Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

Usg robione mialam jakos w 34tc ale nic mi nie powiedzial specjalnie, po zbadaniu brzuszka stwierdzają jednomyslnie ze mój juz moze miec 3,8-4 kg i wciąż rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ja termin z usg mam dzien wczesniej niz z om. moja mała w 37 tyg miała 3078g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejciu to duże Wasze dzieciątka !! Mój w 36 tc na USG miał 2475 !! A mierzył go 3 razy żeby mieć pewność co do wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj problem ze o caly tydzien rozni sie z OM :o No zobaczymy.. A usg mialam ostatnio w 23 tygodniu wiec waga nie ma co ;) Ale szedl ciagle zawyzona srodkowa siatka centylowa. Teraz po macankach 2 tyg temu stwierdzila polozna, ze ma 3,5- 4 kg. Bo ciezko zrobic raz usg na koncu i zobaczyc mniej wiecej ile dziecko wazy.. bo takie czary mary z macankiem to wg mnie sobie mogą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
no tak waga z usg nie jest 100% pewna ale zawsze pewniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
no usg zawsze moze sie mylic o 500 g do przodu albo do tyłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ale powiem jedno to sikanie mnie wykończy:) ile razy człowiek moze isc w jeden dzien;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, ze granica błedu jest.. ALE- zawsze to wiadomo czy dziecko ma cos ok 2900 czy 3900 ;) Naprawde mnie nei przekonuje waga przez dotykanie brzucha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie ZGAGĘ? bo mnie już męczy trzeci dzień:( taka mega zgaga:( i przeważnie na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
mnie przez dotykanie brzucha tez by nie przekonywało całkiem... bo przeciez po czym to mozna okreslic... zgagi nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam zgagi, nie miałam przez całą ciąże. Mówią że jak zgaga jest w ciązy to dziecku włosy rosną hehe ciekawe czy to prawda. Jeśli tak to mój Karolek będzie łysiutki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sikanie też mnie dobija- ileż można ;/ Zużywam tony papieru toaletowego i hektolitry wody w toalecie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
karolina moja tez bedzie łysa jak kolanko w takim razie:) ja nie wiem jak mozna sikac i za chwile znowu sie chce siku:) to jest szalenstwo jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewczyny, jutro zapewne znowu zamelduję się w dwupaku :) Mały na maxa ruchliwy- to jego godzina na szaleństwa w brzuszku. Idziemy się kąpać i do łóżka jakoś przez ostatnie dni jestem na maxa zmęczona !! :/ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba mialamz 10 razy w ciągu całej ciazy, zobaczymy czy sie sprawdzi :-) fakt faktem z tym macaniem przez brzuch to nic pewnego ale jakaś wskazówka? zobaczymy jak sie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalyscie o tym ze jak smierdzą stopy i pocą sie na maksa stopy to poród nastąpi szybciej? uslyszalam dzisiaj od znajomej hehe dwa razy tak miala w ciazy i urodzila wczesniej..troche smieszne co? to ja juz dawno powinnam urodzic bo ja mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ja sie raczej ostatnio poce w nocy ale nie wiem czy to wina ogrzewania czy czego:) ale o stopach to nie słyszałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola: zdziwilo mnie samo to ze pocenie sie stóp bylo powodem wczesniejszego porodu. Nie wiedzialam co mam jej powiedziec bo bylam zaskoczona a moze to zwykly zbieg okolicznosci tyle ze dwa razy? nie wiem. Mnie sie pocą i smierdzą od conajmniej 8 mc i jeszcze nie urodzilam. Kazda z nas jest inna :-) A mnie zaczyna boleć pochwa jakby ktos mi ją naciągał i brzuch jak na @ zobaczymy jaka noc mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
mi sie wydaje ze to pocenie stóp to kwestia jakis wahan hormonalnych i moze faktycznie tak było ze przez to wczesniej urodziła... ja mam nadzieje na spokojna noc tzn ze sie wyspie i moja dzidzia mi to umozliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
i jak dziewczyny dalej w dwupaku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
Niestety,u mnie bez zmian:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
piękny weekend to moze dzieciaczki bede chciały wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój raczej jeszccze nie chce wyjść... wróciłam wlaśnie ze szpitala... bo rano znów mi sie coś sączyło... na usg wyszlo że wód jest trochę mniej ale sa w normie... a jak mnie badała palcami to mówiła że odpycha główkę... ale wody nie lecą.... Zanim ja urodze do mnie chyba w kaftan zapna bo nie wytrzymam tych fałszywych alarmów psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
vanilii kurcze predzej czy pozniej wyjdzie:) my chyba jestesmy nadgorliwe juz i za bardzo wpatrujemy sie w nasze ciała i co sie dzieje. musimy wyluzowac a wtedy to juz napewno wyjda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pisze tu pierwszy raz i tak własńie na temat USg chciałam cos dodac. U mnie ginka ( 2marca) zrobiła usg i wyszła jej waga 4636g i dostałam skierowanie na cc, pojechałam do szpitala ( bo to akurat 40tydzień sie zaczynał wg OM i im z usg wyszło niecałe 3700 i wielowodzie czego moja ginka nie stwierdziła a chodziłam do niej na końcu co 2 tyg. Niezła rozbierznośc i komu tu wierzyć. Urodziłam 4go córke SN z wagą 4040g i 57cm, wód rzeczywiście było dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
mi sie wydaje ze to wszystko zalezy od tego kto jakie usg uzywa wiadomo jak to ze sprzetem jest. bywa omylny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie bez zmian, jedynie co zauważyłam to od wczoraj w nocy zaczął mi w końcu odchodzić czop i dziś czuję lekkie skurcze od rana. Może dziś wieczorem w końcu się doczekam i pojadę na porodówkę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz naprawdę zwariuje... cieknie ze mnie ale nie duzo teraz różowej wody ze sluzem... 2 godiny temu wróciłam z IP... nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili to ja nie kumam, no wody Ci ciekna a oni do domu odeslali?? Co powiedzieli kiedy przyjechac?? Zadzwon do szpitala i powiedz, ze bylas i co teraz sie dzieje niech Ci powiedza na co zwracac uwage i co robic. Karolina no gratuluje czopa.. Cos czuje, ze ruszysz terminowo ;) U mnie NIC. Nudzi mnie juz meldowanie sie z takim NIC :o :( I tez mi przez mysl przeszlo, ze mam jakies wielowodzie a dziecko male.. ale nikt mi tego nie sprawdzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×