Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Startowałam rok temu przy wzroście 158 od wagi 76 kg, i schudłam do 52 ale teraz przytyło mi sie do 60 kg i nie moge tego zgubić......a tak dobrze się czułam z 52 :(.......stosowałam MŻ ale ja tak nie umiem jak zaczynam jeść to konie nie mogę przestać:) a ruch to nie mam za bardzi czasu rano wychodzę, a wieczorem późno wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez mam problem z opanowaniem chęci wypicia kolejnego drinka:) Uwielbiam drinki a takie są jak wiadomo słodkie i oczywiście mega kaloryczne! Ale jakies grzeszki trzeba mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
Hehe w dzien bedzie post wszystko co chude to nie wiemc zy bedzie mocna glowa :) Ja dziś jogurt i talerz zupki chudej stoi mi waga od tygodnia czasu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
kluseczka laseczka tobie tez stoi waga co robic czytalam w internecie ze nie ktorym potrafi stac 2 miesiace to HORROR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
w nastepny czwartek w niemczech w lidlu sa walkink kijki chyby se kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia 🖐️ witaj :-) Dziewczyny, wydaje mi sie, ze przy diecie z glowa, i przy zdrowym organizmie, nie jest mozliwe zeby waga stala dwa miesiace w miejscu.... no chyba ze ktos sie chce odchudzic, jak to sie mowi z kosci na osci, czyli tak naprawde nie ma czego zrzucac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak waga stoi to wtedy najczęściej są załamania wagi... Kluseczka laseczka..mam nadzieje, że ty będziesz wytrwała;) Ja dzisiaj zjadłam 2 jabłka i wypiłam chyba litr wody...zobaczymy jak będę się czuła na tym oczyszczeniu wieczorem, tym bardziej, że idę na siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jadę na większe zakupy bo mam pustą lodówkę a mój mąż musi coś jeść..mam nadzieje, że nic mnie nie skusi.. staram się ostatnio kupować i przyrządzać przede wszystkim te potrawy za którymi nie przepadam, których jedzenie nie sprawia mi przyjemności:) bo jak zrobię lasagne albo spagetti to nie potrafię sie opanować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogole nie kupuje nic co mogloby kusic, zadnych slodyczy, chipsow itp.... jak nie mam w domu to nie jem, ale jak mam, to nie potrafie ich "nie widziec". Moj tez chce zrucic badziuch, wiec razem nie kupujemy i nie jemy takich rzeczy... i to jest na pewno bardzo duze ulatwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Witam was jeszcze raz dziewczynki :), ja też się strasznie męczę kiedy mój mąż wyciąga piwko i chpsy......wychodzę wtedy, ale mam bardzo słaba wole i czasami mam takie napady jedzenia .....tydzień się odchudzam jak widzę że waga nie spada w dół to odpuszczam i jem.....:(,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że teraz ten tydzień się odchudzałam i nie napadnie mnie głód jak zobaczę dzisiaj że waga nie spada w dół.........!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia, znam ten bol, ja tez tez przy piwie i chipsach zawsze wymiekam.... teraz sie staram jak moge... wiem ze w weekend jakies tam procenty beda, ale mam nadzieje, ze jedzeniowo bede silna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak....o jedzonko to może jakoś wytrwam ale dzisiaj szykuje mi się imprezka i procenty maja bardzo dużio kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kurcze o jedzonko to może jakoś wytrwam ale dzisiaj szykuje mie sie imprezka a procenty mają bardzo dużo kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety... a ja wiem ze odmawialam sobie przez ostatni dni naprawde wiele, i ze na pewno zmiekne... no ale trudno, nadrobie dlugim spacerem i stepperem, wiec moze dostane rozgrzeszenie, heheheheh :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.k dziewczynki żegnam was na weekend bo nie bedę miała jak z wami pogadać dlatego trzymajcie się w dietkach ja też postaram się :) nie grzeszyć pa pa i wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tu kto? :) ja spalam bo tak mnie gloea bolała ehh szkofda gadac co za dzien dzisiaj. denerwuje sie przed tym poniedzialkowym ważeniem a jeszcze bardzioej denerwuje sie ze waga mi stanie tak jak niektórym z was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekler, ja tez sie denerwuje, tym bardziej, ze wiem, ze w weekend nie bede tak do konca sie sztywno trzymac diety.... zreszta nie czuje po sobie zebym jakos schudla, i jestem pewna, ze jak stane na wage to bedzie zalamka.... i do tego jeszcze mam @.... tak sie zastanawiam, moze lepiej sie zwaze jutro rano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusecza
Zmnienilam nik na krótszy potem mam nadzieje zmienie na ten drugi człon hahahaha no niestety w 2 dni na dukanie 2kg mniej i teraz tydzien waga ta sama co tydzien temu, teraz robie na zmiany dzien bialkowy z dniem bialko plus warzywa nie jem chleba wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusecza
ja rowniez uciekam na saune z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis na tych urodzinach kawalek tortu itroche salatki, ale nie wypadalo odmowic jak chrzesniak tak wychwalal torcik a tu nie sprobowac. Jadlam to ok 11 a do tej pory glodna nie jestem, pije teraz 2 kufel wody i chyba na dzis starczy jedzenia. Wazenie 5 marca czyli bardzo blisko, ja chce jak najszybciej dojsc do 52 kg bo wtedy juz czuje sie ok ale jeszcze to potrwa, nie idzie schudnac 5 kg w tydzien, przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta nawet jakbys schudla 5 kilo to i tak niebylby tłuszcz tylko woda a potem waga moglaby wrocic i poownie juz powoli spadac różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
nic mi sie nie chce czekam do poniedzialku dopiero wtedy bede sie wazyc zjadlam dzis 860 kalorii i juz nic nie jem dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlugiej przerwie!Nie dalam rady kobietki...niestety!waga na szczescie nie poszla w gore ale w poniedzialek nie bedzie tez na minusie.Nie zalamuje sie i probuje dalej.Trudno :( Zaczynam od nowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wlasnie kupilam dzisiaj śliczne cukierkowe cygaretki w h&m rozmiar 42 mimo ze 40 byla juz dobra ale wole jak sa troszke luzniejsze najwyzej pozniej je zwęze :) i jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego dnia. jutro musze odrobic 2 razy wiecej silowni bo dzisiaj nie bylam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszysyc spia czemu mnie to nie dziwi :p a ja na 9 śmigam na silownie . pobiegam 2 godzinki dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, ja juz nie spie ale rano zawsze kawka a to corka juz taka glodna hehe. No i rozmowa z mezusiem na gg - ale ja tesknie dziewczyny,ja chce juz go zobaczyc a tu jeszcze ok 30 dni. W sumie nawet dobrze bo on nie ma pojecia ze sie odchudzam i jak wyjezdzal wazylam 60 kg a jak przyjedzie chce zeby zobaczycl mnie w wadze 48 kg. Kurcze ale by mial oczy zdziwione haha. On zawsze zauwaza jak schudne a wtedy najczesciej sie odstwaie w fajne ciuchy i zawsze smieje sie z niego jak widze jak mierzy mnie od gory do dolu. 31 marac mamy 10 rocznice slubu, chcialam leciec do niego ale teraz dowodu nie mam , czekam na nwoy a ma byc do miesiaca a paszportu nie mam :( trudno poczekam do świąt. Tez tak macie ze juz myslicie co sobie kupicie i ubierzecie jak juz schudniecie? Ok spadam pic kawke i biegac bo super pogoda wiosenna- 5 marca warzenie- super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×