Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostrozna

La Grace Warszawa opinie

Polecane posty

Gość Karaaaa
Korzystałam z usługi kosmetyczki - co do zabiegu nie mam żadnych zastrzeżeń, był wykonany profesjonalnie i w miłej atmosferze. Mozna powiedzieć -wart swojej ceny. Nie zdarza mi się pisać negatywnych opinii, ale czara goryczy się przelała - nawet u mnie :( Mimo fajnego zabiegu, nigdy tam nie wrócę - dlaczego? Pani recepcjonistka chyba czuje się królową świata. Trudno mnie zniechęcić, zazwyczaj staram się tłumaczyć "Gorsze dni" innych osób. Nie mogłam się dodzwonić do salonu, gdy w końcu po którymś razie mi się udało, usłyszałam w słuchawce "dzień dobry, proszę chwilę poczekać.." i dźwięk odrzucanej słuchawki. Droga Pani - jeśli to czytasz - niestety, ale mikrofon w słuchawce telefonu jest dość czuły i słyszałam "znowu jakaś baba dzwoni - niech sobie poczeka, opowiadaj dalej.. ". Usłyszałam niesamowitą historię rodem z telenoweli, po czym Pani 'recepcjonistka' po mniej więcej 4 minutach (zerknęłam na zegarek) powróciła, by z nieskrywaną niechęcią poinformować mnie, że w ciągu najbliższego miesiąca nie mam szansy na zapis. Sądziłam, że zaproponuje mi inny termin, jednak zapadła cisza. Niestety musiałam się naprawdę nagimnmastykować, by się umówić. Widzę, że dbanie o interes firmy to priorytet tej Pani:) Gdyby nie zależałoby mi na wykonaniu usługi przez wspomnianą na początku posta kosmetyczkę, pewnie bym odłożyła słuchawkę. Gdy po 1,5 mca osobiście stawiłam się w salonie, emocje opadły i postanowiłam dać Pani z recepcji drugą szansę. Niestety - Pani wybrała sobie miejsce przed drzwiami salonu - w sam raz na ploteczki i odstraszanie klientek i znów kazała mi czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaz permanetny kresek wykonany super!!! Dziwią mnie te opinie Pani wykonująca bardzo sympatyczna i miła. Polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge powiedziec jedno,ze pani Liliana robi najpiekniejszego frencha rowniutkie kreski...i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuufffff w koncu dzis bylam u pani Lilki na hybrydzie....ciezko troche bylo sie dostac ale jestem zachwycona.Polecam rowniez pania Anie kosmetyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, głupotą z mojej strony było to, że nie sprawdziłam opinii na temat salonu. Ale byłam tam kiedyś na masażu i było super. A dziś? Recepcjonistka co prawda bardzo sympatyczna, ale reszta.. Kosmetyczka (wysoka brunetka ze skwaszoną miną) - generalnie zabieg na twarz zrobiła na odwal się, nawet nie zapytała, czy na czas wchłaniania ampułki nie potrzebuję jakiegoś przykrycia, nawet przez myśl jej nie przeszło poprawienie ułożenia leżanki. Masażu twarzy nie zrobiła, podobno przy cerze naczynkowej go się nie robi (nie do końca to prawda, ale widać ta pani tego albo nie wiedziała albo nie umiała go zrobić). Masaż - pozytywnie. P. Galyna naprawdę poprawiła mi samopoczucie; ale muszę stwierdzić, że panujące w salonie warunki mocno odbiegały od tego, co zapamiętałam z wcześniejszej wizyty. Za to fryzjerka (szczupła, drobna brunetka z długimi włosami - Ewelina?) .... Już na etapie ustalania co ma być zrobione czułam, że chyba będzie kłopot. Ja chciałam obciąć, p. Ewelina - "odświeżyć" (najprawdopodobniej dlatego, że po prostu nie potrafi obcinać włosów). Uparłam się przy cięciu, bo po pierwsze moje włosy były mocno zniszczone, a po drugie są zbyt cienkie i delikatne do dłuższych włosów, z którymi przyszłam. Do wyboru fryzury p. Ewelina przyniosła mi ... Galę. Słowo. Gazetkę, gdzie jak się okazało, znalazła się jedna jedyna fryzura na krótkich włosach. W dodatku mocno stylizowana, a mnie zależało na prostym, dobrym cięciu. Znalazłam w końcu coś, co mi się spodobało w internecie na swojej komórce. Niepokój wzrósł na etapie cięcia - nijak to nie wyglądało jak na zdjęciu. Poprosiłam o poprawienie. Jak w końcu wysuszyła, to okazało się, że zamiast fajnych wystrzępionych pazurków mam na głowie garnek. I to w dodatku moja wina, bo przecież kazałam tak poprawić (sic!). Ale JEJ się podoba i właściwie czego ja oczekuję? Bo tak, jak ja chcę to się nie da (bzdura, włosy miały odpowiednia długość, poza tym jakoś na etapie omawiania i pokazywania zdjęcia nie było mowy, że się "nie da") I ona reklamacji nie przyjmuje! Chciałam wycieniowane, z grzywką sczesywaną na przód. Zapuszczałam je przez dłuższy czas, żeby zrobić z nich coś fajnego, ale ta dziewczyna niestety nie ma pojęcia o o ścinaniu włosów! Na zakończenie okazało się, ze manicure muszę przełożyć, bo - jak poinformowała mnie recepcjonistka - p. Ewelina miała zapytać, czy nie będzie problemu z tym, ze dodatkowo chcę zrobić farbę, ale najwyraźniej o tym zapomniała w ferworze wychodzenia na papierosa, tudzież grzebania w komórce. I manicurzystka już nie ma czasu. Więc teraz mocno zastanawiam się nad tym, czy ryzykować moje paznokcie dla wątpliwej jakości usług. No i zażyczyłam sobie poprawki włosów. Przez kogoś innego. Ale jak poczytałam komentarze, to śmiem wątpić, czy tam się znajdzie ktoś na tyle kumaty, żeby to poprawić :-(. I tak zamiast miłego dnia SPA zafundowałam sobie koszmarek i wróciłam do domu ze łzami w oczach. Nikomu nie polecam salonu La Grace w obecnej sytuacji. Do profesjonalizmu bardzo daleko, ba, trudno mówić o choćby przyzwoitym poziomie usług. Nie są warci nawet tych pieniędzy, które zapłaciłam za Grupon (poza masażem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem polecam fryzjera Kamila;)Stała klientka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam nic, nic, nic...masakra jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASAKRA!!!! bylam na makijażu permanentnym dokładnie na kreskach gornych....zenada!!!!! Ta pani kompletnie sie nie zna! Teraz musze isc do innej na poprawke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwy salon...bylam dzis w tym salonie u fryzjera i na masażu....zenada! Teraz jeszcze zmienili nazwe salonu bo maja tak słabą opinie ze szok.A o menagerce nic nie mówie....Patologia. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pójdziecie do Kamila na strzyżenie to może być ok, jednak nie wiedząc możecie trafić na praktykantkę, która dopiero się uczy i zrobi Wam żółtko na głowie, nie mówiąc o strzyżeniu, nie wiem czy jest warto płacić za takie coś 100 zł, jeśli chodzi o farbowanie p. Kamila będziecie królikiem doświadczalnym jak wyjdzie połączenie farb - reasumując czy nie szkoda Wam płacić za takie rozczarowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem stwierdzenia ,,Królik doświadczalny'' w tej opinii( ŻADNA KLIENTKA NIE JEST) gołym okiem widać,że jest to były pracownik,bądz sflustrowana klientka która zapłaci 99zł za Cuppon i mysli,że będzie przyjęta jak księzniczka,bądz taka która musi dopłacic za długość włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Tokyo
Nie wiem co to znaczy 'slustrowany', nie istnieje też słowo 'Cuppon', więc najpierw zacznij pisać po polsku. Nie chodzi o traktowanie jak księżniczki, tylko kulturalne, profesjonalne i miłe. Jeśli ktoś nie potrafi wykrzesać z siebie odrobiny życzliwości i zaangażowania, to niech przekłada papiery w biurze albo obsługuje koparkę, a nie pcha sie do branży usług, gdzie kontakt z ludźmi to codzienny element pracy. Korzystałam ok. 1-1,5 roku temu z usług tego salonu. Baba na recepcji - sorry, baba, bo inaczej tej p***y nie da sie opisać - jest chamska, wyniosła i olewa klientów, jak gdyby łaskę ta jaśnie pani robiła, że z nimi rozmawia. Jeśli chodzi o sam zabieg (3 spotkania - kawitacja i maska algowa), korzystałam z usług Marioli i była sympatyczna, pomocna, profesjonalna, przykładała się do pracy. Oceniam Ją na piątkę, ale nie wiem, czy jeszcze tam pracuje. Przy którymś spotkaniu, nie mogąc wyjść z 'podziwu' nad chamstwem kwoki z recepcji, zapytałam, czy ta pani została zatrudniona po znajomości? Czy jest właścicielką? Była tam od początku powstania salonu? Bo naprawdę nie mogłam zrozumieć, kto mógłby trzymać to to w swojej firmie z własnej woli. Mariola powiedziała, że nie, i że wszyscy pracownicy mają podobne odczucia, ale nikt nie chce być 'donosicielem', a kiedy w salonie pojawia się szefowa, recepcyjna p***a podlizuje się jej i jest miła. Szefowa nie wie zatem, że trzyma na recepcji odstraszacza klientek. Z usług fruzjerskich nie korzystałam, ale ostatnio też często widzę ich na tych wszystkich platformach zakupów grupowych. Podejrzewam, że jak klienci są tam non stop, to i robotę odwalają taśmowo - w końcu tylu klientów, kasy z tego niewiele. Nikt się nie wczuwa. Nie myślę tak wyłącznie o tym salonie, wydaje mi się, że tak jest ze wszystkimi, które 'żyją' przede wszystkim z tych wszystkich gruponów i mydealów. Akurat kiedy ja chodziłam do LaGrace, nie było to jeszcze takie rozpowszechnione. Teraz jest kilka warszawskich salonów, które w zasadzie utrzymują się w ten sposób, więc i obsługa klienta jest jaka jest... Uważam, że jednak nie można tłumaczyć tego tak, że kupon zniżkowy powoduje automatycznie gorszą jakość usług - w końcu to promocja, a nie opcja 'trochę taniej i o wiele gorzej'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma pani racje!!!!! Straszny salon masakra.Bród syf i malaria a pracownice zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak teraz jest i kto tam pracuję, ale kosmetyczkę sprzed 1,5 roku muszę bronić. Była bardzo profesjonalna i bardzo się starała, pomomo, że przyszłam z gruponem. 2 razy tam byłam na kawitacji i mikrodermobrazji i za każdym razem było OK. Popieram, że pani z recepcji olewa totalnie klientów, że nie chce się już tam chodzić. Kupiłam 2 razy grupony i nie można było się tam dodzwonić przez kilka dni aby umówić się na wizytę. Jak przyszłam to recepcjonistka paliła papierosa i musiałam poczekać aż go wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam jest patologia zwłaszcza menagerka ma okropna fac jadę i śmierdzi papierochami.A o makijaz permanentnym nie ma pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka zenada i prymityw od momentu wejścia do salonu. Nigdy w życiu nie widziałam tak wulgarnie i zniechęcająco wyglądającej recepcjonistki - nie odrywała oczu od ekranu swojego telefonu komórkowego. Wygląd salonu - widać ze przez lata nie był odnawiany. Wszystkie osoby które tam widziałam swoim wyglądem nie zachęcają do żadnych usług związanych z poprawianiem urody. Efekt jest wręcz odwrotny - w sumie to chciałam wyjść zaraz po wejściu, ale stwierdziłam ze podcięcie włosów to chyba nie jest az taaak trudne, a ze miałam cuppon to zostałam. Pani która mnie strzygła była miła i sympatyczna i co do wyglądu moich włosów "po" nadal nie mam zdania. Wiem tylko ze w trakcie ich strzyżenia bardzo było to meczące dla niej. Do tego stopnia ze nawet na mnie przeszło poczucie winy, ze jak ja mogłam przyjść do nich na strzyżenie...:) Podsumowując - bardzo dziwne miejsce, wiejące chłodem i brakiem czystości. Jeśli chcecie ryzykujcie - ja na pewno tam nie wrócę!!! Ps. Co do kwestii kuponów - kupon ma na celu promocje miejsca, zwabienie klienta i to klient powinien zostać tak obsłużony aby tam wrócił i zapłacił ponownie ale już normalna cenę. Niestety widać ze niektórzy totalnie nie mają pojęcia ani o obsłudze ani o biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość om_er
Byłam kiedyś na strzyżeniu z grupona. Na zdjęciach salon wygląda imponująco, ale na żywo nie robi wrażenia. Pani z recepcji niezbyt miła, robi wrażenie niezadowolonej,że w ogóle musi komukolwiek udzielać jakiekolwiek informacje. Zdziwiło mnie też że większość fryzjerek była ok. 50 r.ż. Niby nic strasznego, ale dawno nie widziałam takiego salonu.. Jeśli chodzi o samo strzyżenie, pani która się mną zajmowała stwarzała wrażenie jakby jej zależało.., ja również bardzo pilnowałam, co i jak ma być obcięte,ale kiedy poprosiłam ją o wyrównanie boków, bo moim zdaniem były nierówne, przekonywała mnie, że są dobrze i że się ułożą po wysuszeniu, spoglądając na p. z recepcji, która dawała sygnały,że kolejka rożnie i że moja kolej już mija..czego nie dało się zauważyć..z usług fryzjerskich już raczej nie skorzystam w tym salonie :) p.s. czy ktoś ma opinię na temat makijażu permanentnego brwi ?? Mają zachęcającą cenę na gruponach,ale nie czuję się przekonana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet strony internetowej nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge od siebie polecic rezydencję urody www.rezydencja-urody.pl ;) jak dla mnie to są mistrzami w tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Byłam rok temu na zabiegu na twarz i masażu w ramach gruponu. Zabieg byl z kwasami a następnie. Kiedy wyszłam na powietrze czułam ze mija skora oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×