Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Havoc

Strasznie sucha cera,kremy nie pomagaja?

Polecane posty

Gość gratulacjeeeeeeeeeeeeee
Być może masz łuszczycę, a może po prostu dojrzewanie i hormowny powodują zachwianie równowagi. Ja doradzę Tobie : AA Help skóra atopowa Oceanic SA - mleczko do demakijażu - bez alergenów, tj.: parfum, konserwanty, parabeny, bez lanoliny, euceryny, cholesterolu. Lekka konsystencja, kwas hialuronowy i wyciąg z lukrecji dadzą Tobie to, czego szukasz. Wiem, bo sama jestem alergiczką. Jeśli to Tobie nie pomoże, to zastosuj krem półtłusty też AA Help skóra atopowa Oceanic SA. Inną opcją jest seria też Oceanic SA takich kremików bez parfumu i zapychaczy, ale pięknie pachnących, bo z wyciągami z różnych roślinek i jest seria dla skóry 20+ i dla skóry 30+, czyli dla Ciebie 20+. A jeśli chcesz jeszcze coś innego i będziesz czuła, że tamte kremy to jeszcze nie to, co musisz stosować, to kup sobie kremik dla dzieci w tubce, taki bez parfumu i zapychaczy - firmy Babydream (jest z cynkiem, co powoduje, że zapobiegasz i likwidujesz już istniejące podrażnienia skóry). Te są do zakupienia w Rossmannie. A jeśli nie wierzysz, że to, co tanie może być dobre, to kup soibie coś z firmy Eucerin, dostaniesz po kieszeni, ale też powinno Tobie pomóc, ale tam ceny są naprawdę wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepinka
mi strasznie zaszkodziły te wszystkie płyny miceralne czy biodermy , avene czy daxa i w sytuacjach większego wysuszenia i łszuczenia nie polecam... może jak się juz uporasz z sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIWO
Myślę, że powinnaś udać się do apteki i zapytać farmaceutę o radę skoro nie chcesz skorzystać z wizyty u kosmetyczki lub deramatologa. Jest tam wiele kremów np z mocznikiem, które mogą wyregulować Twoją skórę. Z firmy SVR są naprawdę dobre kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepinka
lepiej niech sprobuje pierw drogeryjnymi może jej pomoga najwyżej wywali 15 złotych, bo ja powywalałam wielką kase na apteczne i zużywałam je do kolan i piet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacjeeeeeeeeeeeeee
Co najważniejsze - zrób sobie testy kontaktowe w jakiejś dobrej klinice dermatologiczno-alergologicznej. Koszt ok. 140zł. Będziesz wiedziała wtedy na co jesteś uczulona - składniki kosmetyków, leki, metale. A jeśli nie jesteś uczulona, to Pani alergolog, w ramach testów, udzieli Tobie konsultacji i powie, co stosować w Twoim przypadku. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacjeeeeeeeeeeeeee-->krem zz AA Help Cera Atopowa używam tylko tego,żadnego innego. Dobra dzieki dziewczyny skocze do apteki i ona zobaczy,cos mi tam poleci.Poki co zakupie te mleczko z zjaja i myje i czekam na poprawe.Potem zdam relacje co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze uszy tez mi sie przesuszaja,no i dlonie,a rowniez smaruje kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialamm
zadne kremy nie pomagaly, moj organizm nie mial po prostu dostarczanej odpowiedniej ilosci wody zaczelam wiecej pic(woda, zieolona herbata) i problem zniknal ile plynow wypijasz dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam ze 15 szklanek wody przegotowanej z duza ilosci cytryny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialamm
sory, umknelo mi to wypijasz ponad 3l dziennie??? ja czasami lapalam sie na tym ze oprocz kawy w pracy nic nie pilam i tak wychodzilo, ze nawet 1litra dziennie organizmowi nie dostarczalam moze pomysl o mikrodermabrazji? w sumie zamiast wydawac kolejne pieniadze na nieskuteczne kosmetyki poszlabym do kosmetologa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIWO
Odpowiedzi od koloru do wyboru. Ktoś pisze, że masz alergię bo on ma i proponuje Ci takie kremy i zadnych innych. Nie można na odległość ocenić problemu!!! Można jedynie dać radę a osoba metodą prób i błędów będzie wykluczała. To że ktoś apteczne kremy wykorzystał do kolan bo nie działały, nie znaczy, że autorce nie pomogą. Najlepiej aby ktoś spojrzał na Twoją skórę a kremy z SVR są rewelacyjne i nie wierzę aby komuś zaszkodziły. Są pozbawione konserwantów i z dostępnych na naszym rynku kremów z mocznikiem, są jedynymi z tak dyżą ilością a przy suchości i łuszczeniu mocznik jest niezastąpiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka____
jeżeli to jest bardzo silne łuszczenie to na pewno powinnaś iść do dermatologa, powinien coś doradzić, może potrzebne będzie leczenie, a bez wizyty u lekarza trudno przecież stwierdzić co tak naprawdę Twojej skórze dolega. Jeśli to łuszczyca (raczej wątpię) to dobrze stosować maści łagodząco-natłuszczające (parę specyfików tutaj: www.leczenieluszczycy.com.pl), a jeśli masz jedynie problem z nawilżeniem skóry to moim zdaniem powinnaś postawić na naturalne olejki, ja osobiście używam w tym celu olejku rycynowego - jest niezawodny. No i nie wiem czy przypadkiem pijąc tyle wody z cytryną sama nie przyczyniasz się do wysuszenia skóry. Spróbuj zredukować ilość cytryny dodawanej do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletttka
czy dermokosmetyków do skóry atopowej można stosować na skórę po prostu bardzo suchą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletttka
Decubal, z tego co patrzyłam ma osobną linie do atopowej, osobną do bardzo suchej, chyba ze coś pokręciłam. Zapytam, może odpiszą, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruszka
Zapytaj, ale mi się wydaje, że to jedna i ta sama linia pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta13
mialam podobny problem i starej daty doktor dermatolog polecila mi stosowanie tylko panthenolu tej pianki od oparzen i pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesinka
panthenol na bardzo suchą skórę...hmm...może ;) spróbuję jak się znowu odezwie moja sucha skóra, aczkolwiek dałam radę zregenerować ją po zimie. miałam strasznie zniszczone dłonie, ale pomógł mi krem do rąk Decubal, gdzieś tu wspominany wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśsś
Do suchej skóry dermatolodzy polecają dermokosmetyki i emolienty. ja zawsze po zimie mam bardzo przesuszona skórę i mi pomaga oczyszczanie pianka Decubal i do tego krem nawilżający Decubal. Kuracja z polecenia dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotokto
Ja używam do mycia twarzy kolagenu, do nabycia w salonach kosmetycznych, żel ok. 80 zł., do tego jeszcze można nałożyć emulsję z kolagenem- 95 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pianka do mycia twarzy i Face Cream Decubala, genialny zestaw i problrm znika. To naprawdę dziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×