Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostrozna

La Grace Warszawa opinie

Polecane posty

Gość Bogusław Adamczyk
Zakupiłem usługę na Grouponie. Umówiłem się na masaże miesiąc temu ze względu na obłożenie. W dniu dzisiejszym mieliśmy stawić się z małżonką jednakże właśnie otrzymałem telefon, że z przyczyn technicznych masaże nie odbędą się. Okazało się, że salon działa w trybie ciągłym jednakże bardziej opłacało im się obsłużyć klientów pełnopłatnych a tych z Groupona po prostu spławić. Rezygnuję i zażądam od Groupona zwrotu pieniędzy. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!! Jest tyle innych salonów masażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak inne usługi ale makijaz permanetny miałam wykonany perfekcyjnie ;) polecam naprawdę tylko korekta jest płatna czego Grupon nie uwzględnia ale to juz nie wina salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDONA
ja byłam na strzyzeniu i regeneracji u pana Mateusza wlosy mi sie nie ukłdaja strzygł mnie niedokladnie on chyba sie uczy strzyc na klijetach .SALON BRUDNY WIDAC NIE INWESTUJA TAM . jednym słowem nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killllllllllllllllllllllllllll
Ja byłam na makijażu pernamentnym, pani z miną jakbym jej przeszkadzała. Wcześniej już robiłam brwi kilka razy i zajmowało to około 1,5 godz. i korekta nie była potrzebna. Tu pani zrobiła w jakieś 30-40 min i od razu zapowiedziała że korekta będzie potrzebna i że jest płatna połowę ceny zrobienia pierwszego zabiegu. Moje zdanie: robi specjalnie nie dokładnie, żeby zarobić na korekcie. Nie wiem czy się pojawię na korekcie zobaczę jak to będzie wyglądać po całkowitym wygojeniu- na razie jest tak sobie. Poszukam chyba kogoś bardziej kompetentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak kiedys u mnie bylo ale sie potem wszystko pogodzilo :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten salon kiedyś był naprawde z klasą. Pracownicy profesjonalni, mili, służący radą i pomocą. Kosmetyki dobrej jakośc****ełen profesjonalizm, mimo że wspópracowali z grouponem. Tak naprawde wszystko zalerzy od pracowników. Jak szefowa obniża standarty i pracownicy się na to zgadzają to nie można spodziewać się niczego dobrego. Byli tam pracownicy którym zależało na tym miejscu i chcieli żeby salon trzymał pewien poziom. Jak zaczeło się źle dziać to po prostu odeszli w inne miejsca gdzie nie trzeba ściemniać klientą że kosmetyki na których salon pracuje to najwyższy poziom a tak naprawde to byle co, słabsze niż te domowego użytku. Pracownicy którzy próbowali walczyć o wyższy poziom salonu zostali zwolnieni. W tej chwili pracują tam ludzie którym nie zależy na klientach i tym miejscu. Idą na ilość a nie na jakość. W Warszawie jest naprawde dużo miejsc gdzie usługi są naprawde na wysokim poziomie (i też się promują na grouponie).Ten salon w tej chwili to już dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka 1
Dostałam w prezencie od męża kupon na strzyżenie, modelowanie i regenerację. Na termin musiałam czekać 2 tyg. W umówionym dniu Pani dzwoniła, żeby potwierdzić usługę, a na godz. przed wizytą dostałam smsa, że muszą ją odwołać. Gdy umówiłam się na kolejny termin, moimi włosami zajął się Mateusz. Kontakt z nim był utrudniony. Miałam nieodparte wrażenie, że mnie olewa. Każdy chodził tam ze skwaszoną miną. Ogólnie klimat bardzo nieprzyjemny. Ani miejsce ani osoby tam pracujące nie wzbudziły mojego zaufania. Na początku podobało mi się to co zrobił z włosami. Ale po jakiejś godz od wyjścia z salonu wyszło szydło z worka. Okazało się, że włosy są krzywo obcięte. Szczęście w nieszczęściu, ze nie dałam się mu namówić na asymetryczną fryzurę, którą mi proponował. Mam długie włosy więc jest z czego poprawić. Teraz tylko muszę znaleźć dobrego fryzjera który się tym zajmie. Nie polecam miejsca również ze względu na warunki sanitarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam prostowanie keratynowe w tym salonie. W dniu umówionej wizyty fryzjerka zadzwoniła do mnie i powiedziała, że musimy przenieść wizytę na inny dzień ponieważ przyszła im keratyna do spłukiwania i musi umówić się ze mną na jej spłukanie po dwóch dniach od nałożenia keratyny. Zgodziłam się na przeniesienie. Po dwóch tygodniach przyszłam do La Grace i pani oznajmiła mi, że spłukanie keratyny będzie płatne (25 złotych). Powiedziałam że nie jest to zgodne z umową i że nie zamierzam płacić. W końcu sama zmyłam sobie w domu keratynę, nie wiem czy nie będzie miało to negatywnych skutków dla przeprowadzanego zabiegu. Atmosfera w salonie nie była przyjazna, raczej jak na dworcu kolejowym. Fryzjerka, która wykonywała mi usługę spóźniła się około 20 minut, za co nawet nie przeprosiła. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego salonu. Na stronie salon wygląda super i jak się poczyta to co tam jest napisane to aż się chcę tam iść. Po wejściu do salonu czar pryska, a właściwie już po próbie kontaktu telefonicznie. Nie można się tam dodzwonić, po prostu telefon nie jest odbierany. A jak się już dodzwonisz to cudem jest znalezienie terminu, a na uprzejmość pani z recepcji nie ma co liczyć. po wejściu do salonu wita nas pusta recepcja i brak zainteresowania ze strony jakiegokolwiek pracownika. W salonie jest brudno a stan toalety gorszy niż na dworcu. Brak papieru, brak ręcznika że o mydle nie wspomnę. Pracownicy z minami skazańców, nie służący pomocą. Odsyłają do recepcji, na której nikogo nie ma! Pan Mateusz do którego byłam zapisana na strzyżenie też jest porażką. Młody chłopak który chyba dopiero się uczy zawodu. Włosy mam obcięte krzywo i wyciętą dziure z tyłu. Niestety musze czekać żeby włosy odrosły bo są dość krótkie. Jak zwróciłam mu uwagę że jest krzywo to się uśmiechną i powiedział że wszystko jest dobrze i tylko mi się wydaje. DLACZEGO WŁAŚCICIEL TEGO SALONU NIC Z TYM NIE ROBI ?!!! Właścicielka podobno była w Stanach Zjednoczonych i tam się uczyła zawodu ale patrząc na ten salon i pracowników to trudno w to uwierzyc no chyba że to były slamsy. Nie polecam. Ja tam nie wróce i odradzam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ten salon to porażka!!!!! Trzeba to gdzieś zgłosić zanim zrobią tam komuś krzywde. Czy ludzie tam pracujący mają wogule jakieś uprawnienia do tego co robią? Po wizycie w tym salonie mam wątpliwości czy pani kosmetyczka i pan masażysta skończyli jakąkolwiek szkołę czy chociarz kurs korespondencyjny w kierunku w którym pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo niezadowolona ! zdecydowanie odradzam ten salon, wykupiłam manicure leczniczy opcje spa z masażem i maską- sama w domu zrobiłabym to lepiej niz ta kobieta a zdecydowanie nie mam w tym kierunku zdolności. Niemiła obsługa. Stara baba zrobiła pseudo manicure, krzywo pomalowała paznokcie, nie spiłowała pięt... generalnie MASAKRA gdy spytałam o maske i masaż powiedziała ze juz to zrobiła - czyli posmarowała jakimś zwykłym kremem z kiosku za 3 zł stopy i powiedziala ze gdy go wsmarowywała ( 3 ruchy dłonią) to był masaż ! POZDRAWIAM nigdy wiecej tam nie wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co chciałas masaż pół godziny stop i maskę na godzinę, weź lepiej wykup groupon na wizytę dla siebie u dobrego specjalisty psychologa, widać już po Twojej pisowni ze masz brak kultury a d**ę nosisz wyżej niż głowę a z butów wystaje ci słoma, żal mi takich jak Ty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tych opini które jadą po nie zadowolonych klientach. Chodzi o to że ten salon obiecuje złote góry, wymyślają opisy zabiegów jakie to te zabiegi są cudowne i jakie to cudowne efekty są po zabiegu, a po zabiegu okazuje się że po zabiegu nie ma efektu a czasami jest gorzej niż przed zabiegiem. Chodzi o rzetelne infotmacje. Niech salon nie obiecuje czegoś czego nie są w stanie zrobić. Ja też dałam się nabrać na ich kuponowe propozycje. Oprócz zabiegu który był wykonany nieprawidłowo w gratisie dostałam arogancje i nieprzychylność pracowników. W salonie panuje napięta atmosfera, a do czystości w tym miejscu to jeszcze długa droga. Najgorsze jest to że właściciel tego miejsca się na to godzi. Ja nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mega zadowolona, wykupilam groupon na usługę fryzjerska i trafiłam do Pana Mateusza, jego podejście do swojego fac****est bardzo wysokie, nigdy jeszcze nie trafiłam na fryzjera który tak doradza i profesjonalnie podchodzi do klientki, widać ze caly oddaje sie swojej pracy, ponadto dostałam kilka domowych sposbow na pielęgnacje włosów, zaznaczę ze mam trudne włosy a to co Pan Mateusz wykonał stało sie cudem, wiem jedno ze napewno do niego wrócę i muszę przyznać ze salon robi wrażenie a obsługa bardzo mila i uprzejma. Bardzo polecam ten salon a zwłaszcza fryzjera Pana Mateusza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!!! brak poszanowania do klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto czy Ty jesteś nie widoma?!?Pan Mateusz nie powinien dotykać się żadnych włosów! Do tego jest po prostu beszczelny. Obsługa tego salonu to nie mili, nie służący pomocą ludzie którzy nie powinni pracować z ludźmi, bo są nie kompetętni. Nie mają podstawowej wiedzy z dziedzin w których pracują!!! Atmosfera w salonie bardzo napięta,wszyscy patrzą na siebie "wilkiem" na klientów też. Ja miałam wrażenie że im tam przeszkadzam. Nie polecam tego miejsca!!!!! Równierz ze względu na czystość. Ludzie omijajcie dużym łukiem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto kobieto podejrzewam ze jestem była pracownica tego salonu a podejrzenia kieruje tym iż kiedy tylko pojawia sie pozytywne komentarze na temat tego salonu zaraz pod spodem pojawia sie negatyw, jestem stała bywalczynią tam i nie mam nic do zarzucenia temu salonowi korzystam z wszelakich usług, moje włosy sa oddawane raz Pani Renacie raz Panu Mateuszowi i za każdym razem jestem zadowolona, jeżeli masz żal do którego kolwiek pracownika to zapisz to w swoim pamiętniku a nie na forum ok.Pozdrawiam ekipę z La Grace :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Mateusza miałam kilka kolorów na włosów a Pan Mateusz zrobił mi piękny kolor blond na poziomie dziewiątym, strzyżenie mistrzowsko wykonane, śmiem tak twierdzić bo powiedziałam ze w domu tak sobie nie ułożę włosów jak w salonie wiec Pan Mateusz jeszcze raz umyl mi głowę dał suszarek i szczotkę do modelowania i powiedział ze teraz moja kolej, jestem mega zadowolona w końcu mogę sama sie uczesać jak po wizycie u fryzjera. Panie Mateusz bardzo dziękuje i będę Pana polecac, na pewno wrócę i to jest pewne bo już sie zapisalam na następna wizytę.Polecam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam wykupić kupon do tego salonu, ale po przeczytaniu tych opinii zrezygnowałam. Nie wiem czy któremuś z byłych pracowników chciałoby się pisać opinie o pracownikach i salonie nawet jeśli mają jakieś żale. Tych złych opinii jest jednak trochę więcej. Oprócz samych umiejętności pracowników, ludzie tu piszą o samym podejściu pracowników do klientów, o jakości kosmetyków i stanie czystości salonu. Wszystko to daje do myślenia, podobnie jak to że ten salon ogłasza się bez przerwy na wszystkich możliwych portalach zakupów grupowych. Jakby tam pracowali sami super fachowcy to mieliby bazę stałych, zadowolonych klientów i salon nie musiałby ogłaszać się na grouponie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Wykupiłam kupon i mimo to że masaż był wykonany perfekcyjnie to nie wróce tam. Arogancja dziewczyny na recepcji, która powinna być wizytówką salonu jest niedopuszczalna. Do tego w salonie jest naprawde brudno. Czekając na masaż miałam okazję przyjżeć się pracy fryzjerów. Wszędzie walają się włosy i to nie klientki która właśnie siedzi na fotelu. Lustra wyglądają jakby ktoś je opluł. W gabinecie do masażu podłoga brudna, aż się klei. Dostałam ręcznik który napewno ktoś używał, bo był po prostu śmierdzący, jakby przytęchły. Toaleta też w stanie krytycznym. Porozrzucane tęczniki papierowe,brak papieru i mydła. Sam sedes ufajdany równo, jakby niebył myty od ładnych paru dni. Przykro mi ale to wszystko przyćmiewa urok samego masażu. Napewno tam nie wróce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dwóch powyższych komentarzy, wiec po co wykupujecie groupona? Sadze ze szkoda wam kasy aby iść za gotówkę, i stać was tylko na groupona pieprzone babsztyle żerujące na grouponach udające hrabianki i królewne wykupie sobie groupona z wizyta u dobrego lekarza psychologa bo od tego w d****h wam sie przewraca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani która tak złe sie wypowiada o salonie, to co piszesz jest kłamstwem kłamstwo na kłamstwie, uważam ze miałaś nieprzyjemna sytuacje i teraz wypisujesz takie bzdury, na logikę ludzka nawet w najgorszym salonie by nie zabrakło papieru, ręcznika czy tez mydła to co wypisujesz jest kłamstwem wielkim kłamstwem, byłam w tym salonie dwa razy i uważam ze jest czysto a tym bardziej na miejscu gdzie pracują fryzjerzy bo to oni jako pierwsi sa spostrzegani przez klientów, weź sie ogarnij kobieto i przetań pisać takie kłamstwa, co za chamskie zachowanie aż wstyd, polecam tej pani kropelki na uspokojenie jak i innym kobietom które piszą takie głupoty i kłamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja radze osobą które tam pracują wziąć się do pracy, radzę iść na jakieś szkolenie i pracować w taki sposób żeby klientki nie musiały pisać takich niemiłych uwag. Zacznijcie pracować a nie pisać pochlebne opinie o własnej osobie. Radzę też nie obrażać klientek z kuponami bo zdaje się że dzięki klientką z kuponami to ten salon jakoś jeszcze prosperuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tym salonie na wszelakich usługach i niem nic temu salonowi do zarzucenia, co napisała ta pani powyżej o pracownikach jest kłamstwem podejrzewam ze jest Pani Magda która została zwolniona za poszustwa z recepcji , odnośnie groupona to i salon bez tego by przeżył a śmiem tak twierdzić bo maja swoją klientelę i jeszcze im przybywa a na wizytę z groupona trzeba czekać ponad dwa tygodnie czy miesiąc bo pierwszeństwo jak sie zdaje maja chyba stali bywalcy a nie grouponyo. Myśle ze te wszystke komentarze tutaj pisane to sa przez dwie trzy osoby a po co to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie skąd klientka wie za co ktoś wylecial... poza tym wydaje mi się ze komuś kto odszedl nie chcialoby się wypisywac takich rzeczy, a to wlasnie ci którzy próbują ratować i tak juz zla opinie tego salonu, beda go wychwalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata CH
Przyznam, że przeraziły mnie te opinie na temat salonu.W środę zamierzam podjąć prace na stanowisku fryzjera ,przykro mi słyszeć o niezadowoleniu klientów gdyż jako fachowiec czuję pełną satysfakcje, gdy klient lub klientka jest zadowolony.Jestem doświadczoną fryzjerką,uwielbiam moja pracę i nigdy nie jestem( nie miła) .Fryzjerstwo jest moja pasją i życiem.Jeżeli ktoś mi zaufa myślę że się nie zawiedzie. To co przeczytałam ,jest przykre.Postaram się by kolejne opinie były pozytywne.Jeżeli macie Państwo ochotę ,na strzyżenie ,stylizację( fajne irokezy i inne męskie fryzury) . oraz inne zabiegi ....zapraszam w imieniu La Grace :) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆazaz
jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne zdecydowanie odradzam chociaż dawno nie miałam przyjemności być w tym salonie po opiniach widzę, że niewiele się tam zmieniło. Pani na recepcji bezczelna i opryskliwa, pani kosmetyczka chyba pani Patrycja z początku wydawała się ok później zauważyłam że nie bardzo zna się na tym co robi. zadowolona byłam głównie z zakupionego kiedyś na grouponie masażu. Masażystą był młody przystojny brunet, czy ktoś wie czy jeszcze masuje On w tym salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, byłam w salonie na masażu. Do samego masażu nie mam większych zastrzeżeń, całkiem relaksujący i przyjemny, mimo że masażysta cały czas mówił i nie pozwolił na relaks. To co zniechęca to mały gabinecik masażu, w którym ciężko się przebrać, brak intymności. Poraża także brak higieny. Urządzenie masujące plecy leżało na brudnej podłodze, na pewno nie było wyczyszczone po wcześniejszej klientce i po moim masażu zapewne także nie zostało. Pan masażysta nieporadnie wyjmował gorące kamienie, dwa z nich upadły mi na ręce i oparzyły. Nie polecam i wszystkim odradzam. Brud i zero zainteresowania ze strony obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbb1919
Ja byłam wczoraj na pakiecie z gruponu. Pan Mateusz przesympatyczny człowiek, uśmiechnięty i otwarty. Trochę kręcił głową na moje zniszczone włosy, ale jakoś udało mu się coś zdziałać. Niestety na tym pozytywy się kończą, Pani z recepcji bezczelna siksa, bez kultury i mózgu. Jej miejsce chyba powinno być za biurkiem a nie przed lustrem. Komentarz Pani kosmetyczki na temat tego że Pan Mateusz bardzo musi się napracować bo mam włosy w okropnym stanie, też był nie na miejscu. Brakuje tam chyba po prostu menadzera który by porządnie to wszystko poprowadził. Usługi fryzjerskie są w porządku, ale ze względu na atmosferę nie polecam wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w tym salonie makijaz brwi wczoraj byłam na korekcie chodź szczerze niebyłą mi ona potrzebna :) jestem bardzo zadowolona napewno bede polecac wasz salon a szczególnie panią Angelikę pozdrawiam Dorota szczepska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×