Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Gosia, fajny udany wieczor mieliscie wczoraj :) Leonka, moja Natka tak miala hihi, tzn od razu po chrzcinach byla aniolkiem jakies 5-6 dni normalnie zero placzu, tylko jadla, lezala i spala, potem wlasnie 3 dni cos w nia wstapila, glownie popoludniami i wieczorem potrafila sie rozedrzec i tak drzec nawet i 20 minut i nie byl to brzuszek, bo kolki juz za nami, po prostu sie wsciekla chyba o cos, nie mam pojecia albo jakis skok rozwojowy tak jak piszesz :) w kazdym razie minelo i z powrotem jest grzeczna, czasem owszem pokrzyczy ale ma prawo przeciez :) Ja dzis doszlam do wniosku ze coraz lepiej ja rozumiem, jej potrzeby, za kilka dni konczy 3 miesiace, wreszcie tez rzadziej chce cyca w ciagu dnia, moze idzie ku lepszemu, nie bede tak uwiazana przy niej w domu. Rosnie, zmienia sie, w nocy tez jakos lepiej, rzadziej je, moje piersi dopiero sie przyzwyczaja ze nie sa w uzytku na okraglo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :-) My wakacje planujemy w lipcu :P Nawet domek nad morzem mamy już zamówiony :P 🌼 Co do spania w łóżeczku to moja Majka jakoś tak sama się przestawiła. Na początku spała tylko w naszym łóżku i za choinkę gdzie indziej, aż pewnego wieczoru zaczęła w łóżku płakać więc przełożyłam ją do łóżeczka i zasnęła. Od tej pory zasypia sama odłożona do łóżeczka :-) Czasami muszę jej coś zanucić aby zasnęła :P 🌼 My w piątek na szczepienie, zobaczymy ile mała waży :P 🌼 Matko kochana, powiedzcie mi dziewczyny czy Wasze maluszki też tak strasznie ładują łapki do buzi? Nie chodzi mi o to że po prostu je tam wkładają.. Maja kładzie paluchy po czym "wiuka" i ulewa.. 🌼 Wydaję mi się że Maja może być leworęczna :-) Jak podaję jej grzechotkę to lewą rączką chwyci i nawet trochę pogrucha, a prawą ani drgnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) zima za oknem a wy juz o wakacjach :D my tez w lipcu sie gdzies wybieramy ale gdzie to jeszcze nie wiemy ;) nas zasypalo calkowicie wczoraj.... przez godzine z dobre 5cm sniegu spadlo i sypie dalej 🌼 Gosia tez wydaje mi sie ze spokojnie sobie dacie rade na tym wyjezdzie, a z pewnoscia bardzo bedziesz zalowac jak nie pojedziesz skoro taka pasjonatka fotografii jestes i jezdzilas tam co roku. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa_ mamusia
cześć. Pisałam tu w listopadzie pod koniec ciąży jako „dawno po terminie„. Urodziłam 18.11. Synka. Teraz tylko czytam wasze posty bo ciezko sie do was dołączyć. Sprawiacie wrażenie zżytej paczki przyjaciół. A tez bum chciała czasami sie z kimś podzielić radością ale i obawami. I wymienic doświadczeniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa_ mamusia
moj nick był „po terminie dawno. Pomyliła sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 szczęśliwa mamusiu, zarezerwuj swój nick i pisz do nas :) Gosiu ty mi koniecznie musisz podać nazwę tej restauracji na Wawelu, jeżeli oczywiście cena za golonkę nie puściła Cię z torbami ;) . Mam takiego smaka ... Powiedz mi jeszcze o co dokładnie chodzi z tą salą rodzinną ? stoliki oddzielone są parawanami ? ewentualnie da się tam nakarmić dziecko ? Jak sobie poradziłaś z butelkę, poprosiłaś aby przynieśli ci ciepłą wodę żeby podgrzać butelkę czy co ? powiem Wam szczerze że w ogóle nie wiem jak za takie rzeczy się zabrać. Młodą urodziłam w Maju, zawsze na uboczu gdzieś w plenerze można było ją nakarmić a teraz ... to jakoś tylko w domu. Jeżeli chodzi o kawkę to bardzo chętnie, ja bardzo często tam jestem , babcia mieszka przy Zabierzowie ale my zawsze wypuszczamy się na miasto. Ja nawet nie wiem czy przypadkiem w przyszły weekend nie będziemy w Krakowie. Jeszcze Troszke , Igor też cigle pcha sobie piąstki do buzi, zresztą ostatnio nawet łapie śliniak i też do buzi :) Oczywiście zdarza się że palce włoży do gardła i zwymiotuje. Ja się już przyzwyczaiłam ;) U nas Igor wydaje się bardzo duży, myślę że jest grzecznym dzieckiem, potrafi godzinę leżeć pod karuzelą, dosyć długo na leżaczku, na brzuszku nie bardzo ... . Mogę spokojnie go zostawić z mężem i wyjść na zakupy, fryzjera czy aerobik. Za to w nocy MASAKRA , budzi się czasem 2 razy a czasem 4 :P . Normalnie zasypia ok. 21.00 i budzi się o 23.00 potem o 1,00 potem 3,30 i 5.00 a o godz . 6.30 jest wyspany :P Można się wykończyć, ja już marzę o dniu kiedy przejdziemy na butelkę. Próbowałam go karmić bardzo dużo w dzień , lepiej się odżywiać ale to nic nie daje eeehhhh. W końcu kiedyś się wyśpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, myślałyście może już o zakupie maty edukacyjnej albo czegoś podobnego. Wydaje mi się, że Igoras poleżałby sobie i popatrzył a następnie chętnie obślinił swoją nową zabawkę :P . Jak macie to pokażcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ewela , knajpa nazywa się Kampania Kuflowa, pod wawelem, jest na przeciwko wawelu od strony ul Grockiej, a dokładniej od strony plant, przed knajpą stoi czerwony piwowóz ;) taki zabytkowy, a z boku budynku w którym się knajpa znajduje jest z boku wystawiony taki duuuży balkon/taras zaszklon w poniedziałek lepiej mieć rezerwację, myślę że na necie znajdziesz po nazwie stronę, a sala rodzinna jest mniejsza , ma w sumie chyba 8 stolików, nie są oddzielone ale w ciągu dnia raczej zbyt dużo ludzi na niej by nie było, co do jakiegoś osobnego miejsca do nakarmienia to nie wiem, ale z tej sali idą schody na górę do sali zabaw dla dzieci, jak byliśmy była akurat zamknięta, w toalecie jest miejsce do przewiniecia najmłodszych, a butelkę podgrzajam w domu w garnku z wrzatkiem, owinełam pielucha i wsadziłam do termoopakowania, i było ok, my tak naprawdę mamy w piersiach letnie mleko, nawet dobrze ciepłe nie jest. To chyba tyle, to daj znać czy się będziesz wybierała na rynek i w jakich godzinach , to może akurat dam radę podjechac ;) Szczęśliwa mamusia, ja Cie pamiętam z tamtego nicku, pewnie że pisz, paczka paczką, ale nie wszystkie są tu od początku a jak widzisz, piszą i dobrze się tu dogadujemy, ;) Napisz coś więcej, o porodzie, swoim bąblu i o sobie ;) A u nas , jest coraz fajniej, młoda się robi coraz bardziej rezolutna, wczoraj zawiesiła wzrok na motylku namalowanym na takiej kolorowej macie, i dziś próbowała łapać grzechotke ale jak już złapała to wywijała nią na lewo i prawo, dlatego też się zastanawiam nad taką mata edukacyjna ;) bo coraz bardziej się wszystkim interesuje, Noce,,, hyymmm miodzio, może nie tak jak u Blondi że się nie budzi wcale ale już od tygodnia zasypia między 21 a 22 , i ma tylko jedną pobudke na karmienie koło 4 tej , 4,30 , gdzie ładnie spać później i wstaje koło 7 , 8 mej, dziś nawet jak się obudziła to sobie leżała, obudziło mnie dopiero jak się wiercic zaczęła, podchodzę do kołyski a tam oczy szeroko otwarte i uśmiech od ucha do ucha ;) Zostawia też ja mogę na dłuższą chwilę sama, na naszym łóżku albo na przewijaku, dziś została mi zwrócona uwaga żebym nie zostawiała jej samej na przewijaku, :/ czy wy też macie tak że jesteście pewne zachowania swoich dzieci? Bo ja wiem że mi nie fiknie jeszcze z przewijaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ewela , knajpa nazywa się Kampania Kuflowa, pod wawelem, jest na przeciwko wawelu od strony ul Grockiej, a dokładniej od strony plant, przed knajpą stoi czerwony piwowóz ;) taki zabytkowy, a z boku budynku w którym się knajpa znajduje jest z boku wystawiony taki duuuży balkon/taras zaszklon w poniedziałek lepiej mieć rezerwację, myślę że na necie znajdziesz po nazwie stronę, a sala rodzinna jest mniejsza , ma w sumie chyba 8 stolików, nie są oddzielone ale w ciągu dnia raczej zbyt dużo ludzi na niej by nie było, co do jakiegoś osobnego miejsca do nakarmienia to nie wiem, ale z tej sali idą schody na górę do sali zabaw dla dzieci, jak byliśmy była akurat zamknięta, w toalecie jest miejsce do przewiniecia najmłodszych, a butelkę podgrzajam w domu w garnku z wrzatkiem, owinełam pielucha i wsadziłam do termoopakowania, i było ok, my tak naprawdę mamy w piersiach letnie mleko, nawet dobrze ciepłe nie jest. To chyba tyle, to daj znać czy się będziesz wybierała na rynek i w jakich godzinach , to może akurat dam radę podjechac ;) Szczęśliwa mamusia, ja Cie pamiętam z tamtego nicku, pewnie że pisz, paczka paczką, ale nie wszystkie są tu od początku a jak widzisz, piszą i dobrze się tu dogadujemy, ;) Napisz coś więcej, o porodzie, swoim bąblu i o sobie ;) A u nas , jest coraz fajniej, młoda się robi coraz bardziej rezolutna, wczoraj zawiesiła wzrok na motylku namalowanym na takiej kolorowej macie, i dziś próbowała łapać grzechotke ale jak już złapała to wywijała nią na lewo i prawo, dlatego też się zastanawiam nad taką mata edukacyjna ;) bo coraz bardziej się wszystkim interesuje, Noce,,, hyymmm miodzio, może nie tak jak u Blondi że się nie budzi wcale ale już od tygodnia zasypia między 21 a 22 , i ma tylko jedną pobudke na karmienie koło 4 tej , 4,30 , gdzie ładnie spać później i wstaje koło 7 , 8 mej, dziś nawet jak się obudziła to sobie leżała, obudziło mnie dopiero jak się wiercic zaczęła, podchodzę do kołyski a tam oczy szeroko otwarte i uśmiech od ucha do ucha ;) Zostawia też ja mogę na dłuższą chwilę sama, na naszym łóżku albo na przewijaku, dziś została mi zwrócona uwaga żebym nie zostawiała jej samej na przewijaku, :/ czy wy też macie tak że jesteście pewne zachowania swoich dzieci? Bo ja wiem że mi nie fiknie jeszcze z przewijaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia mój się już kręci więc nie mogę nawet się odwrócić po coś do szafy. Wedrownik mały, nawet na łóżku naszym go zostawię daleko a już wędruje w nogi i na jeden obrót mu miejsca zostaje ;-) najlepsze jak leży w swoim łóżeczku tak w normalnej pozycji i np wychodzę umyć ręce po zmianie kupy, wracam a on juz bokiem z nogami tam gdzie główka była. Będę na kompie to podeślę zdjęcia. Usnął właśnie przy tzytzu to odkładam i kurczaka muszę upiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj u mojej julki w szkole było przedstawienie z okazji dnia babci i dziadka dopiero teraz bo wcześniej dzieci chorowały i pani i na mnie wypadła kolejka na pieczenie ciasta ale była składka i kupiliśmy pączki a musiałam jechać pomagać robić kawkę i herbatkę Mały dzisiaj pierwszy raz tak długo bezemnie bo aż 4h wcześniej go zostawiałam ale góra na 2h troszkę pomarudził męzowi ale ja zato poplotkowałam z mamuskami z klasy. Wy tak piszecie że wasze maluszki w nocy śpią a jak macie w dzień?? Bo u mnie on bardzo mało śpi cały czas się rusza macha rączkami i nóżkami i ssie smoka tylko mu wypadnie to zaraz woła i łącznie w dzień to śpi z 2,5h a idzie spać o 21 wstaje o 24 naje śię i dalej co 2h wstaje na jedzenie i tak do godziny 6 a reszte dnie tak jak pisałam wyżej spanie łącznie na czły dzień 2,5h Czy wasze maluchy też tak mało śpią? Ja chce coś zrobić a tu Krzysio mi nie daje bo on nie lubi sam leżeć i tżeba do niego mówić i co chwila wkładać smoka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kręcenia się małego to on też sporo się wierci ale tak nie obraca się i go spokojnie zostawiam na środku łóżka bo wiem że nie obkręci się i nie spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamamakasi
Dortelinka bardzo ci wspolczuje,koszmar tak budzic sie co chwile,moze dokarm mm bo to sie wykonczyc mozna.moja spi od 20 do 5,pije i do 9.w dzien conajmniej 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamamakasi
A tez na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaq polecona przez Ciebie apteka internetowa to rewelacja :) ceny naprawde sporo nizsze :) xxxxxx Zastanawiacie sie nad matami edukacyjnymi, ja juz mam ja od 1.5 tygodnia i naprawde polecam :) Wojtus lezy pod nia 20-30 min i jest bardzo zainteresowany, gada do zwierzatek, slucha dziekow, macha raczkami i nozkami- bardzo mu sie podob. A mam taka/ kupilam uzywana za 100 pln :) http://allegro.pl/fisher-price-mata-edukacyjna-rainforest-k4562-i2979070296.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorletinka no to witaj w klubie :P , mój Igoras też często i gęsto budzi się. Z tym, że ja próbowałam dokarmiać mm ale nic z tego, nie chce i już. WOli już zasnąć na głodniaka niż ciągnąć z butelki, no nic taki typ. 21.11.12 fajna ta twoja mata, ale nowa pierońsko droga :P . No tyle za matę nie dam, muszę poszperać i poszukać myślę że max do 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela no jasne, kup mate! Moja mala potrafi na niej lezec dobra godzine :) strasznie jej sie podoba, mamy taka http://allegro.pl/bright-starts-aktywna-mata-edukacyjna-zyrafa-9167-i2941112801.html dostalismy w prezencie, jak poloze Natke to sie cieszy jak nie wiem co :) i pociesze Cie tez sie nie wysypiam ale to nic, jestem tak szczesliwa ze moge karmic piersia ze mnie to w ogole nie denerwuje to wieczne niewyspanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Gosia pytalas sie jak tam moj porod. a wiec szybki dosyc bo od pierwszych skurczy do narodzin zeszlo okolo 3 godz ale to moje drugie dziecko wiec to tez mialo wplyw. moja aurelka to aniolek w nocy budzi sie podobnie jak twoja mala okolo 4 ale juz kilka razy spala do 6. jesli chodzi o dzien to tez spi bardzo duzo ma moze ze 4 drzemki takie po 30-40 min i jedna konkretna okolo 4 godzin czasem nawet 5 przespi. mate edukacyjna mamy i lubi na niej lezec ale po okolo 30 min ciaglej proby zlapania zabawek strasznie sie wkurza i zaczyna krzyczec:) ja swoja zostawiam na chwile na przewijaku ale ona to nwet sie cm nie przemiesci jeszcze nie przewrocila sie jak wasze maluchy z brzuszka na plecy a i nawet glowy nie umie podniesc klade ja codzienni na brzuszku zeby cwiczyla a ona zamiast dzwigac glowe do gory to sobie lezy ostatnio nawet mi tak zasnela. ktos napisal ze tutaj nie pisze bo jestescie zgrane ja bym nawet nie wpadla na taki pomysl zeby dlatego nie napisac przeciez ludzi poznaje sie cale zycie i na tym to polega wiec czasami bede pisac z wami:) a ma ktoras z was ta mate co kontroluje oddech jak dziecko spi? ja ja zakupilam bo strasznie mi mloda blada sie robila podczas snu i sie przestraszylam i drugiej nocy od zakupu wlaczyl mi sie alarm i wydaje mi sie ze wlasnie miala taki dlugi bezdech. strasznie sie przestraszylam i w sekundzie bylam na nogach szturchlam ja tylko i wszystko wrocilo do normy. potem chyba jeszcze ze 2 godz nie moglam zasnac. a i gosia kiedys pisalas o odzywce na wlosy ja tez jej uzywalam z tym ze z szamponem a teraz juz tylko szampon i fakt ze najpierw trzeba ze dwa opakowania zuzyc zeby zaczelo dzialac ale jak mi teraz po ciazy zaczely wlosy wypadac po drugim umycie juz przestaly i teraz raz na 2 tyg profilaktycznie myje + duzo zwyklej odzywki bo wlosy ciezko sie rozczesuja. http://www.esprit.com.pl/124/Pierwsze-potrawy-twojego-dziecka-Jak-wprowadzac-pokarmy-stale-podczas-odstawiania-od-piersi.html tutaj daje link na bardzo fajna ksiazke da mam jak nie wiedza jak sie zabrac za wpeowadzanie pokarmow dla maluchow przy pierwszej corci sie sprawdzila super mal je do tej pory wszystko i nie grymasi mi wiec polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dortelinka moja starsza corka jak skonczyla miesiac w ciagu dnia miala dwie polgodzinne drzemki i to wszystko dopiero jak skonczyla roczek to zaczela spac raz dzienni ale po okolo 3 godz wiec kazde dziecko jest inne nie ma sie co martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, to super że poród taki krótki , u mnie to się ciągło a tak mnie rozcieli na koniec, Fajnie że nie tylko ja widzę poprawę po tej odżywce , w razie czego nie będzie tylko na mnie jak któraś wypróbuje a nie zdziała cudów ;) My wróciłyśmy właśnie ze szczepienia na rota, i przy okazji zapytałam się lekarki o pewną " dolegliwość " młodej, a mianowicie mocno pręży mi się do tyłu , jak ją biorę przodem do siebie to nie ma opcji żeby się przytuliła, wygina się do tylu jakby bardzo nie chciała się przytulić, zarówno głowę jak i nogi zadziera do tyłu, Jak ja położę wyżej na ramieniu , tak że klatke piersiową ma na wysokości ramienia właśnie , i przytrzymam ja na tej samej wysokości tylko za plecy ręką, to unosi mi nogi jak samolot . Na przewijaku tak potrafi się wyginac jak struna że dotyka go tylko tyłem głowy i piętąmi, a w tą lukę pod plecami spokojnie włożę zaciśnięta pięść, obawiałam się o ten zespół napięcia mięśniowego, lekarka zwróciła na to uwagę i obejrzała mi ja pod tym kątem , powiedziała że bardzo dobrze że obserwuje dziecko, nie widzi jakiś specjalnych objawów, a prężenie to są ćwiczenia małej, poprostu się gimnastykuje, ale że nie widzi dziecka na co dzień i podczas wizyty na pewno wszystkiego co mnie niepokoi nie zademonstrowała to dała mi skierowanie na rehabilitację, stwierdziła że sama woli być spokojna , i żebym ja też nie musiała się martwić, a tam ja obejrzą specjaliści, i poćwiczy sobie trochę, więc musimy się w któryś dzień wybrać, w ogóle bardzo fajna jest ta lekarka, z pielęgniarką już trochę gorzej, niby miła , ale taka trochę z przekasem odpowiada w pewnych kwestiach. I w ogóle jak to się mówi " strasznie im się udała" ta moja córa, Pani Doktor nie mogła jej nachwalić, że taka fajna, rozumna jeszcze się śmiała do nich, że mocna dziewczyna ;) normalnie aż urosłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mata jest swietna rzecza! polecam :) Kamil juz miesiac temu lezal na niej i patrzyl na zwierzaki, a od dwoch tygodni smieje sie do nich i opowiada cos :) podsylam na maila linka z tymi rozmowkami ;) a mamy dokladnie ta sama do ktorej 21.11.2012 podeslala linka z FP 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz ....jeszcze dzisiaj zakupię taką matę, okazuje się że przegapiłam bardzo ważny zakup ;) już szukam ... Gosiu rehabilitacja fajna sprawa, ja też chętnie bym się przeszła bo tam babeczki dużo wypracują i w ogóle zauważą w porę jak coś jest nie tak jak powinno. No ale u nas na razie nie ma wskazań , bo już prosiłam o skierowanie ;) . U mnie w mieście naprawdę jest super ośrodek, zajęcia są świetnie prowadzone i do tego na moim osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i będziemy za niedługo na kupnie łożeczka dla młodej, podobają mi się 3 modele ale drogie są, mój krzywo patrzy na mnie, ale w sumie dostała becikowe, to chyba należy się jej coś za tą kasę konkretnego. chciałam takie łożeczko z opcja tapczanika: m.allegro.pl/przedmiot,lozeczko-tapczanik-z-szuflada-delfinek-produ-bydg,2976105075.html lub takie m.allegro.pl/przedmiot,athena-nadia-lozeczko-4w1-espresso-barierka,3003828838.html a 3 jakie zresztą już upatrzyłam sobie dawno temu nie ma w tej chwili na allegro, liczę na to że jeszcze je producent wystawi . i co myślicie o łóżkach tego typu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie działają te linki , spróbuje jeszcze raz. www.allegro.pl/przedmiot,athena-nadia-lozeczko-4w1-espresso-ba rierka,3003828838.html i 2 gi www.allegro.pl/przedmiot,athena-nadia-lozeczko-4w1-espresso-ba rierka,3003828838.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, a nie wolisz teraz jeszcze zwykłe, a później rosnące kupić? Bo tak naprawdę te przez długość nie będzie długo służyć, my mieliśmy normalne, a na drugie urodziny kupiliśmy rosnące wraz z dzieckiem i jak się nie znudzi to może być już "na zawsze". Ale tak to oba ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego się zastanawiam nad tym ciemniejszym bo z niego później robisz pełnowymiarowe łóżko, bo z dłuższych boczków robi się zagłówki. Ale u nas obłędna pogoda dziś, śniegu po pachy i błękitne niebo ;) tylko problem żeby się z wózkiem przedrzeć przez te zaspy. Młoda wczoraj usnęła o 22, pobudka na karmienie -5.40 i śpi do tej pory ;)ale chyba się już budzi. Bilans za wczoraj 3 paczki ... O wstała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja urodziłam 18.11.2012. Koło 10.00 zaczęły odchodzić mi wody. Ok 13.00 pojechałam do szpitala. Lekarz mnie stwierdził ze długo czekałam. Dostałam globłki na wywołanie bo nie miałam boli. To było około 15.00. Nic sue niw działo więc o 18.00 dostałam kolejna. Około 20.00 po ktg dalej nic. Po prysznicu zaczełam odczuwać małe bole ale nie regularne. Dopiero kolo 23.00 bole były już regularne. Poszłam na sale porodowe. Po lewatywie akcja tak sie przyspieszyła ze ledwo doszłam na łóżko. Mały urodził sie 00.01 . Ma wyczucie czasu. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma na imie Michał. Jest bardzo grzeczny. Mamy juz za soba zapalenie płuc. Ale teraz już jest ok. Ładnie rośnie. Jeszcze troche karmie piersia ale juz prawie nic nie ma pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×