Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Takich zauroczeń, będziesz przeżywała w swoim życiu, jeszcze wiele, głowa do góry, zbliża się sezon letni, z pewnością znajdziesz sobie nowy obiekt westchnień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły człowiek
koleżka Ty musisz mieć luźne życie i niezbyt absorbującą pracę skoro masz tyle czasu zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera skad ja to znam
kolezka, dzieki za pocieszenie, nie wiem czy mi to wiele da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, czas leczy rany. :D Wszystko będzie dobrze. :) Zapoznasz jeszcze niejednego wspaniałego przyjaciela, z którym przeżyjesz wiele ekscytujących przygód. :D Całe życie przed Tobą, więc żyj, korzystaj, oddychaj :) Positive drink :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale temacik wam sie rozkręcił :) koleżka 11 ja tu widzę zdrowe podejście do zycia i sytuacji.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole a ppole
wróciłam z pracy znowu wkurwiona na tego czlowieka! mam juz dosyc jego podtekstow! to jest bardzo mile kiedy mowi mi komplementy, kiedy wiem, ze mnie pozada, ale dlaczego nie chce postawic ostatecznie kropki nad i???? caly dzien sie zbieralam zeby isc do niego i porozmawiac... no nie potrafie... a z drugiej strony szaleje, mysle o seksie z nim, chce to zrobic, ale kurdeeee, dlaczego on nie przyjdzie do mnie i nie powie wprost jak widzi sprawe tylko uskutecznia te glupie zabawy w kotka i myszke? wykancza mnie to psychicznie! naprawde, wracam z pracy totalnie wkurwiona juz nie wiem czy na siebie bardziej czy na niego! jest to czlowiek z ktorym ciezko sie gada na powazne tematy i boje sie powiedziec mu wprost, czego chce. Nie mam juz sily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
Do "cholera............."uniesienia miłosne tak ale nie za taką cenę. Owoc zawsze wdaje się być lepszy ten którego nie możemy sięgnąć ,ale mi się wydaje że ten twój to zgniłe jabłko :( .Posłuchaj koleżki i latem będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
A co do pole a ........ to widze że i on i ty nie potraficie powiedziec tego wprost :).Zeby tylko romek nie miał racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera skad ja to znam
moglam go siegnac ale jakos mi nie wychodzilo, a facet chodzil taki wkurwiony jak pole a ppole, dawal znaki a ja nic... wiem ze tu duzo mojej winy :( sama jestem sobie winna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
Chyba jesteś zbyt krytyczna wobec siebie ,ale widać że Cię wzieło. W miłości jak na wojnie nie ma skrupułów wiec walcz jak tak Ci zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera skad ja to znam
tylko jak walczyc? jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz, to minie, w przyszłym tygodniu pogoda ma ulec zmianie, na plus, kobiety zaczną eksponować swoje wdzięki, faceci zaczną się za Wami oglądać. :P Piękna pogoda, sprzyja pięknym przygodom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera skad ja to znam
kolezka11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera skad ja to znam
:) :) :) :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam slychac:)? dawno mnie nie bylo osttanio wcale nie tak cieplo dzisiaj nawet snieg w moim miescie troche popadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
heh w moim padał wczoraj dzisiaj sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze by bylo chodze w cienkiej kurtce i mi zimno a nie chce wracac do cieplejszej bo lekka najwygodniejsza oby w maju bylo ladnie bo planuje wyjazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że pogoda otworzy się na wiosenną akcję, już tak od połowy miesiąca, na fest :) Spodobały się wiosenne klimaty :P W maju to już planuję konkretne akcje, także zdecydowanie liczę na letnie otoczenie :) Jakiś melanż w planach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melanz? bylam ostatnio na 2 wiadomo ze od czasu do czasu czyli mniej wiecej raz w tyg czy na 10 dni sie cos trafi:) czasem mam dosc to robie przerwe i wole w domu zostac a co zamierzasz polowanko na seks urzadzic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że trafiłem na bratnią duszę:P Raz w tygodniu melanż to przyzwoita opcja, wiadomo trzeba się zabawić, życie nie znosi nudy :) Polowanie? Czemu nie, tylko muszę znać namiary, żeby wiedzieć w jakim sektorze działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to tak:P ja mysle ze dzialasz spontanicznie bardziej niz planujesz wyjscie ukierunkowane celowo na poznanie i wiadomo co no chyba ze sie myle:) z jakich okolic wawy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne, większość akcji to pełen spontan :P Ale czasami, spojrzenia są tak niezwykle elektryzujące, przenikające, że się trzeba ukierunkować na konkretny temat :) Prawobrzeżna strona W-wy, ale przemieścić się w dowolny rejon, żaden problem, jestem mobilny :P Trochę szybszej jazdy, gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo:) w koncu Wawa nie ma nie wiem jak wielkiej powierzchni:) ja to bywam w Centrum, na Mokotowie, na Ursynowie i na Targówku Centrum to wiadomo a w innych mam znajomych:) w ogole to szybki cos jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szybki jestem w temacie, życie ucieka, więc trzeba korzystać z chwili :P Ja wychowałem się na Ochocie , potem wyemigrowałem na drugą stronę, mam troszkę znajomych, wiadomo każdy ma odciski na mieście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×