Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Gość Bardzo fajny wiek
jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba tyle ile nasz kolega:) ja jestem nieco mlodsza, ale w sumie to samo prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, Moim zdaniem,a opieram swoją opinie na podstawie swoich doświadczeń,wiek nie świadczy o niczym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zalezy o jakiej roznicy mowa jednak z wiekiem sie dojrzewa i zmienia, chcoiaz wiadomio ze kazdy inaczej ale fakt ogolnie sa wazniejsze rzeczy niz wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami dwudziestolatek ma bardziej poukładane w głowie niż niejeden trzydziestolatek. Wartości,zasady tj to co dla mnie jest w ludziach ważniejsze niż data urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem ale juz inaczej dogadasz sie z 40 latkiem a 15-latkiem ja tam sie dogaduije z facetami po 20 i po 40:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowę jak mięśnie, cały czas musisz doskonalić, żeby była w formie, inaczej proces jest odwrotny...Cofamy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego osoby ktore sie doksztalcaja, czytaja i interesuja wieloma sprawami dluzej sa w formie:) zwlaszcza intelektualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek pustyni
Koleżko człowiek tym sie różni od zwierzęcia, że potrafi swe zapędy okiełzanć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek pustyni
poza tym mężczyzna potrafi być gentelmenem:) Sama mialam sytuacje, w której już juz moglo dojsc do czegos......ale, zapaliło sie czerwone światełko w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek pustyni
ja 170cm, zgrabna, faceci slinia sie na moj widok, mezatka od lat 11 obecnie mam 32 lata.....zdradzic nie potrafie choc okazji milion jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek pustyni
mąż zapomniał co to sex, a po 30 wierzcie mi krew nie woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebrzydka1234
Czasem człowiek dostanie odpowiedź na swoje dylematy , a nawet się tego nie spodziewa. Mogłabym powiedzieć witam w klubie. Podchodzimy sie z R. jak nastolatki, ale po tym co przeczytałam dam na luz całkiem, większa inicjatywa z jego strony, albo koniec :) Koleżko szacun wielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek pustyni
wiesz kiedys jeansy na kostkach i sex byla a teraz zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspolczuje nie wyoobrazam sobie bycia z kims kto mnie nie pozada no chyba zebysmy mieli po 60-70 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek pustyni
wiesz niby mu sie chce, niby o tym mysli ale jakos sie niesklada, a mnie od wewnatrz rozrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek pustyni
alez on mnie pozada, pociagam go i podniecam tylko jakoss jak ja z inicjatywa nie ayjde to prazka....dlatego mam przyjaciela, niby do niczego nie doszlo ale koles dziala na mnie jak narkotyk i nie wiem jak dlugo zdolam mu sie oprzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haa!!!! jak sie z nim spotykasz maz potzreb nie zaspokoja a gosc na Ciebie dziala to wiesz ciezko Ci bedzie sie powstrzymac ale to problemu nie rozwiaze bo pewnie nie o sam seks chodzi tylko seks z kims kogo kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×