Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostrozna

La Grace Warszawa opinie

Polecane posty

Gość gość
Wizyta o***ta ufffff wszystko ok, nie mam zastrzeżeń do salonu wszyscy mili uśmiechnięci był mały poślizg ale była rekompensata tak wiec jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolę sobie powiedzieć ze usługi fryzjerskie sa bardzo dobrze wykonywane byłam po raz kolejny i jestem mile zaskoczona pełen profesjonalizm i miałam także zabieg na ciało i było przyjemnie teraz pozwoliłam także sobie na masaż relaksacyjny ale to dopiero za jakiś czas. Polecam. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż wykonany przez panią Angelikę na szkolna ocenę 6 bardzo ładnie i estetycznie, zadowolona na maksa. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaLipi
Byłam dziś u Pana Fryzjera Kamila i jestem bardzo zadowolona,wykupiłam u niego usługę,miło minie przywitał zapoznał się ze mną i zaproponował mi coś do picia;) Metamorfoza na 5+ A Masaż głowy z***b....!!!Polecam !!!Wie co robi, pełna Profesja.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedzilam salon jako klientka z groupona na zabieg na twarz musze powiedzieć ze jestem bardzo zaskoczona pani Dagmara wszystko ze szczegółami powiedziała co obejmuje mój groupon poleciła mi także maseczkę odpłatnie za nie wilka kwotę, jestem mega zadowolona i na pewno wrócę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z***biscie zrobione paznokcie mega superrr i bardzo kontaktowna dziewczyna i co ważne normalna zna sie swojej robocie widać. Dzieki wielkie całuje i za jakiś czas wpadam na pedicure ;p Uszczesliwiona ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykupilam zabiegi na ciało i wykonane bez zastrzeżeń. Zadowolona i wrócę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BardzolDny salon, od tego zacznę, wykupilam groupona na masaż hmmmmm po czym zobaczyłam te komentarze to sie przestraszyłam i poszłam jak na ścięcie głowy a tu wielki szok i zarazem zadowolenie, masaż rewelacja odpynelam pan masażysta przeniósł mnie w krainę relaksu. Dziękuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony i klient zadowolony :p Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Bywałam w tym salonie nie raz. Trafiłam z portalu zakupowego i zostałam. Korzystałam z większości usług - teraz szukam nowego miejsca. Kiedyś było dobrze, profesjonalnie wykonywane zabiegi, miła atmosfera i spokój. Teraz .... Kosmetyczka nabzdyczona, chamska, nieprofesjonalna i chodzi w zwykłych ciuchach (a powinna chyba w uniformie-przynajmniej tak kiedys było). Manicure-krzywy i źle pomalowany. Fryzjer-no cóż poprawka kosztowała mnie 250 zeta. Nierówno, a na dodatek farba źle położona(wg fryzjera mam takie włosy)ale tylko u niego nie wyszła. A masaż .... Kiedyś korzystałam regularnie (p.Asia i p.Ewa). Po ostatniej wizycie - masaż był bardzo mocny, na prośbę żeby trochę delikatniej masażysta prychnął że jestem tak spięta że trzeba mocno. Wyszłam obolała pierwszy raz w życiu. Następnego dnia miałam siniaki !!!! Zgroza. Ręcznik który dostałam na pewno nie był świeży bo był tłusty od oliwki - to jest obrzydliwe dać komuś ręcznik po innym kliencie. Nie mam słów. Kiedyś to był salon A teraz .... Mordownia. Nigdy już do nich nie wrócę i nie polecę. Nie dziwię się że non-stop groupony i inne portale - stałe klientki tracą pewnie tak jak mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda ( była recepcjonistki złodziejka) przestań te komentarze negatywne pisać bo to juz jest nudne, zajmij sie zbijaniem kalorii i weź sie za swój wygląd bo z takim wyglądem to nawet świń nie pozwolą ci karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech pracownicy tego salonu zajmą się pracą, a nie siedzeniem na tym forum , wychwalaniem tego miejsca i obrażaniem. Swoją drogą. Czy tylko ja zauważyłam, że wszystkie pozytywne komentarze na tej stronie są zadziwiająco do siebie podobne? A teraz moja historia, krótko i na temat: byłam, tragedia, nigdy tam nie wrócę. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę nie stać Cię żeby pójść do tego salonu za kasę i dla tego piszesz taki komentarz i taka jest prawda a w głębi duszy cię k***ica bierze bo byś przyszła jeszcze raz ALE MEZUS CI NIE SFINANSUJE KOLEJNEJ WIZYTY A SAMEJ CIEBIE NIE STAĆ NA WIZYTĘ CÓŻ TAKA PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, odwołują wizyty w ostatniej chwili. Zapisałam się dwa tygodnie wcześniej na sobotę na upięcie włosów bo mam wesele. Oczywiście dwa dni wcześniej zadzwonili, że nie będzie fryzjera i czy mogą przełożyć wizytę na inny dzień. No jak? Mają mnie uczesać po weselu. Jakaś paranoja, ani przepraszam ani nic. A weź teraz w czasie wesel znajdź na sobotę termin u innego fryzjera na dwa dni przed. Odradzam ten salon. Beszczelni i mają klienta daleko w .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimba
Byłam już dwa razy w tym salonie. Obie wizyty były u fryzjera z kuponem My Deal. Zgadzam się, że salon jest trochę zaniedbany pod względem estetyki wnętrza. Jednak za każdym razem strzyżenie i modelowanie były wykonane bardzo dobrze. Szkoda tylko, że rotacja personelu jest taka duża. Za pierwszym razem strzygła mnie p. Renata, ale już nie pracuje, za drugim razem p. Agata - też już nie pracuje. Dla zainteresowanych: p. Mateusza też już nie ma; Zgadzam się również z tym, że recepcjonistka jest mało kulturalna (chodzi o szczupłą brunetkę z długimi włosami). Gdy przyszłam za drugim razem - w ogóle mnie zignorowała i przez 15 min. rozmawiała przez telefon. Musiałam jej w końcu przerwać i przypomnieć, że czekam. Z obrażoną miną odłożyła słuchawkę i łaskawie zaprowadziła nie do "mojej" fryzjerki, oczywiście nie przeprosiła, że czekałam. Ale może też już nie pracuje, skoro personel tam się zmienia jak w kalejdoskopie........ Teraz zapisałam się do p. Kamila. Może ktoś korzystał już z jego usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adas1984
Witam,Korzystam z usług P.Kamila od roku i jestem zawsze zadowolony ze strzyżenia wcześniej Kamil przyjmował w innym mieście,a teraz tu Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, stać mnie na każdą waszą usługę. Nie muszę prosić o pieniądze mojego męża. Jednak po tym co zobaczyłam w tym okropnym, brudnym miejscu to nigdy tam nie wrócę. Może i są tam jeszcze jakieś perełki wśród pracowników, ale i tak większość to dno. A szczególnie recepcja i pani od permanentnego. Podejrzewam, że właśnie któraś z was tak oczernia tu klientów, w tym mnie. Brak mi słów na was, młode, nie znające życia dziewczynki. Udajecie, że macie w sobie jakąś wartość, a tak naprawdę jesteście smutnymi dziećmi szukającymi zaczepki. Zastanówcie się nad własnym życiem, bo w taki sposób do niczego nie dojdziecie. Chciałabym poznać właściciela tego salonu i z nim porozmawiać. Ciekawi mnie jak on się ma to wszystko zapatruje. Bo wierzyć mi się nie chce, że pozwala wam na taką infantylność i bezczelność w stosunku do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, stać mnie na każdą waszą usługę. Nie muszę prosić o pieniądze mojego męża. Jednak po tym co zobaczyłam w tym okropnym, brudnym miejscu to nigdy tam nie wrócę. Może i są tam jeszcze jakieś perełki wśród pracowników, ale i tak większość to dno. A szczególnie recepcja i pani od permanentnego. Podejrzewam, że właśnie któraś z was tak oczernia tu klientów, w tym mnie. Brak mi słów na was, młode, nie znające życia dziewczynki. Udajecie, że macie w sobie jakąś wartość, a tak naprawdę jesteście smutnymi dziećmi szukającymi zaczepki. Zastanówcie się nad własnym życiem, bo w taki sposób do niczego nie dojdziecie. Chciałabym poznać właściciela tego salonu i z nim porozmawiać. Ciekawi mnie jak on się ma to wszystko zapatruje. Bo wierzyć mi się nie chce, że pozwala wam na taką infantylność i bezczelność w stosunku do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, stać mnie na każdą waszą usługę. Nie muszę prosić o pieniądze mojego męża. Jednak po tym co zobaczyłam w tym okropnym, brudnym miejscu to nigdy tam nie wrócę. Może i są tam jeszcze jakieś perełki wśród pracowników, ale i tak większość to dno. A szczególnie recepcja i pani od permanentnego. Podejrzewam, że właśnie któraś z was tak oczernia tu klientów, w tym mnie. Brak mi słów na was, młode, nie znające życia dziewczynki. Udajecie, że macie w sobie jakąś wartość, a tak naprawdę jesteście smutnymi dziećmi szukającymi zaczepki. Zastanówcie się nad własnym życiem, bo w taki sposób do niczego nie dojdziecie. Chciałabym poznać właściciela tego salonu i z nim porozmawiać. Ciekawi mnie jak on się ma to wszystko zapatruje. Bo wierzyć mi się nie chce, że pozwala wam na taką infantylność i bezczelność w stosunku do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, stać mnie na każdą waszą usługę. Nie muszę prosić o pieniądze mojego męża. Jednak po tym co zobaczyłam w tym okropnym, brudnym miejscu to nigdy tam nie wrócę. Może i są tam jeszcze jakieś perełki wśród pracowników, ale i tak większość to dno. A szczególnie recepcja i pani od permanentnego. Podejrzewam, że właśnie któraś z was tak oczernia tu klientów, w tym mnie. Brak mi słów na was, młode, nie znające życia dziewczynki. Udajecie, że macie w sobie jakąś wartość, a tak naprawdę jesteście smutnymi dziećmi szukającymi zaczepki. Zastanówcie się nad własnym życiem, bo w taki sposób do niczego nie dojdziecie. Chciałabym poznać właściciela tego salonu i z nim porozmawiać. Ciekawi mnie jak on się ma to wszystko zapatruje. Bo wierzyć mi się nie chce, że pozwala wam na taką infantylność i bezczelność w stosunku do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, stać mnie na każdą waszą usługę. Nie muszę prosić o pieniądze mojego męża. Jednak po tym co zobaczyłam w tym okropnym, brudnym miejscu to nigdy tam nie wrócę. Może i są tam jeszcze jakieś perełki wśród pracowników, ale i tak większość to dno. A szczególnie recepcja i pani od permanentnego. Podejrzewam, że właśnie któraś z was tak oczernia tu klientów, w tym mnie. Brak mi słów na was, młode, nie znające życia dziewczynki. Udajecie, że macie w sobie jakąś wartość, a tak naprawdę jesteście smutnymi dziećmi szukającymi zaczepki. Zastanówcie się nad własnym życiem, bo w taki sposób do niczego nie dojdziecie. Chciałabym poznać właściciela tego salonu i z nim porozmawiać. Ciekawi mnie jak on się ma to wszystko zapatruje. Bo wierzyć mi się nie chce, że pozwala wam na taką infantylność i bezczelność w stosunku do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, stać mnie na każdą waszą usługę. Nie muszę prosić o pieniądze mojego męża. Jednak po tym co zobaczyłam w tym okropnym, brudnym miejscu to nigdy tam nie wrócę. Może i są tam jeszcze jakieś perełki wśród pracowników, ale i tak większość to dno. A szczególnie recepcja i pani od permanentnego. Podejrzewam, że właśnie któraś z was tak oczernia tu klientów, w tym mnie. Brak mi słów na was, młode, nie znające życia dziewczynki. Udajecie, że macie w sobie jakąś wartość, a tak naprawdę jesteście smutnymi dziećmi szukającymi zaczepki. Zastanówcie się nad własnym życiem, bo w taki sposób do niczego nie dojdziecie. Chciałabym poznać właściciela tego salonu i z nim porozmawiać. Ciekawi mnie jak on się ma to wszystko zapatruje. Bo wierzyć mi się nie chce, że pozwala wam na taką infantylność i bezczelność w stosunku do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, stać mnie na każdą waszą usługę. Nie muszę prosić o pieniądze mojego męża. Jednak po tym co zobaczyłam w tym okropnym, brudnym miejscu to nigdy tam nie wróce. Podejrzewam, że właśnie któraś z was tak oczernia tu klientów, w tym mnie. Brak mi słów na was, młode, nie znające życia dziewczynki. Udajecie, że macie w sobie jakąś wartość, a tak naprawdę jesteście smutnymi dziećmi szukającymi zaczepki. Zastanówcie się nad własnym życiem, bo w taki sposób do niczego nie dojdziecie. Chciałabym poznać właściciela tego salonu i z nim porozmawiać. Ciekawi mnie jak on się ma to wszystko zapatruje. Bo wierzyć mi się nie chce, że pozwala wam na taką infantylność i bezczelność w stosunku do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina stała
Witam chodzę do tego salonu do fryzjera na początku chodziłam do Pana Kamila ale po tem go nie było wiec zaczęłam chodzić do Pana Mateusza który strzygl mnie dwoma parami nożyc jednocześnie, na początku mnie to przeraziło i jednocześnie zaszokowało ale technika która mnie strzygl była i wymagała profesjonalizmu co aż z niego wypływały za każdym razem wyszłam od niego zadowolona a teraz z powrotem jestem u Pana Kamila i tez jest dobrze, bo Pan Mateusz wyjechał. Pani właścicielko niech pani zacznie troszczyć sie o pracownikow bo wszyscy pani uciekną taka moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha hahhahah hihihi
Witam .Piszącym komentarze polecam,,okazanie szacunku ze swojej strony,a dopiero później wymaganie go od innych.Wystarczy drobny uśmiech aby był odwzajemniony ,wówczas wizyta będzie przyjemniejsza dla obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alani
najprzyjemniejsza wizyta w tym salonie to taka, której nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaSalonLaGrace
Byłam z chłopakiem u Pana Kamila (który strzyże się u niego) ,na Koloryzacji jestem bardzo zadowolona ze zmiany chciałam odswiezyc tylko kolor a Pan Kamil Zaproponował mi coś innego,Obsługa również miła,Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM!!! Wykupilam usluge manicure i pedicure hybrydowy. Na wstepie zostalam poinformowana, ze powinnam doplacic 40zl do wycinania skorek, bo w przeciwnym razie hybryda moze sie nie trzymac!!! I nie wiem co mi sie stalo ale zamiast poprosic o zwrot kasy za sprzedawana usluge z wada (gdzie z gory zakladaja, ze nie bedzie trwala) zdecydowalam sie doplacic. Pedicure tragiczny - stopy wygladaly tak samo jak przed "zabiegiem", paznokcie z hybryda na pierwszy rzut oka nawet ok. Manicure jeszcze gorzej - skorki pozalewane, po wyciagnieciu reki z lampy pani przemywala paznokcie tak delikatnie jakby nie chciala zetrzec hybrydy wiec paznokcie nadal cale sie kleily. Po umyciu i wytarciu rak pozostawaly kleiste smugi. Poniewaz juz czekala nastepna klientka, pani na szybko nalozyla kolejna warstwe nablyszczacza i uznala sprawe za zakonczona. Odwrocila sie do mnie tylem i zajela sie kolejna klientka. Udalam sie do recepcji aby zglosic reklamacje. Zaproponowano mi zwrot 40zl, ktore wplacilam. Zgodzilam sie, bo nie chcialam sie denerwowac i wyklocac o reszte kasy. "Kulfony" bo inaczej tego nazwac nie mozna posciagalam z paznokci rak zaraz po wyjsciu z salonu bez uzycia zadnych narzedzi (mozna sobie wyobrazic jak zostala wykonana usluga). Hybryda na paznokciach stop wytrzymala tydzien, odpadajac sama w calosci z paznokci... Po prostu jedna wielka pomylka. Szkoda kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka! Pracownicy pracują, jakby chcieli a nie mogli. Robią wszystko z łaski. Pani, które wykonywała mi zabiegi na stopy mówi do mnie: "jaka ja jestem zmęczona dziś... nic mi się nie chce, chce iść do domu". ????!!!! I tak moje stopy wyglądają! Właśnie jakby się jej nie chciało. Odradzam! Opóźnienie 20 min, bo pani wykonująca zabiegi przebywała poza salonem, na chodniku i nie raczyła wejść do miejsca pracy. Fotel masujący niby "zepsuty". Wykonanie usługi nie zgadzało się z ofertą. ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×