Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

ewa-- luteine to ja biore od owulacji, najpierw 1x2 pozniej 1x1 i 1x2 a teraz 2x2. na raie niz nie widac, do gina ide w srode na 14, bo doszedl do wniosku, ze do piatku nie ma co czekac. tak wiec leze sobie na razie, ale na 18 ide na imieniny do meza babci, posiedze nie za dlugo i znowu do wyrka. mam nadzieje, ze bedzie ok. ostatnia ciaze zaczelam ronic dokladnie w tym samym dniu cyklu co dzisiaj... wiec psyche mi troche zrylo dzisiejsze brudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg , niewiem co ci powiedzieć trzymaj sie kochana, bądz dobre myśli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1111ewac dopiero teraz zobaczyłam ze jestes z podkarpacia, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
No boli mnie jajnik lewy, jestem taka nadeta ze tak powiem, mam nabrzmiale piersi i czuje sie taka zmeczona i spiaca, pozatym jest ok, dopiero pare dni wiem o ciazy, wiec zastanawiam sie czy juz do lekarza isc..Dziekuje za dobre słowa, to moja 1 ciaza i boje sie wszystkiego,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg - lez kochana w bezruchu kochana ale w spokoju. mysl o Twojej wizycie w krakowie i pocalunkach, ktorymi bedzie obdarowywac mnie. za intuicje rzecz jasna :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela skoro to twoja pierwsza ciaza to powiem Ci to glosno i wyraznie: ROZKOSZUJ SIE TYM STANEM. lez ile wlezie a nie staraj sie udowodnic wszystkim jaka jestes sprawna w ciazy. powaznie. bo juz przy drugiej nie bedzie czasu nma lenienie sie... ktore mozna praktywkowac przy pierwszej. uwierz :) LEN SIE ZA DWOCH :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
dzieki za rade, :)jestem jeszcze w szoku, nie wierze w to jeszcze, poprostu z meżem nie planowaliśmy jeszcze i boje sie porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, zaczernij sie najlepiej, to raz :) dwa - porod to z reguly predyspozycje kobiety. ale czy jest lajtowy, czy tez hardkorowy - dzieki niemu dzidzia jest kolo nas. i chyba i w jednym i drugim przypadku jest pieknym przezyciem w zwiazku z powyzszym. jesli czegos nie wiesz - wal tu jak w dym ! tyle ile wiemy- powiemy :) co nie wiemy to znajdziemy, hehe ;) dopisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
no cos czuje ze bedę tu często zaglądala, bo jestem zielona w tych sprawach, a jak sie zapisac do tej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda..............24lata........malopolskie............. . ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.........podkarpackie............2gie dziecko...... 6.11.2012 Iwona..............28...............mazowieckie.........2 dziecko5 tydz dorota.............24...............mazowieckie.......... 1 dzidzius ulna..........28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz. MBlondi.......24..........Wrocław................2gie dziecko 1.11.2011 skopiuj to wyzej i dopisz sie na samym dole w takiej samej formule. tj. swoj nic ... kropki..... wiek.....miasto/wojewodztwo... i ktory to dzieciaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
magda..............24lata........malopolskie............. . ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.........podkarpackie............2gie dziecko...... 6.11.2012 Iwona..............28...............mazowieckie.........2 dziecko5 tydz dorota.............24...............mazowieckie.......... 1 dzidzius ulna..........28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz. MBlondi.......24..........Wrocław................2gie dziecko 1.11.2011 iza.............24....war-maz.......................1 dziudzius...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela Nie ma sie co bac porodu bo gdyby bylo to takie straszne to nasz gatynek by wygina a tak powaznie to kazda przechodzi to inaczej ja coprawda mialam cesarke ale newet rodzac w taki sposob moze to byc dobre jak i zle przezycie wiec nie zadreczaj sie tylko ciesz ciaza jak napisala lafarin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie odrazu terminy bedziemy miec podglad kiedy ktora rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie bylam na izbie, nie mialam mozliwosci, poza tym dostalam normalny okres, wiec mozliwe jest ze te objawy i wyniki byly skutkiem odstawienia krazkow moze to dziwnie zabrzmi ale powtanowilam sie wyluzowac i dobrze bawic w weekend (w granicach rozsadku i bez alkoholu oczywiscie) i nie myslec o tym wszystkim, zwlaszcza ze na moim palcu zawidnial wczoraj pierscionek zareczynowy zobacze w poniedzialek co gin powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda..............24lata........malopolskie............. . ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.........podkarpackie............2gie dziecko...... 6.11.2012 Iwona..............28...............mazowieckie.........2 dziecko5 tydz dorota.............24...............mazowieckie.......... 1 dzidzius ulna..........28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz...2.11.2012 MBlondi.......24..........Wrocław................2gie dziecko 1.11.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomózcie , jak mam zrobic aby ten link do suwaczka był mniejszy , tak jak wy macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka gratuluje pierscionka :)) mam nadzieje, ze okres to po odstawieniu krazka. zreszta najwazniejsze, jaka Ty masz nadzieje.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) dowiem sie wszystkiego w poniedzialek, na pewno bedziemy nadal sie starac jesli to nie to, chociaz licze ze doktor powie ze jednak jest tam fasolka, ale jesli nie ma to nie chce wnikac czy to spozniony okres czy utrata fasolki, po co nakrecac sie i cierpiec, lepiej teraz niz jakby zaczelo serduszko bic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna, chyba jak robi sie suwaczek to wybiera sie opcje mniejszy czy wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOTUTAJJESTJAKJEST
CZYLI TO PORONIENIE BO BETA SIE NIE MYLI. TO BYŁA CIAŻA , TYLKO BARDZO WCZESNA, TRZYMAJ SIE , NASTEPNYM RAZEM SIE UDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla przyszłych mam listopadowych;) Ja jestem mama listopadowa 2011..dziewczyny porod miałam hardcorowy ale wierzcie mi usmiech dziecka wynagradza wszystko i szybko zapomina sie o bolu...Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć 🖐️ lafarin Rodziłam u siebie we Wrocławiu, w szpitalu na Kamieńskiego. Akurat ja byłam zadowolona bo trafiłam na mega cudowną położną. Poród miałam całkiem ok. Bolało bo wiadomo pierdnięcie to to nie jest ;) Ale jakoś tak bez stresu się obeszło, szybko poszło... a teraz panikuje jak sobie jednak pomyśle, że znowu muszę to przechodzić 😭 ;) Później te kilka tygodni krwawienia, te pierwsze noce, szczepienia... nie no powtarzam się, ale naprawdę mnie to jednak przeraża... pewnie znowu czas zleci i nim się obejrzę już drugie dziecko będzie koło mnie biegać i pyskować ;) Ale co trzeba przeżyć pierw to trzeba... najbardziej mi źle z powodu pracy partnera którego nie ma ciągle. Wyjeżdża na tydzień czasem dwa, w domu tylko weekendy :( Ale dostał opierdziel ode mnie, że skoro tak bardzo mu się chciało drugiego dziecka to ma teraz zmienić pracę na jakąś na miejscu i mi pomagać - zwłaszcza chodzić z dzieckiem do lekarza i zmieniać pieluchy hehe ;) Kurcze, a po nowym roku rozpoczęliśmy remont u siebie.. salon, sypialnia właśnie w toku pracy, a później kolej pokoju córki... no tak teraz to już pokoju dla dzieci będzie ;) rybcia1987 Gratuluje pierścionka 🌼 Na mój palec trafiał już 3 razy, ale ciągle nie było kiedy, nie było za co, ciągle jakieś wymówki ( i o dziwo nie jak to najczęściej bywa nie ze strony faceta tylko z mojej ;) ) i tak ten ślub przekładaliśmy i przekładaliśmy... no ale teraz chyba formalnie to załatwimy, jakby nie było w tym roku strzeli nam 8 lat, będzie dwoje dzieci.. nie spieszyło mi się do tego no ale może "tak wypada" ;) Urzędy nie ułatwiają życia parą w konkubinacie niestety ;) ... i teraz czeka mnie planowanie ślubu z brzuszkiem :P Ja jako już posiadaczka jednej pociechy mniej czasu mam na kafe więc jak widzicie ciężko mi nadrobić wszystko co piszecie i posiedzieć sobie za dnia, ale może uda się nam poznać lepiej... 3 lata temu też tu na kafe masę koleżanek poznałam... pamiętam te rozmowy jak dziś.. czas leci ;) - Pocieszam się, że już nie długi druga pociecha będzie miała te 3 lata ;) I z góry Przeeeeeeeepraaaaaaaaszaaaaam za długie wypociny, ale musicie się przyzwyczaić, że ja tak zawsze - dużo mówię więc dużo piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia bete nie koniecznie musialas miec z powodu ciazy na testach ciazowych pisze ze moze miec to zwiazek z jajnikami ale oto juz musisz zapytac swojego lekarza Gratuluje pierscionka i mysle ze kiedys wam sie uda pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×