Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

wcielo mi post :( mam 54,8kg czli -2,2 kg, mialam nadzieje po 2 kg w pierwsze dni ze waga szybciej poleci ale widac to byla woda a organizl musial dojsc do siebie, jest ok, kontynuuję. U babci ciasta nie tknełam, ale ona skwitowala mój wygląd komentarzem moich snów: Ty chyba coś przybrałaś.... Ożesz.....sobie pomyslalam toż ja już 2 kg schudłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czesc okien pomylam w sobote, od razu inaczej swiat wyglada :-D Skavsta, przypomnij mi prosze, co robilas z aktywnosci ruchowych ? bieganie itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar dzisiaj pic kefiry odtłuszczone razem z miksowanymi owocami- takie koktajle;) zrobiłam sobie do pracy z truskawkami, po południu wypije z kiwi. Do tego zjem lekki obiad- szukam właśnie przepisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegam codziennie po godzince, jak nie mogę biegac to przez godzinke tancze , podskakuje i wyginam smialo cialo :P zeby tylko przez godzinkę byl ruch. Jezdze na rowerze stacj na serialu "przyjaciele", i pol godz cwicze przed spaniem, 30 brzuszkow, nogi zaczepiam o kanape, 30 brzuszkow skosnych i po 30 z kazdej strony- leze na boku i unosze na boki i w gore nogi . Takie tam moje wymyslone cwiczenia, a i nie jem juz od 18 ze spac chodze z burczeniem w brzuchu. O 20 ogladam katastrofy w przestworzach i pije kufel wody i czerwona herbate i wtedy ostatnia bajka dla corki i spac. Wczoraj lecial klucz jakis ptakow wiosennych a teraz siedze przy otwartym oknie i uslyszalam dziwne dzwieki , patrze przez okno a te dzwieki to szelest wielkich skrzydel, lecialy 2 piekne biale chyba dzikie łabędzie, bo takie dlugie szyje mialy. Idzie wiosna!!!!!!!!!!!!!!!!! Bociany juz niedlugo przyleca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczka, widzę że mamy podobny wzrost i waga też spada podobnie, fajnie że nie jestem sama tu nizsza od koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem ale serio malo wiec myslalam ze wiecej pojdzie ale dobre i to, wczoraj zjadlam, jajecznice małą porcję, udko z kurczaka z kefirem, kolacja parówka i serek wiejski light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie jedzcie parowek, to ostatnie swinstwo :-O :-P :-P blee ja bym chciala wrocic na swoj fitness, chodzilam do takiego fajnego studia tylko dla babek, z sauna, kosmetyczka itp, ale nie mam czasu... Musze sie teraz zawziasc i codziennie na stepperze wieczorem przed tv naginac... i moze brzuszki tez nie bylyby zlym pomyslem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no dzieczeta, widze ze wszystkim tu kg ubylo! GRATULUJE! :D:D:D:D ja sie nie zlamalam i nadal obstaje przy swoim ze wazenie 23 :D ale baleronki z tylu juz nie sa takie duze.... i brzuszek jakos taki plaski sie robil :D az zaczynam sie sobie sama podobac :) strasznie sie ciesze ze wszystkim jakos idzie... z drobnymi wpadeczkami ale idzie w dobra strone :) ja po tej czwartkowej pizzy to o malo co sie nie zalamalam - jaki to czlowiek glupi jest! no ale na szczescie ogarnelam sie i dalej trzymam diete i cwicze. kupilam ten ocet jablkowy tyle ze nie wiem jak go spozywac - przypomni mi ktoras pliz :) paczek - no i jak Twoj steper? dajesz czadu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jestem juz po @ takze czuje sie w miare lekko :) i komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnka i super ze sie nie zalamalas , to bardzo wazne. Nie licza sie wpadki a to ze dalej ciagniesz dietę. Przez ta pizze najwyzej o 2 dni dluzej bedziesz na dietce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta - dzieki! racja! ale wyrzuty byly okropne .... no ale co nas nie zabije itd :) kurcze naprawde jestem z was dumna! wszystkie zrzucilyscie! :) SUPER no co z tym octem jablkowym? jak to pic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niem wiem , nigdy nie próbowałam ale na naszym wątku bardziej na początku jakaś dziewczyna pisała o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stepperze powoli daje rade, wczoraj bylismy na dlugim spacerze, wiec sobie odpuscilam, ale jest ok :-) ja z octem nie pomoge, ale jest na kafe caly topik na ten temat, na Dietach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez zbyt duzo czasu nie mam :/ jak to zazwyczaj w poniedzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×