Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Havoc

Strasznie sucha cera,kremy nie pomagaja?

Polecane posty

kiedys sie strasznie przetluszala a teraz 20 lat i sie przesusza co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIWO
Proponuję peeling i krem MERITUM z Dermiki. Jest rewelacyjny na suchość skóry w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIWO
Masz 20 Lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie w aptece
maść z wit. A, bardzo dobrze natłuszcza i nawilża, pij duzo wody mineralnej niegazowanej, stosuj maseczki nawilżajace, a jak nie pomoże to idź do kosmetyczki bądź dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIWO
Napisz jak ją pielęgnowałaś i czym...może będę w stanie pomóc na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak 20 znaczy sie dokladniej 19,ale za 2 miesiace 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIWO
Napisz jak pielęgnujesz skórę, bo to może być problem właśnie złej pielęgnacji. Może miałaś zaskórniki i traktowałaś twarz kosmetykami z alkoholem z myślą wysuszenia ect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie to jestem chora i przestalam uzywac,zelu.Innych rzeczy nie uzywam do twarzy,czasem wykonam maseczke,pelling.ale krem nawilżający używam codziennie,dlatego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poniedziałek ONA
gdzie Ci sie złuszcza? przesusza na twarzy, na ciele? ja jakies pół roku dowiedzialam sie ze mam poczatki AZS czyli atopowe zapalenie skóry, wiec radzialabym nie sluchac polecanych kosmetyków tylko udac sie so lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pije strasznie duzo wody...pije ze 15 szkalnek wody z cytryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepinka
zacznij stosować tylko mleczko do suchej sóry do mycia i krem tłusty przynamnniej na noc. a co do żeli to wiele osób nie może ich sotoswać bo im się robi masakra czy to od żelu czy od wody a tymi granulkami to można zniszczyć naskórek jak sie ma wrażliwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poniedziałek ONA-->jeju juz sie boje. Ogolnie zluszcza sie na policzkach i czole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poniedziałek ONA
albo moze to byc łojotokowe zapalenie skóry czy skóra jest zaczerwieniona? piecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepinka
a te olejki niby fajne ale ja kiedyś uzywała jojoba i kokosowy i strasznie piekły mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepinka
najlepszy sposób na łuszczenie i duże podrażnienie to mycie mleczkiem do suchej skóry i tłusty krem na noc (nawilżajace czy półtłuste nie zawsze pomahają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej jojoba jest strasznie tlusty i raczej nie nadaje sie na moja twarz bo sie pozniej swiece jak psu jajka. No twarz mam czerwona,ale nie piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepinka--->ale mleczkiem bez alkoholu,jakie polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepinka
ja używam garniera różowe mleczko i zostawia jakby taki film który mi się bardzo podoba bo mi twarz wysycha na wiór, ale jak uznaje że się świecę to ten film zdjemuje delikatnie wacikiem z wodą gotowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poniedziałek ONA
czepinka mylisz pojęcia!!!!!!!!!! Łuszczenie a Sucha skóra to zupelnie dwie różne dolegliwości!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepinka
garnier skóra sucha i wrazliwa z ekstraktem ochronnym z róży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepinka
ja mówię co mi pomogło bo długi czas mi schodzily wióry z twarzy i byłam czerwona i mi poddtykali w apktekach drogie dermokosmetyki które dodatkowo masakrycznie podrażniły ,a robie jak pisze to mi się bardzo poprawiło, oczywiście każdy przypadek jest inny, ale nie szakodzi spróbowac melczka za 8 złotych ii nivea za 3 złote zamaist wydawać odrazy po 80 na drogie apteczne które mi zrobiły jeszcze gorszą masakrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepinka
i jestem strasznie wkurviona bo mi wtykano różne płyny miceralne i drogie kremiki nawilżające, że wydawałam na to ponad 500 złotych na pół roku a wygladalam strasznie , a czasami mozna sobie pomóc prostymi sposobami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi roszpunka
dziewczyno, po pierwsze odrzuć te wszystkie kremy i mleczka, toniki! One wszystkie (nawet nawilżające) wysuszają skórę. Buzię przemywaj wodą mineralną i lekkim żelem do mycia twarzy, najlepiej z ziai, bo nie zawiera wysuszających składników. Polecam też krem z ziai oliwkowy lub z koziego mleka - pięknie nawilża, lekko natłuszcza. mialam ten sam problem co ty, w końcu poszłam do najlepszej kosmetyczki w mieście i mi to powiedziała właśnie. wiem, ze fajniej mieć krem z garniera itp bo reklamowany, średnio drogi i znany, ale to są kremy tak naprawdę z niższej półki. Rób sama naturalne maseczki, jest mnóstwo składników w lodówce, które ci świetnie posłużą, np.kefir, drożdże, oliwa z oliwek, ogórek... Masuj sobie buzię co jakiś czas samą oliwa z oliwek, potem spłucz obficie wodą, zobaczysz jaką będziesz miała miękką, gładką i dobrze nawilzoną skórę. no i pij duzo wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepinka
co do kremu oliwkowego to uważam że bardzo fajny, ale ten kozi mnie strasznie podraznił OSTRZEGAM!!!! i nie myj żelem bo ci jeszcze bardziej wysuszy tak samo woda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi roszpunka--->dobrze,ale krem jakiś żeby ochronić cerę przed cynikami atmosferycznymi potrzebny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIWO
Havoc...myślę, że mogłaś podrażnić skórę tym żelem. Przeczytałam, że ma granulki. Recenzje również nie są dobre. Jest więcej osób z problemami takimi jak Twój. Do zmywania makijażu można używać tonic miceralny, który doskonale oczyszcza i nawilża skórę. Można też mleczko, tak naprawdę każde do twojego wieku. Nakładasz na palce i kolistymi ruchami masujesz skórę, następnie moczysz paluszki w ciepłej wodzie i dalej masujesz, aż powstanie taka ciemna masa. Następnie wacikami zmywasz do czystego i koniecznie tonic! Jest to coś co przywraca naturalne ph skórze i nawilża . Potem aplikujemy krem. I tu jest problem bo tak naprawdę to nie wiadomo jaki bo nie wiemy jaką masz cerę. Można mieć tłustą i przesuszoną a taką u Ciebie podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×