obiad.ugotowany ryż i warzywa stimeria słoneczny mix z mikrofalówki.Zaraz będę jeść.na ugotowanie piersi już zabrakło czasu.Później muszę po Olkę jechać do przedszkola i małe zakupy zrobić.do popołudnia.Ale zrobiłyście mi smakę na jajecznicę ze szczypiorkiem....kolacja zaplanowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja ledwo dochodze do siebie po diecie 500 kalorii mimo ze od kilku dni jem juz okolo 1000 kalorii moj organizm sie oslabil na nic nie mialam ochoty tylko zamknac sie w domu i caly dzien spac waga nie spada metabolizm sie zpowolnil jutro dostane swoje walcking kijki i do lasu musze sie zmusic do sportu bo miesnie mam oslabione tak ze nie chca pracowac moze jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, u mnie zaliczony bieg godzinny,nordic walking a teraz zostal jeszcze rowerek stacjonarny i wieczorne cwiczenia, jem dzis same warzywa i pije duzo wody, do tego od czasu do czasu kawe zbozową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolko nie katuj sie tak dieta 500 kalorii,to troche bez sensu...tak jak piszesz metabolizm bedzie wolniejszy i tyle. Podziwiam cwiczace dziewczyny :)poczulam,ze nie moge odstawac i od wczoraj tez cwicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
blondyna, 5 kg! Ekstra! Zazdroszczę:D Ja już po obiedzie, a dalej jestem glodna... wrrr... pije kubas (0,5l) czerwonej herbaty i mam nadzieję, że to mnie jakoś wypełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×