Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Gość Trellka
Może znaczących faktycznie nie ma:) Jedyna jaką ja widzę, to że na dworze masz zmiany nachylenia podłoża nie planowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler ja nie slyszalam zeby na bieganiu tyle spalac albo na rowerku to by bylo fajnie gdyby tak bylo popatrzcie na tabele spalania kalorii w internecie. ja wiem bo mam miernik ile zrobilam kilometrow ile spalilam tluszczu i kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy mojej wadze i wzroście to ją spale dużo a to co bieżni pokazuje to dla osoby o średnio wzroście i normalnej wadze wiadomo im ktoś jest grubszy tym więcej spala bo więcej dźwiga. Co do miernik zakładanych na rękę czy mogę czy na pas nie polecam bo taki na rękę pokazuje głupoty wystarczy machnąć ręką i nalicza. Co do tematu różnic między bieganie na świeżym powietrzu i na bieżni to to na bieżni na pewno bardziej oszczędza nasze stawy a to na świeżym powietrzu pozwoli spalić więcej kalorii że względu na nierówności terenu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze osoba grubsza spala wiecej tluszczu i chudnie szybciej niz chudsza ale nigdy nie stracimy 900 albo 700 kalorii na godzine to nie mozliwe nie wazne czy jestesmy chudzi czy grubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włącz sobie kalkulator wysiłku wpisy moja wagę 83 kg wpisy prędkość biegu 8 km na h i zobaczymy . Przecież wiem ile biegan i co mi pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje ostudzic emocje... bez sensu... 400 czy 700kcal... wazne ze spalacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o emocje tylko o to że ktoś nie biega a się wypowiada . Zresztą jakby kijki spalałyby więcej kalori to w tabelach z aktywnością fizycznymi byłyby przed bieganie a są daleko w tyle. Poza tym na logiczne myślenie jak musisz podrzuci całe ciało do góry to więcej się zmęczy i więcej spali niż od chodzenia. Wogóle kijki wymyślono jajo alternatywę dla biegania dla osób chorych na kręgosłup i na stawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczka - a u mnie dzis przepiekna pogoda.... az sie chce wyjsc z biura :D swieci piekne slonce i jest komfortowa temperatura :) mmmm WIOSNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler - no daj juz spokoj, wydaje mi sie ze troche sie zapedzilas... tabelki tabelkami.. kazdy swoje zdnia moze miec :) idea ktora nam przyswieca jest spalanie, zrzucania itd.. kazda na swoj sposob. mamy sie tu wspierac a nie spierac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda jest fatalna. Miałam plan, żeby dzisiaj wyjść z pracy wczesniej:) ale chyba jest to mało realne:) Strasznie sie mi dzisija chce zupki chińskiej..kusi kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
U mnie też ładnie:) Jakiś spacer może sobie później zafunduję:) Coś zmęczona jestem i spać mi się chce. Najchętniej kawkę bym sobie strzeliła, ale obiecałam sobie, że nie będę pić. Ciężko jest bo tak o 17 to już czuję, że albo wypiję kawę albo powinnam się położyć spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler tabela wierzysz a miernika krokow nie.tutaj moglybysmy dlugo dyskutowac kazdy robi jak uwaza kijki przedewszystkim chronia stawy i kregosup dla mnie to jest lepszy sport moge wiecej zdzialac nie denerwuj sie jak ktos ma inne zdanie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ją się nie denerwuje tylko nie lubie jak ktoś głupoty wypisuje potem ludzie czytała takie rzeczy i wiesza w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trellka - wogole nie pijesz kawy? wow, to ja Cie podziwiam :D ja bym juz o 12 padla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kawa to podstawa. Ale jak to mówią ja pije mleko z kawa:) bo zawsze musze mieć dużo mleka- teraz tylko 0,5 lub 1,5% ale zawsze to mleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
W ogóle nie piję i ciężko mi z tym. 😭 Mam nadzieję, że w końcu przyjdzie taki moment, że mi ta kawa będzie obojętna. Tylko niech to będzie szybciej niż później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika - a ja wlasnie nienawidze kawy z mlekiem fuuuuuu :D uwielbiam gorzki smak czarnej kawuchy :D mmmm pycha :) trellka - ale nie pijesz bo dieta czy nie pijesz bo Ci szkodzi> :) czy moze tak po prostu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Nie piję, bo stwierdziłam, że to nałóg i trzeba się pozbyć/ zamienić na zdrowszy, czyli np. zielona herbata. Ja regularnie kręcę hula- hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trellka - racja, nalog... ale ja lubie ten nalog :) i zielena herbatke tez lubie i popijam codzien nawet jak na dietce nie jestem :) sluchaj - ile dziennie krecisz i czy to sie latwo robi? :) chce kupic tylko nie wiem czy podolam :) masz zwykle czy jakies z obciaznikami czy tymi kulkami czy jakie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Ciężko powiedzieć czy łatwo, bo znam osoby które potrafią kręcić od razu i takie, którym to niezbyt wychodzi. Przyjmując, że już potrafisz utrzymać kółko na biodrach, talii, to samo kręcenie jest już lightowe. Miałam kolko i zwykle i wypełnione czymś w środku, żeby było cięższe. Ale najbardziej polecam takie z wypustkami (masażem). Po nim możesz mieć na początku siniaki, ale efekty chyba najlepsze. Ja kręcę różnie, ale raczej codziennie. Jak oglądam serial, czyli 40 min., jak oglądam film, czyli 1,5-2h, czasem jak słucham słówek z angielskiego. I jeszcze raz kręcę zgodnie a raz przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, bo gdzieś czytałam, że tak jest lepiej. Podsumowując polecam hula- hop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten 2 może być niezły, tylko wydac 69zł plus przesyłke a jeszcze nie wiem czy umiem w ogóle kręcić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako dziecko umialam krecic hula hop i nie wiem co sie stalo ale dzis juz nie umiem bo zaraz spada. Ja tez lubie kawe z mlekiem ale ograniczam sie do pol procent tluszczu teraz i z 2 kawy bez mleka tez. Wiosna niech przyjdzie !!!!! :) :) :) Ja chce wiosnę :P Ide biegać teraz, jestem juz po obiedzie, troszke zupy ogorkowej ale bez zadnych tluszczow hehe :P i jajeczko do tego. Dzis sie z rana tyle nachodzialm ze nogi bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×