Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adelllll

Agencja nieruchomości

Polecane posty

Gość gość
Bardzo dobre oferty można wyhaczyć na stronie https://www.bbn-efekt.pl/ to jest portal biura Efekt. Sam tutaj sobie wyłowiłem bardzo dobre mieszkanie do wynajęcia w Bielsku dla siebie i rodziny. Wbrew pozorom wynajem przez biuro nie musi być droższy niż prywatnie bez pośredników a na pewno jest pewniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godny polecenia agent nieruchomości w Warszawie to Rafał Bielecki! Naprawdę profesjonalny i kompetentny facet! Dla zainteresowanych zostawiam numer telefonu do Rafała: 571 296 728.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła Pani Joanna Lebiedź z agencji nieruchomości przy Lekkiej 3, miałam ograniczony budżet i niemałe wymagania ale potrafiła mi znaleźć mieszkanie o jakim marzyłam, to duża sztuka i za to szacun dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia77

A w jakim mieście konkretnie szukasz? Jeśli na terenie Wielkopolski to polecam pana Wilczyńskiego z agencji Twój Pośrednik - u mnie wszystkie formalności związane ze sprzedażą mieszkania udało się zamknąć w przeciągu 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me_2

Mi mieszkanie w Warszawie pomógł sprzedaż Rafał Bielecki, dlatego śmiało mogę go polecić. Bardzo kompetentny ekspert w branży nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurek

Sprawdzone przez nas solidne biuro nieruchomości  to  Jagielska jagielska.com.pl z Gdyni. Fajnie odczytują potrzeby klienta, nam szybko znaleźli idealne mieszkanie a plus ich jeszcze taki, że w bonusie dają ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Ja wiele razy korzystałam z usług biura nieruchomości podczas sprzedaży i kupna mieszkania. Jeżeli chodzi o agencję z, której korzystaliśmy to polecam GALERIA NIERUCHOMOŚCI w Koszalinie na Zwycięstwa 160 . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W zeszłym roku sprzedawałem mieszknaie z pomocą Rafała Bieleckiego. Doskonały ekspert z dziedziny nieruchomości w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedawałam swoje w Warszawie z pomocą Estate Fellows i mogę szczerze polecić. Wszystko udało się bardzo sprawnie załatwić. Naprawdę miła i owocna współpraca. Mają bardzo przejrzystą stronę https://www.estatefellows.com/, więc warto zajrzeć i się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Uważajcie na biuro nieruchomości CITY SZCZECIN .

Zamiast sprzedać możesz stracić i mieszkanie i pieniądze

NIE SĄ WIARYGODNI!!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

A mi Rafał Bieleckim pomógł sprzedać mieszkanie w Warszawie. Super współpraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesji

dobry agent to skarb 🙂 Ja zgłosiłam się do biura sdp nieruchomości i w kupnie pomagał mi agent Pan Jakub Boroński. Szybko znalazłam mieszkanie i w dobrej cenie. Agent zajął się kompleksowo szukaniem mieszkania, negocjacją ceny i formalnościami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Jak dla mnie koncertowo i na piątkę spisało sie biuro nieruchomości agencja nieruchomości w Koszalinie "Galeria Nieruchomości ". Galeria Nieruchomości to agencja nieruchomości, która specjalizuje się w  pośrednictwie w obrocie nieruchomościami położonymi głównie na terenie powiatu koszalińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derro

we Wrocławiu polecam biuro sdp nieruchomości i agenta Pana Tomasza Leimana. Szybko znalazłam swoje upragnione m, takie jak chciałam. No i cena była przystępna, agent wynegocjował dobrą cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Znam to biuro nieruchomości w Koszalinie galeriakoszalin.pl  bo sami zleciliśmy im pośrednictwo w sprzedaży naszego mieszkania. Na początku mieszkanie chcieliśmy sprzedać sami przez lokalne ogłoszenia lub poprzez olx.....niestety z marnym skutkiem.  Dopiero kiedy podjęliśmy współpracę  z nimi mieszkanie zostało sprzedane w 1,5 miesiąca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Od siebie mogę polecić agencję https://immo4rent.pl/, współpracuję z nią już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Wszystko terminowo, oni załatwiają większość formalności, w sumie to ja dostaję pieniądze za wynajem nieruchomości i tyle mam wspólnego z tym biznesem 🙂 działają w Warszawie, sami szukają najemców i ogarniają prawie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti

mi pomogli z spd nieruchomości  jak szukałam pół roku temu mieszkania we Wrocławiu. Szybko zajęli się szukaniem mieszkania zgodnie z moimi potrzebami. Odpowiada mi w 100% lokalizacja jak i cena, bo agent zaangażował się i negocjował cenę. Lepiej nie mogłam trafić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbra

Tez korzystałam z usług sdp nieruchomości i jestem tak samo zadowolona. Mają bardzo dużo ofert, więc było z czego wybierać. Pomogli mi przejść przez wszystkie formalności i zanim się obejrzałam, byłam właścicielką wymarzonego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczkolud

Ja dostałem z polecenia od dobrego znajomego, ostatnio skorzystalem  z ich pomocy i jestem bardzo zadowolony, profesjonalna pomoc a i ceny dosc ciekawe  kazdy znajdzie cos dla siebie polecam https://tur-nieruchomosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Jak dla mnie bardzo dobrą ofertę ma GALERIA NIERUCHOMOŚCI w Koszalinie.   Ja zleciłem im sprzedaż mojego mieszkania i poradzili sobie z tym tematem w dwa miesiące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prendka

We Wrocławiu kupiłam mieszkanie z agentem z SDP Nieruchomości. Zdecydowanie warto szukać mieszkania przez agencję, bo jest o połowę mniej rzeczy do ogarnięcia. Sprawę można załatwić dzięki temu dużo szybciej i bezpieczniej. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia z agentem, który mi pomagał kupić lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23

Ja współpracuję z biurem 7house! Serdecznie polecam, przemiła obsługa klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka24

Ja, szukając mieszkania dla siebie również skorzystałam z oferty biura nieruchomości. Tak naprawdę, nie odzywałam się bezpośrednio do biur nieruchomości – po prostu ogłoszenie opublikowane na dobryadres.pl które najbardziej mi się spodobało, było wystawione przez biuro nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współpraca z profesjonalnym pośrednikiem bardzo ułatwia nam sprawę. Nie ma znaczenia czy chcemy sprzedać nieruchomość czy też kupić. W obu przypadkach będzie nam znacznie łatwiej. Zwłaszcza jeśli trafimy na agenta z prawdziwego zdarzenia czyli tego opisanego w artykule https://biuro-partner.com/artykul/agent-nieruchomosci-jako-zawod-przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrze rozwinięty marketing mają w em5.pl, do tego sporo pracowników i można naprawdę szybko uplasować nieruchomość pod wynajem. Jak sam się bawiłem w wynajem mieszkania studentom to zbyt wielu sukcesów nie miałem. Teraz wszystko przez nich idzie i praktycznie bez problemu. Może dwa, trzy tygodnie mam okresów, gdzie kogoś w nieruchomości nie ma, więc jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt

W Krakowie polecam biuro nieruchomości ABC DOM, pracują tam bardzo rzetelni agenci , zaznajomieni z rynkiem nieruchomości oraz z wszelkimi formalnościami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoś

Polecam firmę Krupa Nieruchomości, pośredniczyli w sprzedaży mojego mieszkania. Bardzo zależało mi na czasie, a oni zrobili to ekspresowo, mieszkanie poszło za dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprawdzaj sobie jak wygląda dokładnie oferta jeśli chodzi o www.pmspoland.pl. Na pewno takim zarządzaniem wynajmowanymi mieszkaniami się zajmują tylko nie wiem jak dokładnie ten zakres usług wygląda więc pod tym kątem możesz sprawdzić sobie dokładnie tą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×