Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Czytam wstecz i chcę jeszcze dopisać jak u nas wygląda... do mycia ząbków to tak jak wyżej używamy szczoteczki i elmexa. A z mówieniem to u nas tak że my małą rozumiemy ale do innych musimy przetłumaczać. Mówi dużo pojedynczych słów i powtarza to co my mówimy-taka papuga, w szczególności jak mówimy to do starszego, to ona musi też swoje powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerek biegowy fajna rzecz moja smigala całe wakacje, teraz to nawet zjeżdża z gorki z nogami w górze. Ale na początku to jeździła po domu i się oswajala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to ja chora a wiecie że w ciąży tylko naturalnie wiec leżę nieprzytomna i moja córcia tez się zarazila wiec sajgon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeTroszke
Hej dziewczyny :-) My we wtorek bedziemy swietowac 2 urodzinki Mai, kupilismy "kuchnie"..taka wiecie kuchenke duza do zabawy :-) Maja ma kolezanke i u niej wlasnie uwielbia sie taka kuchnia bawic wiec postanowilismy jej to sprezentowac :-) Jesli chodzi o chorobe...Idris wspolczuje! Nas niestety tez dopadlo...ja przeziebiona, niestety zarazilam Maje i miala zapalenie krtani. Marcela na szczescie ominelo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa jp
Witam mamy dzieci listopadowych 2012, też urodziłam w listopadzie tyle że rok później-2013, no i mam takie pytanie do was. Na jaki rozmiar kupujecie kurtki na zimę swoim dzieciom (ja akurat mam córkę i bardziej pytam o dziewczynki). Udało mi się na tą zimę kupić wczesniej na przecenach za grosze, kurteczka i kombinezon- przeleżało swoje i teraz jak znalazł. A w wakacje jaki rozmiar nosiły wasze pociechy?? Dzięki serdeczne, jeżeli któraś z Was odpisze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebyje porady jaki termometr polecicie. Chodzi o rodzaj i firme. I gdzie kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolek_88
Witam! Ciuszki moja córcia nosi teraz na zimę 86-92 zależy od producenta, latem były to rzeczy 80-86 ale ja mam kruszynkę ;) termometr mogę polecić firmy tech-med model tm-50pro - z mężem co prawda niedawno kupiliśmy przez sieć, szukaliśmy, czytaliśmy opinie i wybraliśmy ten. Mąż latał po media i "testował" na sobie różne i wyniki były zbliżone. jeszcze zastanawialiśmy się na beurer model ft90 no ale wybór padł na ten pierwszy. porównywaliśmy z rtęciowym i dousznym i wyniki były takie same, a zależało nam na cichym i dokładnym ponieważ mieliśmy u dzieci bardzo wysokie temperatury. Gosia kiedyś pisałaś o tym że Lusia miała zapalenie jamy ustnej, czym leczyłaś? My po antybiotyku dostaliśmy okropnych pleśniawek i smaruję jej daktarinem- ile dni po ustąpieniu objawów jeszcze leczyłaś buźkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeTroszke
Witajcie! Maja teraz nosi ubrania na 98 (zdarzaja sie na 104-glownie spodnie) :-) Jak u Was z chorobami w tym strasznym okresie? :P Maja miala zapalenie krtani, antypiodyk i inne poszly w ruch, wszystko przeszlo a teraz wrocilo na nowo, niestety. Na szczescie Marcel sie trzyma zdrowo :-) I juz po 2 urodzinkach :-) Ale leci ten czas... a co z prezentem na gwiazdke? Macie pomysly? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaliczyłam antybiotyk u małej, niestety metody naturalne nie poskutkowaly. W poniedziałek szczepionka na pneumokoki, ciesze się ze juz na dłuższy czas będzie spokój. Chociaż zaraz drugie przyjdzie na świat to będzie powtórka z rozrywki ;). A tak czekam na śnieg i sanki. Co do prezentów to nie mam pojęcia, wiec jak ktoś ma fajne pomysły to czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
O rany Madziolek88 , ostatnio coś mnie wcieło , napewno już jesteście po ,,,, ale na przyszłość . Smarowałyśmy nystatyna, a pod koniec lekarka mi przepisała jeszcze do zmiksowania w domu po 2 ampułki jakiś witaminowych chyba leków , takie ampułki jak zastrzyki , ale nie pamiętam co to było. My dzisiaj były na ur córki koleżanki , też 2 latka . Kupiłam jej "magiczną harfe" nie jest to wielkia zabawka ale fajna wam, struny to są takie jakby szklane rureczki, które wystarczy lekko dotknąć i grają i zmieniają kolory , do tego jest masa różnych opcji , i gra , że trzeba dotykać te które się zapalają , 3 rundy chyba , i odgłosy zwierząt i różne melodie , samemu po jednej nutce można grać , i jest też opcja znany dźwięku na kilka różnych instrumentów. Do tego gada po polsku :-). Nam się podobała i zastanawiam się czy młodej też takiej nie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane listopadowki :), mało tu nas ale życzę Wam wspaniałego roku 2015. Duuuuzoooo Zdrowia, wielkiej radości z macierzyństwa, siły i uporu. Ściskam i mam nadzieje ze ktoś tu wpada od czasu do czasu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka101112
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Co tam u was? Jak tam dzieciaczki ? My musieliśmy naszego szkraba do przedszkola od czerwca posłać. I jest płacz. Jak narazie jest do 13 od 8. Ale od wtorku będzie do 17. Miał iść od września ale niestety musi teraz. A jak u was to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×