Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoniczkam70

odchudzanie po 40-tce nie jst proste ale możliwe :)

Polecane posty

No dziewczyny! Gdzieście się podziały wszystkie? A rozumiem. Słonko za oknem to pewnie spacerujecie dla zdrowia i urody. Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńka to nie wiosna i spacery tylko praca :( no niestety od czasu do czasu mus się na niej skupić :P jestem i zaglądam ale nie mam za bardzo jak pisać bo nawał papierków na biurku leży i czeka na przerobienie :) dietowo trzymam się super , ale to chyba dla tego ze zaczyna mnie brać przeziębienie i nie mam apetytu i kości mnie coś bolą , mam nadzieję że przejdzie bez dalszego rozwijania się ;) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loislane
Ostatnio sporo czytam o odchudzaniu po 40stce i faktycznie wcale nie jest to tak niemożliwe jak niektórzy twierdzą: fakt, ze organizm jest wtedy nieco rozregulowany i trudniej mu złapać i utrzymać dobrą sylwetkę, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Na stronach ossamedu - to jest poznański gabinet leczenia otyłości czytałam fajny artykuł o odchudzaniu się po 40stce - budujący:) adres: ossamed.pl/artykul-2, takie fajne zdanko: "Nasze ciało funkcjonuje inaczej niż nastolatki, ale nadal tylko od nas zależy, czy dodatkowe kilogramy będą psuły nam humor i zdrowie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataarzynaa
Znalazłam na stronie https://www.wygodnadieta.pl/ ofertę z dietą opartą na pudełkach i nie ukrywam, że kusi. Ktoś korzystał? Ja akurat mam dość wymagający żołądek bo – gluten odpada, laktoza odpada....:) także jak mam sobie jakieś jedzenie zrobić na obiad, czy rano na śniadanie to muszę się sporo nagłówkować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałabym się pochwalić takim cudem. http://nplink.net/BDc4pApV na początku się bałam że zepsuje sobie organizm ale jak się wczytalam że są całkowicie naturalne to wykupiłam na stronie można poczytać od strony medycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kutko

Prawda, jest możliwe, mi się udało w wieku 45 lat dużo schudnać.

Jak ? Sposób znalazłam na tym blogu:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×