Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Gość Maja i tyle
koleżka11, Gdybyśmy znali się w realu sprawilibyśmy sobie dużo radośći. Na wielu płaszczyznach. 100 % męskości w klasycznym wydaniu. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja i tyle
Chyba najfajniejsze uczucie kiedy radość jest obustronna a chemia przenika każdy milimetr ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafne spostrzeżenie :) Choć, kobiecie wypadałoby poświęcić nieco więcej uwagi, wtedy chemia jest jeszcze silniejsza, kojąca, sprawiająca niebagatelną przyjemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja i tyle
Jak się,Koleżko uchowałeś,pośród tego meciepecie wszechobecnego...bardziej nijakiego niż męskiego??? Mało jest konkretnych,tak głeboko osadzonych w wsojej roli,facetów? Boli widok zniewieściałych chłopców a serce pęka kiedy owi chłopcy,zakompleksieni,niepewni siebie,próbują otoczeniu udowadnić jacy to nie są hop do przodu podąrzając nie tą drogą. A droga jest tak prosta...Role tak oczywiste,że Twój wątek przeczytałam jednym tchem..jak najlepszą z ciekawych lektur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no prosze przyciagasz nawet wpisami na forum:P Praga ma swoj klimat, to prawda ale od strony klubowej raczej jej nie znam za bardzo:) spoznilam sie do pracy i to powaznie, ale trudno:) mniej sie dzisiaj napracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja i tyle
Tamari, Chyba lepiej jak facet przyciąga słowem niż np rozmiarem portfela. A spoznienie oznacza ,że się wyspałaś więc i ja znalazłabym tu plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się uchowałem? Na wstępie oddam szacunek moim rodzicom, za to, że nie zrobili ze mnie maminsynka, który na wszystko spogląda z pozycji - "daj"...Bo tak kiedyś go przyzwyczajono. Owszem, nic mi nie brakowało, ale na wszystko najpierw, musiałem sobie zasłużyć, zapracować. Dobry patent na wychowanie kolesia, zrobienie z niego mężczyzny, ponieważ siłą rzeczy wzmaga potrzebę walki, rywalizacji. Taki też facet powinien być. Oczywiście niemałą rolę odgrywa charakter, wiadomo, trzeba mieć w sobie trochę poweru, ale jak patrzę na 25 letnich facetów, będących de facto w okowach swoich mamuś, to jednak śmiało mogę powiedzieć, że wychowanie nie pozostaje bez znaczenia. Na przykład, znam przypadek gdzie, 25 letni facet, nie pójdzie do sklepu, bez mamusi...I jak on ma wyrwać sobie laskę? Skoro jego zdecydowanie, odwaga, ograniczają się do decyzji mamy? Albo dziewczyna prosi go, o chwilkę uwagi, podczas gdy ten gra w Playstation, trzecia kolejka Premier League leci na ekranie, a koleżanka ma ochotę na seks... Czy są faceci konkretni? Oczywiście, tylko trzeba się znaleźć w odpowiednim czasie i miejscu. Każdy w życiu ma okazję, trzeba ją tylko wykorzystać:) Tamari, dobrze poukładana główka jest w cenie :P Jasne, Praga fajna okolica, scena klubowa to przeważnie centrum :) Zdrowe podejście, praca jest po to, aby między innymi, od czasu do czasu móc się do niej spóźnić :P Życie nie znosi monotonii, szczególnie gdy odmiana jest połączona z przyjemnością, tak jak w tym przypadku, w końcu mniej się napracujesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak .
i znowu made in kolezka to forum nie odbije sie od dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wcale nie wyspalam wlasnie:) spoznilam sie z innego powodu wychowanie jest wazne i to bardzo ale nie tylko to ma znaczenie widac to czesto po skrajnie roznym rodzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja i tyle
Tamari, W takim razie mam nadzieje,że przyczyny spóznienia były jakkolwiek miłe dla Ciebie. Koleżko, Wychowanie owszem,ma duże znaczenie,ale chęć realizowania wyznaczonych celi,siła charakteru i świadomość własnych potrzeb zalezy już tylko od konkretnych egzemplarzy. Tak jak tylko od Ciebie zależy czy jesteś człowiekiem szczęśliwym czy tylko o szczęściu myślącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, bez poweru nie ma odlotu :P Ale w przypadku chłopaka, wychowanie to jedna z podstaw, nawet jest taka sentencja, jak sobie wychowasz tak będziesz miała :) Niestety rodzice często o tym fakcie zapominają, w efekcie mamy ostatnio wysyp, przeróżnych mamisynków, którzy swoim "powerem" często nie mają nawet startu, do pierwszej lepszej dziewczyny. I jak on teraz, ma ją zdobyć? Przekonać do siebie swoją osobowością? Oczywiście są przypadki, ludzi o nieprzeciętnym wnętrzu, aczkolwiek z natury nieco spokojniejszych, w których warto zainwestować swój czas, celem odkrycie piękna. Ale, ale w przypadku "rasowego" mamisynka może być z tym bardzo ciężko, jak odciąć pępowinę np. po 30 latach? Znam takiego jednego, a nawet niejednego, który w wieku 25/30 lat, z mamą chodzi nawet do spożywczego...Na pytanie, Andrzej zobacz, fajna sztuka, niezła co? Głowa mu opada i spada z melanżu...Tacy ludzie, jeśli się nie przełamią, okażą się totalnymi przegranymi, w najważniejszej grze, jaką jest ich życie. Kobiety pragną realizacji, w zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, partnerstwa w związku, niańczenie chłopca przez całe życie, z pewnością tego celu nie przybliża. :) Jak tam, odpoczęłaś dziś od pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem siła charakteru ma niebagatelne znaczenie, zawsze miała, ale można ją podkręcić poprzez odpowiednią motywację, wychowanie. Chcesz mieć zdobywcę, dawaj mu powody do wyzwań, podkręcaj jego wolę walki, siłę przebicia. A będziesz miała jeszcze większego zdobywcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja i tyle
Reasumując,temat rzeka. Tak naprawdę nie ma co generalizować bo każdy człowiek to odrębna historia. Fakt faktem maminsynków wokól masa..ale to ich strata bo to im życie ucieka przez palce. Ja uważam,że trzeba z życia czerpać garściami jednocześnie potrafiąc cieszyć się pierdołami bo od nich zaczynają się duże sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja i tyle
Chcesz mieć zdobywcę, dawaj mu powody do wyzwań, podkręcaj jego wolę walki, siłę przebicia. A będziesz miała jeszcze większego zdobywcę Dokładnie tak:D Z ust mi to wyjąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze 3 dni i wolne:P kurde facet mnie neka:O nie chce mi sie co 2 dni z nim widywac chyba mam jednak problem z asertywnoscia kolezka a chcesz miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustva poprv v historii
Boj o mistrovsk pohr vypukne v pondl na vchod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, zmień go na lepszy model :D Czy chcę mieć dzieci? Może...Za kilka lat, na razie, jestem na etapie korzystania z życia, ale pewnie któregoś dnia zapuka do mojej główki takie pragnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOmyślny chłopaczyna z Ciebie:D Znasz już mój fizyczny atut,dawaj teraz swój.WIesz.co lubisz w sobie najbardziej.I mam tu na myśłi fizyczność widoczną kiedy jestes ubrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę skromny :D W zasadzie jestem jedną wielką zaletą :) Przystojny, dosyć wysoki ok 190 cm, wyrzeźbiona sylweta :D Dużo ćwiczę, generalnie kobiety za mną się oglądają, z wzajemnością :P Taka ze mnie chłopaczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ty narcyzie nie laczy mnie z nim nic wielkiego a go lubie ale nie mam ochoty z nikim co chwila sie spotykac jak taki jestes przystojny to musisz mi sie pokazac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, narcyz przy mnie, może się schować, :P Pokazać mogę, i nie tylko pokazać, ale też wykazać. :P Maja i tyle, święta racja, :D Witaj w klubie Pani idealn, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykazac w czym?:) aa ostatnio tyle sie rozpisalam na wiadomy temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, w kilku jakże ważnych dla przetrwania gatunku - akcjach :P Maja i tyle, zakładamy klan? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×