Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Koleżka uważaj, bo od jutra znowu słonko u nas zaświeci, musisz być czujny ;P Ja już okular szykuję, co by za bardzo w oczka nie raziło a i troszkę tajemniczości wręcz wskazane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko już ładnie dopisuje, a może tym razem z uwagą, nieco zluzuje :P W końcu kiedy zobaczę, tak uroczą kusicielkę, pokusa będzie nie do odparcia :P Więc, na pełnym spontanie, oddam się nieuwadze. :P Tajemniczej, w okularze :P Koniecznie, energicznie, jadąc po mieście, musimy na siebie wpaść. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka, niezłym rymem zacząłeś :P Spontaniczny, energiczny..... Uważaj, bo w stronę centrum się kieruję i uwagę swym okularem przykuję :P Wtedy nasza stłuczka murowana, czyli wspomniana strategia niebagatelnie wykonana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyyyyy moja energia będzie niespożyta, wsiadam do samochodu, pędzę w stronę centrum, na spotkanie, pięknej kusicielce w tajemniczym okularze :P Zderzymy się gdzieś przy fajnym klubie, weekend na egzotycznej zabawie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka ja już wróciłam w swoją piękną okolicę ;P Stłuczki nie miałam żadnej, więc zapewne się nasze drogi się dziś nie skrzyżowały ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyyyyy możemy mieć stłuczkę, szybka akcja, konkretnie się zderzyć, ale muszę wiedzieć, gdzie mam szybko jeździć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyyyyy ze mną stłuczka to czysta przyjemność, Twoje zderzaki z pewnością nie ucierpiałyby, a poczułyby przyjemne doznania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka nasze drogi nie krzyżują się, gdyż ja bardziej po południowej stronie się kręcę :P W stłuczkę z Tobą, połączoną z przyjemnością nawet nie śmiałabym wątpić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyyyyy z miłą chęcią sprawię, że się skrzyżują. :P Obiorę kurs na Puławską, Czerniakowską, szybko lubię jeździć po Wołowskiej, jest tam fajny zakręt przed Aleją Niepodległości, w okolicach często stłuczki się zdarzają :P A więc nasza stłuczka będzie magiczna, przygoda spontaniczna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FeverO_0
"A więc nasza stłuczka będzie magiczna, przygoda spontaniczna." Ale tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle, nieźle, Dolina Służewiecka, Racławicka też mi nie obca :P Mieszkałem na Ochocie. :P Poza tym W-wę mam obcykaną, wiem, jak się po niej szybko poruszać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedaleko Dolinki jest taka fajna ulica, Jana Rosoła, niezły klimacik, przyroda, niezbyt zatłoczona, jest parę skrzyżowań, można się rozpędzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się rozpędzać za bardzo, bo głowa na prawo i lewo... i z piskiem trzeba byłoby hamować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka a może, początek i koniec zarazem, bo ja wybuchowa jestem i zakochana w swoich zderzaczkach, więc byle muśnięcie i mogłaby wyjść afera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyyyyy ja też kolo wybuchowy : Z Tobą afera, to czysta przyjemność, nasze temperamenty, z pewnością miałyby co robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzwania dobre są, sama je lubie :P Lecz sprostanie im, nieraz staje się trudne do osiągnięcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyyyyy jestem ambitny, lubię zdobywać kobietę, centymetr po centymetrze, wygadania połączonego ze sztuką kochania, też mi nie brakuje, także dam sobie radę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyy ,Koleżka... Czy Wy się wkońcu umówicie na jakieś spotkanko??????:D Obgadaliśmy Cię Bryy troszkę na boku i moim zdaniem tj bardzo dobry pomysł:D:D Moje błogosławieństwo macie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyy ,Koleżka... Czy Wy się wkońcu umówicie na jakieś spotkanko??????:D Obgadaliśmy Cię Bryy troszkę na boku i moim zdaniem tj bardzo dobry pomysł:D:D Moje błogosławieństwo macie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×