Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Gość kluseczka-laseczka
Witam w tym pieknym dniu dziewczyny podziwiam was z tym sportem z rana ja musze zawsze dojsc do siebie a to trwa z 2 h :) Maz pojechal na turniej squasha a ja siedze z dzieckiem, moze skocze na jakies zakupki. Wczoraj nadal wytrwalam na kolacje pol tunczyka jajo i troche pomidowa i szynki, potem kieliszek wina... Jak w pon sie okaze ze nic nie schudlam procz tych 2 kg to masakra bedzie dla mnie! ekler super! Najwazniejsze to udane zakupki Koliberek dasz rade od poniedzialku startujesz z nami na nowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
niestety nieeeeeeeeeee :( złamałam się i zważyłam.. Przez weekend robie same bialkowe dni kurde no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co same bialkower przeciez to calkowicie bez sensu jest. co z tego ze po tych bialkowych dniach stracisz 3 kg jak potem zaczniesz jesc znowu wegle i waga znów stanie. takie dni do niczego nie prowadza moim skromnym zdaniem. ja juz po silowni 2 godzinki biegania za mna teraz porzadny obiadek jakas zupka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
dlatego ze tydzien temu robilam 2 dni bialkowe i schudlam 2 kg a potem ta wage caly tydzien utrzymywalam ale juz nie chudłam, moze teraz tez zleci 2 kg i potem caly tydzien ją bedę trzymac ?? moze tak cos da, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Zaczelam na nowo moja dietkowa przygode ;)haha moze tym razem wytrwam!tzn wytrwam na pewno przez 2 tyg a potem musze byc silniejsza niz przez ostatnich kilka dni!Milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wie ja wole zeby mi codziennie pare deko uciekało i zeby bylo to ciagle niz zeby spadło mi jednego dnia a potem miesiac zastoju boi skad wiesz czy jak mialas zastój tydzien to czy wiecej on nie potrwa? skavsta a czemu bez obiadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak mnie naszlo ze dzis nie zjem obiadu, za to wypije wiecej wody i sok pomidorowy- chyba z rok go juz nie pilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
witam u mnie juz czwarty dzien waga stoi to przygnebiajace nie mam motywacji juz. probuje byc cierpliwa ale jak nie mam sily ani ochoty na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Hej:) Cieszę się, że się nie ważę, bo taki zastój strasznie mnie demotywuje. System raz na tydzień wydaje się ok, bo jak się okażę, że nie schudłam, to przycisnę pasa i postanowię sobie, że następny tydzień będzie lepszy;) Oczywiście wczoraj u mnie było alkoholowo. Dziś tylko piwko góra dwa mam nadzieję wypić. Jedzeniowo jest okay, sportowo również, także jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Pszczolka, trzymaj się dalej. Może spróbuj coś zmodyfikować w swojej diecie. Nie może być tak, że się staramy i zero efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoka pierwsze co zmien to nie waż sie codziennie bo to glupota jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie to pocieszy to kazda na pewno bedzie miala taki czas w diecie ze jej waga stanie u jednej bedzie to trwalo krócej u drugiej dluzej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
no sprobuje schowam wage moze nie bedzie mnie kusic zwaze sie dopiero 12 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh u mnie nastaja trudne d ni. zbliza sie okres wielkimi krokami i jestem coraz głodniejsza wieczorem .trudno mi sie juz zamknac w 1200 kcal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
pozostane przy pomaranczy bo nick kluseczka zajęty.. dzis nadal twardo same bialka plus sporo pracy psychicznej i fizycznej, mam nadzieje ze to sie odzwierciedli na wadze.. W poniedzialek wszystkie prosimy o wagi wzrosty i wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
ja jestem w srodku cyklu, wkurza mnie ten zastój ale nie poddawajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
nie podliczam kalorii, wiem ze sa fajne strony z wyszurkiwarkami ile jakie jedzenie mialo bo trafilam kiedys na taka lecz nie zapisalam, ma któraś takową stronkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, jutro wazenie i jestem ciekawa ile schudlam. Mierze sie centymetrem i narazie to biodra sadaja .Cyba dzieki biegom. Jutro prawdziwy rower, obybyla piekna pogoda. Zaraz koncze kawke i ide biegac. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jutro nie bede sie mogla zwazyc bo u kolezanki bede spac a od niej prosto na zajecia wiec do domu wroce wieczorem dopiero . dlatego zwazylam sie dzisiaj na czczo i jest 82 kg czyli 4 kg mniej :D jestem bardzo zadowolona. teraz chcialabym do kolejnego ważenia czyli u mnie do 19 przynajmniej 2 kg a najlepiej 3 zrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Eklerka, gratuluję! Dwa kilo w tydzień- zazdroszczę. Ja nie będę się chwalić wczorajszym dnie, ale popłynęłam strasznie z jedzeniem. Wstyd mi za siebie. Za to dziś leciutko i pobiegam więcej. Milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Wyżej mialo byc Ekler, a nie Eklerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny niedzielny dzien :) Dietka wprowadzona na nowo;)Ja sie wazyc nie bede narazie,moze za tydzien.Ale trzymam za Was kochane kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekler, gratulacje to super wynik !!! ja wazylam sie wczoraj, mam tylko 1,5 kg mniej.... szczerze mowiac to jestem zawiedziona, no ale zawsze cos... mam @ wiec moze od przyszlego tygodnia pojdzie lzej.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
ekler super wynik, dzis sie nie wazylam jutro napisze ile spadlo :) Pączku jest git, po @ zleci ci szybciej! Dzis urodziny babci i jedziemy z wizyta na bank beda torty ciastka ciekawe co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączek ale przeciez ty mialas kilka wpadek i klika luźnych dni to nie licz na to ze schudniesz np 5 kilo w dwa tygodnie. i tak ciesz sie ze waga ci poleciala bo ja np trzymalam sie rygorystycznie zero zakazanych rzeczy i tak duzo nie poleciało. zeby duzo schudnac to naprawde trzeba po 1 trzymac rygorystycznie diety bez wpadek bo kazda wpadka czy piwo czy czekolada od razu zanizaja koncowy efekt noi trzeba cwiczyc tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×