Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostrozna

La Grace Warszawa opinie

Polecane posty

Gość gość
Po przeczytaniu tych opini bardzo bałam sie iść na makijaz permanetny ust lecz miałam juz wizytę i wykupiony kupon. Wczoraj byłam pani Angelika jest rewelacyjna wszystko mi wytłumaczyła nonstop dokładają znieczulenie bo mnie bardzo bolało i naprawdę polecam w 100% teraz wiem ze nie potrzebne czytałam te głupoty bo tylko miałam wiecej stresu i nerwów. Chyba wypisuje to jakaś konkurencja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złe opinie pisze konkurencja, a dobre opinie pracownicy tego salonu albo właściciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) niestety ta opinia powyżej to chyba prawda :-) Byłam tam i nie wiem kto o zdrowych zmysłach tam wróci i napisze coś dobrego o tym miejscu. Radzę omijać ten salon, obsługa i usługi na baaaardzo niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak reszta usług, ale jeżeli chodzi o kosmetykę to polecam panią Anie. Wykupiłam kilka kuponów na zabieg kwasami. Najpierw trafiłam do jakiejś innej pani i nie byłam zadowolona, pani nie miła i nie bardzo byłam zadowolona z efektu samego zabiegu. Na kolejny zabieg szłam nie chętnie, ale trafiłam na panią Anie i było cudownie. Zabieg w miłej atmosferze, pani Ania bardzo dokładna, cierpliwa i buzia wygląda rewelacyjnie. Potwierdzam opinie że zależy na kogo się trafi. Pytanie tylko dlaczego właściciel trzyma pracowników, z których klienci są nie zadowoleni!!! Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się tam nie podoba, byłam wczoraj i moim zdaniem wszystko jest nie tak jak powinno. Na panią z recepcji musiałam czekać bo jej nie było tam gdzie powinna być. Na fryzjera też musiałam czekać, bo miał jakieś opóźnienie. A z efektu końcowego nie jestem zadowolona. Kosmetyki bardzo niskiej jakości i umiejętności fryzjerskie też. Sam salon ładny ale trzeba zainwestować w jakiś remont i w pracowników, bo ci to świata nie zawojują. Jestem bardzo rozczarowana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten salon nadaje się do zamknięcia!!! Pani w recepcji (chyba Ida albo Iga) jest opryskliwa i nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania. Usługi fryzjerskie na bardzo niskim poziomie, kosmetyki pozostawiają wiele do życzenia, kompetencje pani fryzjerki też. Na moje pytanie jakiego szamponu użyła, odpowiedziała "do włosów". To mówi samo za siebie. Włosy mam źle ostrzyżone, nie układają się, sterczą każdy w inną stronę. Nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_strzyżeniu_u_Marcina
Byłam w salonie 3 razy na strzyżeniu. Dwa razy było ok. za trzecim razem fryzjer się spóźnił 10 minut do pracy. Pan Marcin był niezwykle niedelikatny, kilka razy wrzucił mi końcówki włosów do oczu przy strzyżeniu tyłu jednak najgorsze nastąpiło dopiero przy obcinaniu grzywki. Fryzjer najpierw stwierdził, że grzywka na prosto wygląda mało dojrzale, wiec on mi ją postrzępi. Strzępiąc wyciął przypadkiem zęby na szerokość i głębokość do centymetra.Następnie kazał zamknąć oczy celem poprawienia i obciął mi ją całą na wysokości około 2 cm nad brwiami na prosto (w dodatku nierówno z obu stron) po czym stwierdził, że przecież odrośnie. Wygląda to tragicznie, a pan Marcin nawet nie przeprosił. Nie polecam! A salon znów nie miał terminala o czym nie poinformowali przed usługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobne odczucia. Tylko że ja byłam u pana Mateusza. Włosy są nie równe i postrzępione, nie układają się. Pan robił dobrą minę do złej gry. Jak mu pokazywałam co jest źle, co mi się nie podoba, to odpowiadał że tak jest dobrze i nie mam się czym martwić, bo w najgorszym wypadku włosy przecież odrosną. To chyba jest motto tego salonu "NIE MARTW SIĘ, WŁOSY ODROSNĄ." Nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijać dużym łukiem!!! Te pochlebne opinie na temat pani od makijażu permanentnego to bzdura! Byłam na makijażu. Mam bardzo niski próg bólu i prosiłam o mocne znieczulenie (byłam gotowa dopłacić). Pani powiedziała że to w zupełności wystarczy,bo jest mocne, oczywiście nie wystarczyło. W czasie zabiegu mówiłam że mnie boli i żeby dołożyła znieczulenia. Nie zrobiła tego, mówiąc że znieczulenie jeszcze działa. Na koniec zabiegu nakrzyczała na mnie że się ruszam, że się wierce i że nie będzie robić mi dłużej zabiegu i wyszła z gabinetu. Minęło trochę czasu, strupki częściowo już zeszły i już teraz widzę że makijaż został zrobiony bardzo nie dokładnie. Na pewno tam nie wrócę!!! Pani jest nie miła, opryskliwa, wręcz beszczelna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Negatywne opinie wypisują w większości byli zwolnieni pracownicy za oszustwa i starają się wyżyć na salonie a widzę, że fantazję mają niemałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi sie zeby pracownika ktorzy juz tam nie pracuja chcialo sie cokolwiek pisac. Jak salon jest nie najlepszy to i opinie sa nie najlepsze. A moze wlasnie byli pracownicy tego salonu przerwali by milczenie na temat tego co tam sie naprawde dzieje. Zapraszamy do dyskusji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Gosia
Szanowne Panie korzystam z usług tego salonu od kilku miesięcy, miałam wykonywane przeróżne zabiegi, makijaż a także zachaczyłam o fryzjerstwo i jestem bardzo zadowolona. Komentarze negatywne z imionami są nie prawdą, byłam u tych osób po raz kolejny i żadna krzywda mi się nie stała. Jako stała klientka muszę stwierdzić iż obecne Panie recepcjonistki znacznie pasuja do tego miejsca. Polecam także masaże, skorzystałam i rewelacja. Szanowne Panie grono osób które teraz tam pracuje to zasługuje na szacunek, jeżeli oni są otwrci dla nas to my bądzimy dla nich, pytajmy jak czegoś nie wiemy lub nie jesteśmy pewni ( ja pytałam, wypytywałam i zostałam). Nie mam nic do zarzucenia salonowi La Grace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiwGK
masakra!!! nie kupujcie tych kuponów bo ten salon to jakaś porażka!! Ja kupiłam kupon gdzie w pakiecie był masaż, zabieg na twarz, manicure, strzyżenie i regeneracja włosów i wizaż. Po pierwsze dzień przez umówioną datą rezerwacji zadzwoniła do mnie pani i powiedziała, że niestety ale makijażu nie będzie bo ktoś źle zapisał w grafiku. W związku z tym, iż zależało mi na tym makijażu pani stwierdziła, że jednak namówiła jedną z wizażystek i poświęci mi łaskawie trochę czasu. Po drugie moje pierwsze wrażenie po wejściu do salonu to jeden wielki syf!! Tym miejscem najpierw powinien zająć się sanepid.Pajęczyny na ścianach. Od razu widać, że atmosfera panująca w tym salonie jest do niczego, ponieważ wszyscy chodzą ze skwaszoną miną. Po trzecie masaż. Wybrałam masaż relaksacyjny ale to nie był masaż a jedynie głaskanie. Masaż miał być całościowy 60 min a pani masażystka raczyła mi głaskać plecy 40 min bo twierdziła, że kręgosłup więcej nie wytrzyma. Nie można było skorzystać z masażu gorącymi kamieniami ponieważ wcześniej nie uprzedziłam a "kamienie nagrzewają się 2 godziny" szok. Co do strzyżenia i modelowania włosów to też nieźle... Pani fryzjerka miała może z 20 lat i wyglądała jak ledwo po zawodówce, była mega nieogarnięta!! Nie pozwoliłam jej na to, żeby obcięła choć kosmyk moich włosów więc umyła je i miała pretensje, że chce żeby mi je jeszcze wyprostowała. Chciała wypuścić mnie z sianem na głowie!! Jedynie co miło wspominam z tamtego pobytu to zabieg na twarz z ampułką i masażem. Pracująca tam Pani Ania na prawdę zachowała profesjonalizm w swoim fachu. Poza tym wykonywała jeszcze makijaż więc z tego też jestem zadowolona. Dodam jeszcze, że Pani Ania zrezygnowała dla mnie ze swoich prywatnych spraw, zeby mi go zrobić bo oczywiście miałam go nie mieć!!! Ogólne moje wrażenie: nigdy więcej nie odwiedzę tego miejsca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiwGK
Dodam jeszcze, że Pani wizażystka musi używać swoich prywatnych kosmetyków, żeby nie nakładać jakiegoś dziadostwa obcego pochodzenia na twarz! Lakier z paznokci odprysł zanim dojechałam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam manicure hybrydowy. totalna porażka.NIE POLECAM.Minęły zaledwie 3 dni a lakier odchodzi. I to nie wina płytki bo robiłam w różnych miejscach i jak dobrze zrobiony to trzyma się miesiąc lub dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilyyyy
No i problem mam z głowy... Kusiła mnie oferta z prostowaniem keratynowym i koloryzacją, ale nie zdecyduję się... Włosy są dla mnie zbyt ważne :) Wydaje mi się, że to nie jest przypadek, że na 3 strony opinii dosłownie tylko parę jest pozytywnych... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak pozostali, ale ja nie polecam. Usługi na bardzo niskim poziomie. Do tego to co wypisują na kuponach to BZDURY! Miałam mieć regeneracje arganową, a została położona mi na głowę maska mleczna, taka którą można kupić na allegro za 20 zł, za 1000 ml. To naciągacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stale mieszkam za granicą i do Polski przyjeżdzam tylko okazjonalnie, ale jak bylam to z przyjemnością odwiedzałam ten salon. Chodziłam do fryzjera, na manicure,czasem robiłam coś z twarzą. Ostatnio tam wpadłam żeby się zapisać i się przeraziłam. Pani na recepcji nie wie co się dzieje, nie była w stanie znaleźć terminu do fryzjera i na manicure jednego dnia. Fryzjer który ze mną rozmawiał to chyba jeszcze uczeń, patrzył na mnie z przerażeniem jak mu tłumaczyłam co chcę na głowie, pani od manicure wogule nie było akurat w pracy. W salonie panował ogólny chaos, wszyscy biegali jakby nie wiedzieli co mają robić. Dawno tam nie byłam i widze że sporo się tam zmieniło. Gdzie jest fryzjer pan Michał? Gdzie pani Ala? Na recepcji też nie ma tej miłej pani - Magdy albo Marty. Co się stało z tym miejscem? Może zmienił się właściciel i zmienił załogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana usługą
Po prostu skręca mnie, kiedy widzę te opinie... Dlaczego nie przeczytałam ich PRZED zakupem? Razem z chłopakiem wybraliśmy się na masaż dla dwojga. Gabinet był dość paskudny, podczas masażu foteleniemiłosiernie skrzypiały. Na propozycję masażysty by włączyć relaksującą muzykę, pani, która masowała mnie, powiedziała, że radio jest zajęte - więc słuchaliśmy reklam i badziewnej muzyki z tegoż zajętego radia przez drzwi. Przez cały zabieg pani wytykała mi tuszę i rozstępy (tak się barwnie składa, że jestem w trakcie rozwijającej się niedoczynności tarczycy i nie panuję nad wagą) "masowałabym mocniej, ale nie mogę, bo ma pani nadwagę", "nie przeszkadzają pani te rozstępy...? Naprawdę..?". Poza tym po zamówieniu kuponu okazało się, że najbliższy termin mają za ponad miesiąc. Pani na recepcji zdawała się nie ogarniać co znaczy "masaż dla dwojga", była niemiła i opryskliwa. Cały masaż trwał o 15 minut krócej niż miał (ale szczerze, chcieliśmy już tylko stamtąd wyjść, więc nie kłóciliśmy się o ten czas) i był BEZNADZIEJNY. Aha. Dodam, że oczywiście naczekaliśmy się kolejce. Może tam zniknęło nasze 15 minut? NIGDY WIĘCEJ ŻADNEJ USŁUGI W LA GRACE. Dziś o mały włos nie kupiłam kolejnego gruponu, ale doczytałam, że to oni oferują tę usługę - o nie, nigdy w życiu! NIE POJMUJĘ, W JAKI SPOSÓB TEN SALON NADAL SIĘ UTRZYMUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo odradzam! Wygląd salonu mało zachęcający a i usługi na marnym poziomie. Wykupiłam na gruponie 30-minutowy masaż, który trwał 15 minut, ale może to i dobrze, bo przez kolejne 3 dni plecy bolały tak, jakby ktoś mnie poturbował. Strach pomyśleć, jakbym sie czuła po pełnych 30 minutach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niesamowicie wściekła, że skorzystałam z ich usług!! Klienci traktowani w sposób koszmarny!!!!! Co za różnica czy mam kupon czy nie?! Zapłaciłam? ZAPŁACIŁAM!! Wiec zyczę sobie dobrej uslugi! Poszłam na makijaż permanentny i dopiero teraz nie dziwią mnie te wszystkie nie mile opinie na temat tamtej pani. mialam jeszcze nadzieje, ze rzeczywiscie jakis byly pracownik jest zły, bo go wyrzucono, ale po tym co mnie spotkalo, zaczynam wierzyć, że te opinie są prawdziwe! Już pomijając wszechobecny syf i pożal sie boże recepcjonistke, która powinna wylecieć na zbity pysk za brak kompetencji, to co mnie najbardziej zdenerwowalo to ta kosmetyczka! Włazi obrażona na cały świat - nawet sie nie uśmiechnie - cuchnie papierochami, lypie spode łba na wszystkich jakby byla tam za kare!!!! Rozumiem, że ludzie palą, kosmetyczki również, ale w trakcie zabiegu?!?!?!?! Ona też powinna wylecieć, a najlepiej wszystkim by zrobilo jakby takie miejsca byly zamykane! Żadnego paragonu nie dostałam. ŻENADA...... Grupon powinien się wstydzić, że wystawia takie oferty na swojej stronie! Uważam, że powinni bardziej zwracać uwagę na to z kim podpisują umowy, bo to nie tylko niszczy opinie salonu, ale też ich. Nie zamierzam korzystać ani z uslug La srace ani grupona. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykupilam pakiet masazy leczniczych w tym salonie. Oferta to bezplatna konsultacja i masaz wykonany przez dyplomowanego masazyste. PORAŻKA!!!! Zapomnij o konsultacji. Poklepywanie pleców przez aktualnie dyżurujaca kosmetyczke. Bylam trzy razy, za kazdym razem trafialam na kogos innego. I za kazdym razem dno. Wykupilam pakiet 6 masazy. Po trzech sobie odpuscilam. To cos, co salon oferuje w zaden sposob nie mozna nazwac masazem. Z daleka od nich !!!!!! Nie dajcie sie naciagnac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Usługi na bardzo niskim poziomie, podobnie jak kultura pracowników. Wszyscy są tam naburmuszeni i z minami jak by byli tam za kare. Kosmetyki przeciętne, nie profesjonalne tylko takie sklepowe i to raczej z tej dolnej półki. Ja jestem bardzo rozczarowana. Zapowiadało się świetnie, ale wizyta w tym salonie to pomyłka. Nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja napiszę krótko za to dosadnie! Gruponiarom i tak się nie dogodzi. Są to nadęte wieśniary, które oszczędzają na własnym wyglądzie a oczekują cudów. Jak się nie spodoba to obrobią wszystkim d... dookoła czepiając się detali jak brudna podłoga czy tego, że kwaśne miny. Skoro jesteście takie wymagające to idźcie do Jagi u której zapłacicie sporą sumę, za to zostaniecie dopieszczone. W życiu nie wykupiłabym kuponu za marne grosze na fryzjerstwo bo do fryzjera trzeba mieć zaufanie a najlepiej mieć stałego do którego się chodzi systematycznie i nie zmienia jak rękawiczki. Panie które testują fryzjerów za śmieszne pieniądze mają zdecydowanie kompleksy bo częste zmiany świadczą o wiecznym niezadowoleniu albo o mega pierzach na głowie którym nawet czary nie pomogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
La Grace to koszmar. Zrobiłam tam brwi - makijaż permanentny. Wytłumaczyłam pani o co mi chodzi. Pokiwała głową i zrobiła po swojemu. Do tego krzywo!!! I jeszcze bardzo nieuprzejma pani z recepcji zażądała większej sumy. Musiałam to wyjaśniać. Nie polecam nikomu tam iść, brudno, personel olewczy i nieprzyjemny. NIGDY TAM NIE WRÓCĘ, TO PEWNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porażka kk
Tragedia jeszcze raz tragedia tego sie nie da opisać ręczniki brudne w toalecie papieru brak i na korytarzu slychac rozmowy pracowników o braku wypłat zero relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z całego serca !!! Makijaz permanetny robiony przez panią Andżelikę naprawdę wyszedł super. Niemoge uwierzyć w to co piszecie ta pani jest pełna energi i uśmiechu naprawdę pełen profesjonalizm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja absolutnie odradzam ten salon! Byłam na "pedicurze leczniczym" z malowaniem, który wykonywała mi jakaś młoda i mało kompetentna kosmetyczka. Opowiem jak wyglądała cała wizyta: wymoczyła mi nogi w wodzie, zmyła mój lakier, nałożyła pilling, pomalowała paznokcie i nałożyła jakiś krem i poszła. Nawet nie wróciła, nie zainteresowała się czy lakier jest suchy czy nie, przyszła do mnie recepcjonistka po 30 minutach. Co to miało wspólnego z pedicurem leczniczym to ja nie wiem...jednym słowem, mycie stóp plus nałożenie zwykłego lakieru wyniosło mnie 59zł - wartość gruponu. Odradzam wszystkim ten salon. Wyszłam zła i już nigdy tam nie wrócę. Brudno, nieprzyjemnie i nieprofesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, jeszcze chciałam dodać, że zero relaksu, w pokoju żadnej muzyki, słyszałam tylko krzyki i śmiechy pracowników, którzy szykowali się do wyjścia, była 21.20, a salon czynny do 21. Salon to za duże słowo. Poniosło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego salonu chodzilem na masaz leczniczy z powodu moich problemow z kregoslupem... wykupilem pakiet kilku masazy... Na poczatku za kazdym razem trafialem na innego masazyste/masazystke az w koncu trafilem na Pana Wojtka... Mimo mlodego wieku chlopak naprawde zna sie na tym co robi... po pierwszym masazu wykonanym przez Pana Wojtka chodzilem juz tylko do niego... z kazda wizyta moj kregoslup mial sie coraz lepiej... caly czas korzystam z masazy ale tylko u Pana Wojtka... tak wiec jezeli moge cos polecic w tym salonie to wlasnie jest to masaz u Pana Wojtka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×