Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Dzieciaki śpią więc chwilka relaksu przy kompie...Dziś pierwszym facetem który złożył mi życzenia był mój teść...dostałam goździka i...pomelo,którego już obrałam i podjadam.Tylko wiecie co,czytałam,że on ma dużo węglowodanów...więc nie wiem czy dalej go jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jak u mnie ponuro.Pada deszcz ze śniegiem masakra jakaś...tylko spać...nawet dwie kawy nie pomogły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam sporo słodyczy ale musze sie opanowac. U mnie pogoda nawet łądna, słoneczko świeci 9chociaż są chmurki) i jest 0 stopni:) ale nie mam na co narzekać bo zawsze moze padać deszcz i będzie plucha:) Teraz zjadłam jogobelle i za chwilke zjem jakiegoś owocka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem - wrocilam wlasnie z firmowej imprezy :) bylo mnostwo ciast i cisateczek ale nie skusilam sie na ani odrobinke :) nic a nic :) zjadlam tylko kawalek ryby i 2 pieczarki w octcie :) alez jestem z siebie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Johnka, super:D tak trzymać! A ja właśnie zjadłam łyżkę masła orzechowego. Niech będzie, że to mój rarytas z okazji dnia kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnka30 ja nie dałabym rady sobie odmówić tylu dobroci! Na coś na pewno bym sie skusiła:) Taka już mam silna wole..robi ze mną co chce:) Co do świetowania to jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądało, chciałabym pójśc na basen bo czytałam, że to najlepszy odchudzacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzis caly dzien latałam i dopiero niedawno zjadlam 100 gr kaszy gryczanej bez niczego, a tak to nic nie mialam czasu. Wieczorem mam fitness 2 h. A tak to nie wiem moze moj maz cos planuje ale on tego swieta nie zna bo on z Niemiec hahahaheh Wszystkiego nalepszego kobitki zycze wam kazdej mniej tluczyku i fałdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
To ja też chętnie dołączę do zakładu, jeśli można. Co prawda ważę 56, więc więcej niż wy, ale może to będzie jakaś dodatkowa motywacja;) A nagroda główna jest jakaś przewidziana?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
Gdybym ja się dołączyła do zakładu, oj bym przegrała :) A ja zamiast kwiatka dostałam bombonierki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny . cos dzisiaj mało piszecie pewnie wiecej z was dzis swietuje. ja dzisiaj caly dzien na zajeciach bylam. dopiero teraz wrovilam z silowni . dzisiaj tylko godzinka biegania. planuje cos zjesc. nie wiem czemu okres przyszedł za szybko 6 dni szczerze mowiac zsdenerowowało mnie rto bo nie chce miec tak krótkich cykli 23 dni !! czy ktoras z was ma tez tak ze okres ma wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki - przede wszystkim wszystkiego naj z okazji wiadomej ;) Dawno się nie odzywałam, o ile wgl. ktoś mnie tu zna i pamięta :p ale szkoła, szkoła i jeszcze raz szkoła. Czytam was uważnie, ale napisać nie mam już kiedy. Bardzo wam gratuluję osiągniętej wagi - nawet jeśli nie jesteście do końca zadowlone z wyniku to naprawdę warto starać się dalej, bo nawet najmniejsza strata jest jak zbawienie :) ja od początku diety schudłam już 8kg. Niestety waga się waha i w chwili obecnej znam wagę z dzisiejszego poranka, a jest to obiecujące 78.4kg :) reasumując przez 3 dni schudłam 1.5kg, była to dieta ciężka dlatego długo nie trwała, ale waga się utrzymuje i spada dalej (pocieszające). Jadę z tą dietą od nowa i w sierpniu wchodząc na wagę chcę widzieć przynajmniej 60kg :) życzę wytrwałości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstelacja hej ;)pamietamy,pamietamy!!!!!! Ładnie Ci spadaja te kg.Jaka masz dietke jesli mozna wiedziec? Kobietki pouciekaly i swietuja pewnie,a ja?coz...kanapa,telewizor i kufel wody hahah :)no ale mam za swoje!Skoro poddalam sie pokusom meza to teraz musze podwojnie sie starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety spędzam wieczór samotnie.Dzieci śpią.Mąż tylko życzenia wysłał...odwdzięczy się jak wróci z zagranicy...,ale jego bracia mnie odwiedzili z kwiatkami.Od jednego czekolada,ale się nie skusiłam.Ale skusiłam się na drinka.Tak dawno nie wypiłam sobie,ciąża,karmienie znów ciąża znów karmienie...ha ha.jeden drink i mi świergoli...trochę tv i do wyrka...Widzę że chyba ja mam najwięcej do zrzucenia i aż mnie to dołuje...masakra chyba wpadnę w kompleksy.Już 32 na karku(kurczę prawie 33)i niestety ciężej już idzie zrzucić ten zbędny bagaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś plan treningowy zaliczony. Jedzonko chyba nie najgorzej;) Jutro mam jakiś poczęstunek w Izbie (robie aplikację radcowską), a w sobotę małe spotkanie u znajomych. Zawsze mnie przerażają trochę imprezy bo nie zawsze potrafię sie opanować, zwłaszcza gdy wszyscy jedzą jak szaleni...Ale na spotkanie jadę autkiem; nie będzie%, więc nie będzie mnie kusilo jedzenie:) Dziś Kobiet sama świętuję - mąż daleko w delegacji... Dobrej nocy życzę; pobudkę mam o 5.40:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja po fitnesach czuje sie wspaniale, najchetniej cwiczylabym codziennie ale nie mam na to czasu :( a motywacji w domu do cwiczen brak, ale najgorzej zacząc moze sie przemogę.. dzis malo zjadlam musze sie pochwalic ok 100 gram kaszy, omlet z 2 jaj, serek wiejski. Sily mam wiec dalej heja do celu, byleby jak najwiecej schudnac przed wyjazdem ktory wstepnie przesunalam na poczatek kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry z samego rana :P witam sie i spadam na uczelnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:0 jak nastawienie na kolejny dzień? Ja wczoraj troche pogrzeszyłam, ale...od dzisiaj znowu zaczynam walke sama ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja wczoraj wreszcie odebralam u lekarza swoje wyniniki, i teraz juz wiem ze problemy z waga i zrzuceniem kg maja cos do czynienia z moja tarczyca nieszczesna, mam niedoczynnosc :-O W przyszlym tygodniu na usg, pewnie jakies prochy, zobaczymy co dalej.. diety sie trzymam, i w sumie dobrze sie z tym czuje, ale waga dalej stoi w miejscu.. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! :) aga - odrazu dodam bo zapomne - ja tez codzien o 5:40 wstaje :/ ale coz... trzeba wskoczyc pod porysznic, jakos sie ogarnac :) no i wyszykowac dziecko a pozniej odtsawic do przedszkla i w droge do pracy :) docieram z ledwoscia na 8 :) ja wczoraj o dziwo nie zgrzeszylam niczym - nie wypilam ani grama %, nie zjadlam ani grama slodkosci NIC :) az siesama sobie dziwie ze tak sie trzymam :) na kolacje ktora byla ok 18 zjadlam platki z chudym mlekiem i lyzka dzemu niskoslodzonego. oprocz tego 2 kubki czerwnej herbatki no i ocet jablkowy. Dzisiejszy dzien zaczelam od szklanki maslanki i czerwonej herbaty,. Teraz popijam kawe i zabieram sie za sniadanie - 2 kromki zytniego chlebka z serkiem, omidorkiem i szynka :) to tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek - witaj! ale moze jak bedziesz brala te leki i wszytsko sie wyreguluje to waga zacznie spadac.... czmus to musi sluzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa zapomnialabym - wczoraj bylam na fintesie - 1godzinka :) naprawde to jest swietna forma akltywnosci! mnie tez sie ciezko zmobilizowac i po calym dniu w pracy, jechac jeszcze wieczorem i wylewac siodme poty :) ale naprawde warto - czuje sie lakka jak piorko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×