Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostrozna

La Grace Warszawa opinie

Polecane posty

Gość kastabarti
TRAGEDIA!!!! Zero obsługi, wykupiony groupon i wszystkie zabiegi po łepkach!!!!! Ludzie niemili, atmosfera masakryczna. Zamiast wyjść z poproawionym humorem, człowiek tylko się niepotrzebnie denerwuje na totalny brak profesjonalizmu. NIE POLECAM POLECAM !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze odradzam. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niestety nie mogę polecić pani Angeliki. Nie miła, nie uprzejma, ze skrzywioną miną. Makijaż też wykonany nie najlepiej. Pani w recepcji naburmuszona i nie nadaje się do kontaktu z ludźmi. Nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam Day spa i jestem zadowolona wszystkie usługi profesjonalnie wykonane ;p na pewno wrócę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa miesiące temu wykupilam groupon na keratynowe prostowanie i nadal jestem zadowolona, fryzjer Pan Mateusz wszystko ze szczegółami opowiedział jak będzie wyglądał zabieg i dał zalecenia po zabiegu wiec sie dodstosowalam, jestem mega zadowolona ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka!!!! Dziewczyna na recepcji nie kompetentna, wulgarna i opryskliwa jak cała obsługa tego salonu. Miałam kupon na day spa, wszystkie usługi wykonane na odwal się. Atmosfera nie sprzyjająca relaksowi. Do tego brudno. Myślałam że te opinie negatywne to pisze konkurencja lub jak ktoś zasugerował to byli pracownicy, ale nawet jeżeli to mają 100% racji. Nie polecam. Stracone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy nikt nie ma odwagi tego zgłosić do odpowiednich władz? Istnieje inspekcja pracy, sanepid, napewno jakieś instytucje które kontrolują umiejętności tego typu pracowników. Przecierz taka kosmetyczka czy masażystka może zrobić człowiekowi krzywde na całe życie. Jak tam się takie rzeczy dzieją to skarbówka pewnie też miałaby co robić. To śmieszne co się tam dzieje. Trzeba ten salon zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknąć to możesz swoją buzie i przestać takie głupoty pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohoho! Widzę ze wielcy obrońcy i rycerze tego burdelu jeszcze istnieją :D ciekawe, kto napisal ostatni komentarz? "Opryskliwa recepcjonistka"? A może "nie mila kosmetyczka"? Swoja droga widać, ze nawet na polu czysto neutralnym zachowują się tak samo i nie potrafią się utrzymać w ryzach. A ciekawe gdzie tym czasem szef? Co robi? Co się z nim dzieje? Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chyba najlepszy dowód że te pozytywne komentarze to piszą pracownicy, może nie wszystkie bo i ślepej kurze trafi się ziarno. Ja mam nie miłe doświadczenia z tym salonem. Miałam kupon na masaż, najpierw moja wizyta była dwa razy przepisywana, a jak już się odbyła to zaczełam żałować. To fakt że na recepcji jest dziewczyma która jest nie miła i traktuje klienta z góry. Masaż taki sobie, głaskanie i nic więcej. Z korytarza słychać rozmowy pracowników i to w dodatku na temat klientów. Zero relaksu. Szkoda że te opinie przeczytałam dopiero po wizycie. NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec sie cisz ze nie jesteś ślepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zaczyna być po prostu śmieszne. Chciałem wyrazić swoją opinię ale widzę że pracownicy sami się pogrąża. Kompletny brak kultury i profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ladnie pracownicy wyrażają się o swoich klientach... nie zależy wam żeby wasz salon dobrze prosperowal? Najwidoczniej nie i w związku z tym nasuwa się kolejne pytanie. To po co tam pracujecie? Nie macie szacunku do ludzi. Klient to klient, niezależnie od tego czy jest z kuponu czy nie.A co do osób, które tak źle się odnosily tu do osób z kuponami. Po pierwsze: to nie wasza sprawa. Wy nie korzystacie z kuponów? Ok, ale może kogoś nie stać na taka usluge w zwyklej cenie, a poza tym po to wlasnie sa żeby z nich korzystać. A po drugie: gdyby salon dzialal tak, jak powinien to tych kuponów by nie potrzebowal. Wasza opinia jest wiec bezpodstawna i malo kogo interesuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aanita90
Musze przyznac ze recepcjonistka z slonu la grace, swoim olewczym stosunkiem do klienta i brakiem kultury, podniosla mi wczoraj cisnienie. Bylam umowiona na pedicure, recepcjonistka wskazala mi gdzie moge zostawic marynarke i kazala usiasc i czekac. Czekalam, czekalam i czekalam az po 30 minutach postanowilam zapytac co sie dzieje. Okazalo sie ze recepcjonistka o mnie zapomniala! zmarnowalam pol godziny bo recepcjonistka byla zbyt zajeta by poinformowac pedicurzystke o czekajacej klientce. Co wiecej, Pani pedicurzystka byla rownie zaskoczona jak ja, gdyz podchodzila do recepcji zapytac czy jest ktos do niej, uslyszala ze nie wiec zaczela sie szykowac do domu. recepcjonistka, niezwruszona cala sytuacja, caly czas powtarzala jaka to ona jest zajeta i nawet nie wysilila sie by powiedziec "przepraszam". Pani ktora wykonywala pedicure byla zazenowana cala sytuacja i przepraszala mnie za zachowanie recepcjonistki. Swoja droga, bardzo sympatyczna kobieta. Gdy paznokcie mi schly, siedzialam za parawanem i najwyrazniej czesc obslugi nie zdawala sobie sprawy ze ktos jeszcze jest w salonie bo bardzo glosno zaczeli przeklinac i wysmiewac sie z klientow. coz, nic dodac, nic ujac. Fasada moze i ladna ale to co sie dzieje w srodku tego salonu jest zenujace. Sadze ze wlasciciele salonu powinni zainwestowac w rzetelnych i co najwazniejsze uprzejmych pracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytag
Obskurny pokój( gabinet pani doktor)Wykupiłam botox w gruponie. Okazało się,ze na 1partię twarzy(kurze łapki) przysługuje 10 jednostek, więc będzie za mało. Padła propozycja dopłaty za 4 jednostki(92zł), bo mnijsza ilość może nie zadziałać. Zgodzilam się. Teochę ze strachu,a poza tym chciałam mieć to z głowy. Ogólne wrażenie i dodatkiwe jedn( doplata) nie uspokoiło mnie. W strachu będę czekać na efekty. Odezwę suę za ok 2-3 tyg. Taki jest czas na oczkiwane(ponoc) efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dzis bylam u pani manikiurzystki i jest genialna bardzo miła sympatyczna profesjonalna widac,ze sie zna na tym co robi.Taka czarna nie wysoka pani.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ma pani racje...... Jedynie Pani Halina jest normalna i ta mloda czarna pani od paznokci..!!! bylam na pediciurze i postarala sie bbaaaardzo.Jestem bardzo zadowolona pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie są nie ogarniete lataja jak szalone i nie wiedza co maja ze soba robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już podczas umawiania się na wizytę można się trochę zniechęcić, pani recepcjonistka nie należy do miłych osób. Jednak kiedy przyszłam na umówioną wizytę i okazało się, że jest odwołana o czym nie raczył nikt poinformować utwierdziło mnie w totalnym braku profesjonalizmu i kompetencji osób za to odpowiedzialnych. Niestety opinie na temat salonu potwierdziły się. Manicure wykonany tragicznie. W salonie panuje zamieszanie i chaos. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGAAAASIAAAA
MASAKRA!!! Nie polecam, dostałam grupon na masaż dla dwojga z afrodyzjakiem, dla mnie to zwykłe oszustwo: Punkt 1. ZNIECHĘCIĆ KLIENTA - na umówiony termin i godzinę przybyłam punktualnie ale jakiś :pseudo masażysta" stwierdził że nie ma dla nas jednego pkoju iże możemy zarezerwować sobie kiedy indziej - wyuczona formułka, robia tak żebyś zrezygnował i żeby nie musieli wykonac usługi - w końcu i tak juz dostali pieniądze przez grupon Punkt 2. W skrócie: romantyczny wieczór w gabinecie ala PRL, muzyka z radia, dzieci biegają i krzyczą za oknem, pełne oświetlenie, zero świeczki czy jakiegoś kadzidełka, żeby wprowadzić w nastrój relaksu... Punkt 3. Masażysta amator - brak podstawowych umiejętności w dziedzinie masażu, zero prawdziwej techniki. Byłam już na wielu masażach i wiem co piszę. Był to prezent od kogoś ale niestety totalny niewypał - osoba nie sprawdziła wcześniej opinii o salonie i takie były skutki. Szczerze nie polecam. Nie oczekiwałam cudów po salonie z Grupona ale i tak było znacznie poniżej oczekiwań. Szkoda wydanych pieniędzy. OCZYWIŚCIE TZW. "AFRODYZJAKA" NIE URACZYŁAM, ALE SZCZERZE TO NIC BYM STAMTĄD NIE ZJADŁA ANI NIE WYPIŁA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra tyle komentarzy nie wiadomo co myślec jutro mam wizytę i sama sie przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka mydeal
Tragedia. Zakupiłam u nich usługi poprzez mydeal. Na urodziny. Masaż ciała był ok - masażystka profesjonalna, w stroju służbowym. Cała godzina. Potem miałam zabieg u kosmetyczki (czarne włosy). Ubrana była w swoje cywilne ciuchy - co według mnie jest mocno nieprofesjonalne i niehigieniczna. Poza tym - pali. A ja nie. Czułam papierosy gdy się nade mną nachylała i dotykała twarzy. Jak ktoś nie pali - wie jakie to niekomfortowe. Niczym mnie nie przykryła - nie położyła żadnego ręcznika, chociaż nakładała maskę, zmywała, zmywała hennę. Było mi po prostu zimno - w ogóle w tym gabinecie jest zimno i nieprzyjemnie. Co chwilę buczała jej komórka - co jest irytujące. Generalnie nieprzyjemnie i robione na odwal. Potem był manicure. Totalnie nie moja bajka - paznokcie są pomalowane nierówno, niedbale. Poza tym chciałam na czarno - po wyjściu na dwór okazało się, że jest to ciemny granat.... (nie widać tego był przy tym marnym oświetleniu). Pani na recepcji nieuprzejma. Zero uśmiec*****edząca zupę i rozmawiająca ze mną. Przecież jest jakieś zaplecze na takie rzeczy? Źle się tam czułam. Teraz już wiem, że idą na ilość - i wszędzie wrzucają te kupony - kosmetyczka już sama nie ogarniała jaki mam pakiet. Jestem ciekawa ile klientek wraca - bo musiałabym być bardzo zdesperowana, żeby korzystać z usług jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna księżniczka ze slomowego zamku sie znalazła oj joj joj bidulka tylkonie płacz bo makijażyk rozmazesz sobie i co wtedy hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Postanowiłam wypowiedzieć się nt salonu , Nigdy tego nie robię, tzn nie umieszczam wpisów na forach internetowych dot. salonów w których bywam. Ale dziś zrobię wyjątek. Ponieważ w/w salon to jakaś kpina!! Zakupiłam grupon do fryzjera. Przyszłam na umówioną wizytę. Przywitała mnie opryskliwa dziewczynka na recepcji, oburzona na cały świat, strasznie nieuprzejma. Kazała usiąść i poczekać, Czekam czekam, zaczęłam przyglądać się na to co się działo. Po 40 minutach zostałam zaproszona na fotel. Moje zdenerwowanie sięgnęło zenitu po tak długim czekaniu. Fotel brudny, leżały na nim włosy wcześniejszej klientki, podłoga brudna ogólnie syf brud kiła i mogiła. Pani fryzjerka zamiast korzystać z narzędzi z salonu cały czas obracała się do okna i wyjmowała nożyczki grzebień etc ze swojej kosmetyczki. Wyglądało to jakby wynajęli jej stanowisko. Malowanie - koszmar, pani co chwilę znikała, odbierała telefon, była niekompetentna, Stała w swoich ciuchach, wyglądała jakby ktos zgarnął ją z ulicy. Po pomalowaniu moich włosów obcinała włosy innej pani, przytrzymała mi kolor za długo, po czym skończyła ciąć sąsiadkę zaczęła zmywać farbę z moich włosów, bez umycia rąk!!!!! Cięcie włosów masakra wszystko na szybko. Ciuchy brudne w farbie etc oraz twarz. Ogólna olewka klienta! Wyszłam po 2,3 godz z salonu!!!! Gdzie na całe czekanie na fryzjerkę, na ścięcie liczcie jakieś 1,2 h!!! Do tego rozmowy personelu dot klientek które już wyszły!!! Masakra!!! Nabijanie się z osób ktore korzystały z usług salonu tot totalna porażka!! Jestem mega niezadowolona, nie polecam. Chciałam się pani recepcjonistki zapytać o dane właściciela ale była tak niemiła że szybko uciekłam z tego miejsca. NIE POLECAM!!!!!!! Totalna masakra!!!! Nie dbają o klienta tylko o kasę. A ich strona internetowa absolutnie nie odzwierciedla rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ha nie zamkną przez takie jak wy bidulki ktore udają bogaczki a wykupują groupona, nie stać was na zabiegi w tym salonie za kasę to kupujcie usługi za 3,50zl hahahaha ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest kwestia tego, że kogoś nie stać. Jeśli sprzedajecie marnie (delikatnie ujmując) wykonywane usługi, to nikt nie zapłaci wam za to więcej niż 3,50. Czyli po odliczeniu wszystkich kosztów, zarabiajcie sobie po złotówce :) Radziłabym wam znaleźć sobie normalną pracę... a nie, czekajcie, zapomniałam że w sumie to nikt inny i tak was nie zatrudni ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byś była tak złotem ociekająca to byś na grouponach nie siedziała po nocach i wypatrywała najtańsze oferty, ale cóż na takich głupich jak wy to mozna sie dorobić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu się wcześniej wypowiedział, że w tym salonie można zrobić komuś krzywdę i chciałabym podać właśnie taki przykład: wykupiłam przyjacielowi masaż w tym miejscu. Dzień po zabiegu zaczęły go boleć plecy, a następnych kilka dni później lekarz mu powiedział, że ma naderwany mięsień. Przypadek? Same sobie odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam zwiedziłem zabiegi miałam i fryzjera tez i wszystko ok, podejrzewam ze te komentarze piszą byli pracownicy którzy zostali zwolnieni bo nie byli odpowiednimi kandydatami na dane stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis mam wizytę aż sie boje hmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×