Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FrotkaKarotka

Kocham lekarza

Polecane posty

Gość a tto cciekawe
Mnie tez moglbys:D Tak mnie ciekawi to ,czy wy wolicie zaplacic za sex ,zamiast plątac sie w zwiazki czy romanse ? Przeciez nie kazda pacjentka to psycholka ,ktora bedzie was przesladowac czy sie w was zabuja na amen// Moze kobiecie sie podoba lekarz i ma ochote na faceta ,a nie na lekarza? Czy wy sie czegos boicie czy faktycznie ta etyka wam zabrania ? Nie rozumiem tego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gupie, myślicie że jak facet sie zakocha to mu etyka przeszkadza? Bzdury. Po prostu lekarze jak wszystkie chłopy czaruja laski, żeby sie dowartosciowac. Czaruja i zasłaniają etyka bo chodzi tylko o czarowanie. Jakby sie zakochał to miałby w d***e etyke bo zatrzepalby sie na smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta etyka to bzdura na resorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janekrys chodzisz na k***y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to żeby poczekalnie były pełne zakochanych pacjentek, chętnie rzucających kawke na wczasy, nowy dom, samochód i pozytywne opinie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tto cciekawe
do gosc -godz.02.08 nie myslalam o zakochaniu sie w lekarzu i o tym,ze jakiejs panience imponuje jego tytul,bialy kitel i to,ze np jej sie wydaje ,ze ona mu sie podoba ,bo tak jakos inaczej na nia patrzyl,czy byl wyjatkowo mily i takie tam pierdy i ona juz tworzy sobie w glowie wizje ,ze moze on sie w niej zakochal,bo to pewnie jej wyobrazenie . Chodzi mi o to,ze moze kobiecie lekarz podoba sie jako facet poprostu i wzbudza w niej pozadanie .Ze ona poprostu chciala by go jako faceta blizej poznac,bez tych calych p*****l zakochaniowo-marzycielskich i snuciu urojen na temat ich wspolnej przyszlosci. Wiadomo,ze jakby sie zakochal,to zadna etyka mu nie przeszkodzi,zeby ja zdobyc,chociaz to tez nie jest takie chopaj siup,bo lekarz ma jednak duzo do stracenia i jak trafilby na idiotke(czego wykluczyc nie mozna) to ona moze mu zszargac dobre imie,ze jest podrywacz,lovelas itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra bez żebra
no wiesz a tto cciekawe akurat w to ci nie uwierze,ze tylko o seks ci chodzi:D gosc cie jara ,bo podswiadomie na cos liczysz ,tylko musisz wiedziec ze oni takich naiwnych maja duzo ,ktorym sie podobaja ,pyt.czy sa szanse? Raczej znikome,ale mozesz probowac spytaj czy by sie z toba kawy nie napil albo ze nie masz z kims do knajpy isc ,no cos w tym stylu:D Wiadomo,moze ci odmowic ale moze sie zgodzi przeciez kto mowi,ze zaraz zwiazek z tego musi byc i dzieci? Pytanie tylko jest czy mu sie podobasz ,bo moze nie i wtedy bedzie ci glupio ,musisz zmienic lekarza wtedy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to,ze moze kobiecie lekarz podoba sie jako facet poprostu i wzbudza w niej pozadanie .Ze ona poprostu chciala by go jako faceta blizej poznac,bez tych calych p*****l zakochaniowo-marzycielskich i snuciu urojen na temat ich wspolnej przyszlosci. vvvvvvvvvvvvv Blizej poznac? w lozku ? Anatomicznie ? No sa takie proste dziwencje ktore ida za glosem krocza. Ile Ty na tym swiecie zyjesz ze sie pytasz ? Dzis wskoczy na doktora, jutro na kierowce autobusu, a pojutrze na pilota samolotu. I ? W czym rzeczy ? Normalna osoba plci zenskiej potrzebuje uczucia zeby z kims sie przespac, czy to bedzie aptekarz, dekarz czy lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni do sexu to
maja k***y ktorym placa,zero problemow po spuszczeniu sobie z krzyza stac ich na to przeciez ,po co im jakies naiwne baby ,te baby maja byc tylko po to zeby kasa sie zgadzala ,liczy jakas pisda jedna z druga na wiecej i lataja jak idiotki a oni sie ciesza bo stan konta im rosnie to i na d****i luksusowe go bedzie stac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luksusowe albo nie - to wciaz d****i wiec nie wiem skad ten Twoj rechot? to wciaz jest bardzo zalosne jednak ale coz - taki mamy swiat lekarze chodza do prostytutek zeby nie miec zszarganego "dobrego" imienia :o yhym a te ich piekne zony to co robia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tto cciekawe
gosc godz.10.08 Jestem jak najbardziej normalna i zadna dziwencja ze mnie. Z byle kim do lozka nie chodze ,byle kim takze nie jestem:) Tytul lekarza mnie nie kreci ani jego kasa ,ktora ma lub jej nie ma ,gdyby byl pilotem ,kierowca czy kimkolwiek innym byloby mi to obojetne.Facet musi mi sie podobac,a akurat on mi sie podoba i wzbudza we mnie pozadanie :) ,nie mam akurat nikogo teraz ,wiec tak sie zlozylo,ze mysle o nim .Dziffka zadna tez nie jestem,ktora skacze z kwiatka na kwiatek.Czy to jakies przestepstwo ,ze ktos mi sie podoba ?A ze akurat on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni do sexu to
gosciu powyzej nie gadaj ze wszyscy maja piekne zony hehe wielu znich ich nie ma ,maj a kochanki przyjaciolki narzeczone a nawet jak zony,to tez bujaja sie na lewo i prawo z pigulami lub innymi z personelu na dyzurach heh tacy znowu nie sa porzadni ,wielu z nich lazi na platny sex chyba masturbacja nie wszystkim wystarcz a ?moj znajomy ma klub eksklusywny z drogimi d****ami,klienci to glownie lekarze,prawnicy,sedziowe i biznesmeni heh heh e zonaci i nie ,wszyscy tam laza,kwestia tego ze akurat ich na to stac a zwyklego Kowalskiego juz nie,a ilu z nich ma zony piekne ?i co z tego? i tak chodza i jakos nikt sie nie boi ze sobie zszarga dobre imie to nawet jest modne zeby tam isc ,chodzi tylko o odskocznie i odmiane po milosc nikt tam nie idzie przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha racja, naiwne panienki mysla ze lekarz to swiete bostwo, sa mili bo maja w h*j szmalu i zero.stresow, dodatkowo pokrzepia ich mysl ze stdo zakochanych panienek wzdycha po nocach. Dobre imie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski chodzą i uważają, że ci lekarze to tacy szarmanccy, mili i od razu taka pacjentka ma mokro, a taka prawda, że oni muszą być mili, to częsć ich pracy! w domu są jak reszta świńskich samców;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem dowodem ze to tylko wyrachowana grzecznosc. Poszlam do lekarza a on jakies flirciki, slodki glosik, a jak nie zgodzilam sie z jego diagnoz to momentalnie zamienil sie w obrazonego chama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam podobnie, chodziłam parę miesięcy do lekarza, zawsze miły, uśmiechnięty, do rany przyłóż, myslałam, że tylko dla mnie jest taki, aż raz zobaczyłam jak inny pacjent wychodził z jego gabinetu taki wzburzony i coś tam mu wypominał, a ten lekarz dalej miał banana na twarzy, nawet podczas kłótni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tto cciekawe
a moze niektore kobiety maja tyle szmalu,ze ^ niepotrzebny im szmal jakiegos tam pana dr:D ? Moze podoba im sie akurat ten czlowiek,mezczyzna? Nie mierzcie wszystkich jedna miara :O,moze 18 latka na utrzymaniu rodzicow leci na forse i status lekarza i widzi w nim Boga i dobra partie ,ale juz taka starsza np 30 tka niezalezna to niekoniecznie :O Czy wszystkie kobiety ,ktorym podoba sie lekarz musza leciec na jego forse ?A jak maja ,powiedzmy tej forsy wiecej od tego lekarza to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba nie chodzi o forsę, ale o zawód, prestiż, no i lekarz to taki "uzdrowiciel ciała i trochę duszy", poza tym oni przeważnie noszą garnitury, są zadbani, wyperfumowani, eleganccy, co dzisiaj u mężczyzn jest dalej rzadkością i te czynniki chyba się na to składają ;] też miałam kiedyś podobne podejście, ale zrozumiałam, że dla lekarza pacjentka to taka idiotka i oni tylko chcą się dowartościować, że mogą mieć takich babek na pęczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze niektore kobiety maja tyle szmalu,ze ^ niepotrzebny im szmal jakiegos tam pana drsmiech.gif ? Moze podoba im sie akurat ten czlowiek,mezczyzna? x x x założę się jakbyś go zobaczyła i się okazało, że to nie lekarz, ale płytkarz, budowlaniec to już by ci się nie podobał zapewne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ona poporostu
chce zainwestowac" swoj wielki szmal" w dobre rece?:D Czyzby jakies ciemne interesy hehe Kolezanko ,ile masz lat i jesli jestes ta 30stolatka to pochwal sie ,w jaki sposob doszlas do kasy wiekszej niz moze miec lekarz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jest politykiem - wyrachowana , bez uczuc , chce wykorzystac innego czlowieka ot tak - bo ma takie widzimisie , na kase nie narzeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialem dodac - patrzy wlasnego tylka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym dowartosciowywaniem sie to moze dzialac w dwie strony ,bo jesli on sie dowartosciowuje jak wie ze sie podoba pacjentkom to rownie dobrze one moga czuc sie dowartosciowane ze lekarz zwraca na nie uwage,a moze i ktorejs sie powioda zakusy na lekarza..tylko ,ze jak jej nie chodzi o jego kase i status to o co wlasciwie? a bez przesady z tymi garniturami i perfumami.. moj lekarz jeden czy drugi na dyzurze jest w bialym kitlu ,a perfumow od zadnego jeszcze nie wyczulam,chyba nie moga sie za bardzo pryskac ,bo pacjenci moga byc uczuleni na perfumy? chyba ze poza godzinami pracy i owszem ,widzialam jednego supper zadbany w gangu ,od stop do glow markowe rzeczy ale to kwestia tez smaku i kasy albo i klasy. Bywaja nie lekarze co tez tak chodza,to zalezy od klasy czlowieka jak sie chce pokazywac swiatu. Mam sasiada co do urzedu idzie w dresie a latem w krotkich gaciach,a mam innego ,co jak z domu wychodzi to wyglada jakby na zebranie zarzadu szedl albo do kancelarii ,a wcale by nie musial bo pracuje w jakiejs normalnej firmie. Chciec to moc,wiec nie tylko lekarze moga dbac o siebie,a niektorzy to wcale nie sa az tacy znowu pedantyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby racja, to zalezy od człowieka, ale większośc lekarzy jest zadbanych, ubranych w garniaki, a nawet te kitle białe działają na laski niekiedy ;] dowartościowanie niby w 2 strony, ale i tak lekarz ma lepiej, bo pacjentka sobie pomysli, że mu się podoba i zaczyna z nim flirtowac, albo jak odwazna to zaprosi na kawę, a on odmowi (bo chodzilo mu o dowartosciowanie siebie) no i taka pacjentka wtedy zdaje sobie sprawe ze byla jedna z wielu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez nie kazda zaczyna flirt i zaprasza na kawe - ludzie - myslcie :O a skoro tak...to i ona jest dowartosciowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tto cciekawe
gosc godz.13.23 Nie,mnie z pewnoscia nie chodzi o forse :D ani tego pana doktora ani innych,znam tez paru innych ,2 z nich tez jest dla mnie pociagajacych :D nie wiem ,a moze rzeczywiscie sam zawod lekarza ,ten ich bialy stroj ,ta uprzejmosc szczera a moze udawana ,ta troska i to poczucie znajdowania sie w "dobrych rekach" to jest jakis wabik?Jakis stymulator erotyczny? Nie wiem,cos w tym moze byc:D Zapewne moga miec tych pacjentek na peczki,tak samo jak pacjentki moga miec innych facetow na peczki,. Tylko,ze najczesciej na "moga "sie zaczyna i sie konczy a u pacjentek na "chcialabym,ale nie wiem,czy on chce czy nie " tez sie konczy. Czy sie dowartosciowuja lekarze? A czy to ich wina ,ze te baby tak leca na lekarzy ,jak sa mili? Moze to taka gra moze nie gra ,kto to wie.? Lekarz mimowoli stwarza taka aure wokol siebie ,a pacjentka jej ulega i oczarowuje sie lekarzem:D gość godz.13.31 Gdyby byl plytkarzem czy tez murarzem,a nie lekarzem to gdyby mial w sobie " to cos" takze zwrocilabym na niego uwage. Facet musi mi sie fizycznie podobac ,nie zakladam z gory ,ze tylko lekarz jest inteligentny i mozna z nim o czyms pogadac i miec z nim fajny seks i wart jest tego by sie z nim umowic:O Gdybym miala do wyboru przystojnego i milego budowlanca a przystojnego gburowatego i bufona lekarza to napewno wybralabym tego pierwszego:) Czlowiek czlowiekowi nie rowny,ze lekarz to jeszcze nie znaczy,ze mily z niego i fajny czlowiek,tak samo jest z ludzmi w kazdym innym zawodzie . Ja mojego lekarza nie znam na gruncie bardziej osobistym,moge tylko mniemac iz jest fajnym czlowiekiem,ale wiedziec tego tez nie moge,. Mimo wszystko czuje do niego chemie ,czy jak to nazwac,podoba mi sie i tyle. do a moze ona poprostu A MOZE TY NAWET MASZ RACJE ale dzentelmani o pieniadzach nie dyskutuja a szczegolnie juz nie tutaj . Kazdy moze byc bogaty,wystarczy tylko Chcieć a chciec to Móc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak wyrwać doktorka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym byla troskliwa jakbym byla lekarka, zwlaszcza dla facetow i tychladniejszych i wcale bym nie chciala od razu zwiazku. Taka jest ludzka natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz ma byc troskliwy dla kazdego biednego chorego - to jest klasa i dzentelmenstwo samo w sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część jest miłych (czasem aż za bardzo i to mnie śmieszy) a częśc wręcz przeciwnie, chamy i buce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×