Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 445

Studio Prestige ul. Obrzeżna 1A lok. 2U2 - opinie

Polecane posty

Gość gość
Do salonu przy Bokserskiej trafiłam przez przypadek. Mijam to miejsce codziennie w drodze do pracy i któregoś popołudnia postanowiłam spróbować. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przyjemne miejsce z klimatem. Monika , która zajęła się moimi włosami - świetna fryzjerka. Jeśli zależy Wam na tym, aby wizyta u fryzjera nie tylko zakończyła się zadowoleniem z efektu ale przy okazji była mile spędzonym czasem, to miejsce dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właścicielka salonu jest niegrzeczna w stosunku do klientów, odmawia wykonania usług, krzyczy, odkłada słuchawkę. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Nigdy więcej. Jeszcze gorzej traktuje pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obydwa miejsca skin like silk i prestige okropne, namawiaja na zabiegi rzekomo tylko dziś w tej cenie, nieprawda to ich codzienna śpiewka ;pnie dajcie się namówić zabiegi drogie, wykonane byle jak, szybko, chyba na tanich kosmetykach, bez żadnego efektu, skóra taka sama jak przed zabiegiem, ale jesli peeling plus maseczka trwa łacznie 10 min ( w innych salonach nie ma się co dziwic) a i jeszcze właścicielka mega nieuprzejma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakład przypomina ul gdzie matką pszczołą jest strasznie niegrzeczna i niesympatyczna szefowa wyglądająca koszmarnie niechlujne grube babsko i pszczółki pracownice odwalające swoją robotę bardzo pobieżnie i bardzo szybko bo matka pszczoła kontroluje i czeka na forsę .Przy każdym zabiegu bezczelnie wciskają następne. Stanowczo nie polecam tego salonu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panuje tam okropny chaos! Zawsze sa opóźnienia bo nie ma systemu komputerowego tylko wszystko spisywane na kartkach. Praca po 13 h dziennie 15 dni w miesiacu a umowa na 1/4 etatu. Jeżeli rezygnuje sie z pracy to dostaje sie tylko 500zl brutto czyli tyle ile jest na umowie. Brak płatnego urlopu i wogole jakiegokolwiek urlopu bo zeby dostać pensje trzeba byc minimum 15 dni w miesiacu po te 13h. Wykorzystywanie przez starych pracownikow podczas gdy oni odpoczywają. Brak przerwy - za przyjście pozniej niz 8:45 kara 50zl mimo,że nadgodIny sa niepłatne a wychodzi sie ok 22... Brak jakiejkolwiek organizacji, jedna osoba lata z wywieszonym językiem bo naraz musi obsługiwać kilka klientek... Non stop wkurzonego klientki bo cały czas sa opóźnienia średnio 30min. Ogolnie praca wykańcza fizycznie i psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINA7890
witam, NIE POLECAM!!!! korzystałam z zabiegu fryzjerskiego w tym salonie- tragedii nie było, ale zachwytu tez nie. Samą usługę oceniam na 4, ale chaos panujący w salonie oraz bardzo nachalny marketing oceniam baardzo negatywnie- złożono mi chyba 3 czy 4 oferty w czasie oczekiwania na moją kolej... przy czy musiałam czekać dobre 20 minut, chociaż byłam umówiona na konkretną godzinę. Poza tym panie nadąsane, obrażone na cały świat... nieprzyjemna atmosfera :( NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo NIE POLECAM!!!! byłam w tym salonie na serii zabiegów SPA które dostałyśmy z siostrą w prezencie- zabiegi miały trwać 2-3 godziny. Po 1, 5 godziny maltretowania przez dwie panie, wyszłyśmy bardzo niezadowolone. Ze SPA i odprężeniem nie miało to nic wspólnego- jedna pani masowała mi twarz, w czasie gdy druga robiła coś z nogami- wszystko bez wyczucia i w zastraszająco szybkim tempie.... także o relaksie nie było mowy, tym bardziej, że pomieszczenia są oddzielone jedynie jakimiś prowizorycznymi ściankami działowymi- słychać hałas z recepcji i z gabinetów obok. Poza tym byłyśmy umówione na godz. 16... a weszłyśmy o 16:30.... potwierdzam wcześniejsze komentarze- gabinet nieprofesjonalny, słaba organizacja, niemiła obsługa- w szczególności wysoka blondynka, która jest chyba tam kierownikiem.... NIE POLECAM - STRATA CZASU I PIENIĘDZY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
dokonałam zakupu gruponu Studio Prestige pakietu day spa. Oferta jednak okazała się totalnym nieporozumieniem, ani jeden punkt nie został zrealizowany zgodnie z ofertą. Miało być to czekoladowe day spa lub kokosowe do wyboru, nie było oni kokosa ani czekolady. Zamiast pilingu cukrowego całego ciała był peeling enzymatyczny na wybrane części ciała, jakaś maska algowa o nieprzyjemnym zapachu.Personel był bardzo miły ale totalnie nieprzygotowany do zabiegów i niezorientowany z ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelove
Niestety, nie polecam, salon oszukuje klientów, Wykupiłam dla 2 osób masaż + zabieg na twarz, masaż ok, ale "zabieg na twarz" trwał ok 10 min (pani pojeździła sobie maszynką do peelingu kawitacyjnego), na pytanie czemu tak krótko, bo w opisie oferty nie było mowy o tym że to ma być tylko pokazówka, pani odpowiedziała że chyba się nie spodziewałam że za taką cenę będę miała wszystko... no cóż niech się nie spodziewa że jeszcze tam wrócę albo że będę polecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszy i ostatni raz
fryzjerek nie polecam! Efekt daaaaleko odbiega od zamierzonego! Wróciłam do domu jak stanęłam przed swoim lustrem to sie popłakałam ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia. Byłam w tym salonie kilka razy, gdyż miałam wykupiony pakiet zabiegów i żal mi było moich pieniędzy, aby tam nie przyjść z powrotem. Z każdą moją wizytą 3 panie stojące wokół mnie nagabywało mnie na coraz to nowe zabiegi i tym samym utknęłam z jakimis wykupionymi zabiegami za 350 zł. :( Niestety nie pójdę tam i stracę swoje pieniądze. Zabiegi wykonywane BARDZO nieprofesjonalnie, szybko i olewczo. Zero efektów. Złodziejstwo i kpina. Powinny zamknąć ten lokal i się nie kompromitować. Cały czas na grouponie są ich zabiegi do wykupienia. Biedne, nowe klientki. :( Współczuję stresu, wkur***nia i straconych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia. Pieniądze wyrzucone w błoto. Właścicielka koszmarna. Zapłaciłam za serię zabiegów. Nie dość że zmieniono mi zabiegi w trakcie serii to urządzenia psuly się. Efektów zero. Jest kilka osób które faktycznie się starają a reszta robi zabiegi pobieżnie i niedokładnie. Cały czas wianuszek pracownic namawiał mnie na kolejne "rewelacyjne" zabiegi. Nawet za darmo bym tam nie wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam rowniez! Peeling kawitacyjny trwajacy 5 min??? Smieszne a te zabiegi na gruponie w atrakcyjnych cenach sa po to zeby namowic w trakcie 1 wizyty na drogie zabiegi za ktore trzeba juz zaplacic no tylko dzis taka promocja. Czy ludzie sie naprawde na to nabieraja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłyśmy z córka tam wczoraj. jedna wielka tragedia. Piling to był pomazanie, uwaga !!! nielicznych części ciała pilingiem jaki można kupić za 12 PLN całe pudełko. Następnie panie zostawiły nas i poszły. Brak ręczników, szlafroków. Pod prysznic trzeba przejść przez korytarz- poczekalnie, na którym panuje chaos i krzyk. Po powrocie leżymy sobie gołe i czekamy a tu nikogo. Drzwi chlap, chlap bo kosmetyczki z innych pokoi przychodzą po krem, narzędzia. Nie ma puk, puk ani dzień dobry ani przepraszam.Tragedia !!!! Masaż ciała konsekwentnie z ominięciem wielu partii ciała, technika w miarę ok ale sil brak. zabieg na twarz trochę lepiej ale nie miał nic z wspólnego z zakupioną ofertą. Na koniec w ramach przeprosin Gratis, ha ha ha maseczka która była w ofercie. W Klinice choć trudno ją tak nazwać, rąbie muzyka no i wracasz do domu i możesz odpocząć. Dziewczyny, tragedia !!!! znajdźcie inny gabinet , jest ich wiele w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwość, szkoda że nie przeczytałam opinii wcześniej. Nie spotkałam sie z czymś takim. Swietny sposób na naciąganie Klientek. Wykupujesz za grosze na Grouponie dowolny pakiet i masz nadzieję że w zamian otrzymasz fajny zabieg. Niestety jak Cie dorwą w swoje szpony to juz nie wypuszczą . Myślałam że tylko ja byłam taka głupia i dałam sie naciągnąć na inne zabiegi . To co przeszłam to była masakra, oczywiście sama jestem sobie winna . Po przyjściu na pierwszy zabieg namówiono mnie na szereg innych , oczywiście ze wspaniałym skutkiem...m.in. karboksyterapia, focus,lifting osoczem. Żaden z tych zabiegów nie przyniósł efektów wręcz przeciwnie zauważyłam znaczne pogorszenie skóry. Po zakończeniu całej serii nadal mi proponowano kolejne, fantastyczne , promocyjne usługi, wszystko za pół ceny .Wieczny bałagan, opóżnienia do godz. , personel nie znający języka. Dziewczyny bardzo proszę oszczędżcie czas i przede wszystkim pieniądze. Nie odpoczniecie tam, nie poprawicie swojego wyglądu ale w zamian stracicie mnóstwo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
niestety miałam okazję skorzystać z "usług" tego salonu ....dostałam na moje nieszczęście prezent w formie kuponu z groupona na pakiet spa pod jakże kuszącą nazwą ...."czekoladowa euforia" ...może warto na wstępie zaznaczyć, że dzwoniąc w marcu jedyny termin jaki przemiła Pani była mi w stanie wyznaczyć w godzinach popołudniowych to lipiec ,,,(sic!) w ogóle bez komentarza pozostawie równiez sposób obsługi klientów z Groupona i do tego wielokrotne próby dodzwonienia się w ciągu dnia kiedy nikt nie odbierał telefonu ....przejdźmy do samego zabiegu .....na kuponie napisane było, że w ramach zabiegu będe mieć peeling cukrowy, odprężający masaż całego ciała gorącymi kamieniami, maska na całe ciało gorącą czekoladą Wedla, refleskologia stóp, pelling kawitacyjny wraz z mezoterapią oraz liftingujący masaż twarzy z uzyciem kwasu hialuronowego, kolagenu i jakiś tam ampułek.... generalnie nie wiem skad nazwa "czekoladowa" a tym bardziej "euforia" ....Pani zrobiła mi pelling z oleju kokosowego ze słoika kupionego w jakimś markecie a potem wmasowała mi w ciało olejek dla dzieci bambino...hmmmm masaż gorącymi kamieniami i czekoladą Wedla był tylko marzeniem jaki serwowała ulotka opisującą mój kupon :D następnie na twarz nałożono mi dziwnej konsystencji maskę .....pachniała jak najtańszy krem nivea ...zresztą pewnie był to krem nivea ....i koniec .....i tyle tak wyglądał mój ekskluzywny pakiet SPA...szczerze nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby zarówno byłych pracowników jak i klientów, którzy w jakikolwiek sposób zostali oszukani, okradzeni przez Skin Like Silk / Studio Prestige i nie możecie odzyskać od nich pieniędzy skontaktujcie się ze mną na stoposzustwom2018@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo, wspaniała inicjatywa, też o takiej myślałam, bo oszukanych kobiet jest mnóstwo, a ten salon "rośnie w siłę" istniejąc nadal. Chętnie bym się skontaktowała, ale nie mam pewności wiarygodności osoby po drugiej stronie maila. Kurczę, może burza mózgów tutaj pomoże zebrać wszystkie oszukane klientki? Może jakaś strona internetowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj byłam z koleżanką na wizycie SPA również z groupona. Niektórych zabiegów nie miałyśmy, inne zrobione pobieżnie (tak jak wyżej wspomniany peeling kawitacyjny trwający 5min). Całość trwała ok 1h zamiast 1,5h. I oczywiście panie próbowały wciskać zabiegi. tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, wykupilam pakiet uslug w salonie, ale czytajac Wasze komentarze zastanawiam sie czy nie utopilam pieniedzy... Na zabiegach jeszcze nie bylam, czy moge odstapic od umowy kupna ? Nie minelo jeszcze 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie i Panowie. Zdajcie sobie sprawę iż pseudo studio prestige i skin like silk to dwa miejsca należące do tej samej osoby, której działalność opiera się na oszukiwaniu i naciąganiu ludzi. Model działania jest prosty, baba dogadała się z gruponem w którym reklamuje rzekome usługi na bardzo wysokim poziomie i do tego bardzo drogie w cenach bardzo niskich. Oczywiście o usługach z tego zakresu możecie zapomnieć. Jedyne co Was biedni klienci tych miejsc spotka w tym miejscu to naciąganie na inne rzekome usługi i amatorka najwyższych lotów. Skarg były setki ale grupon nie reaguje bo dla niego liczy się kasa i baba zaciera ręce oszukując uczciwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno, chcecie się odgryźć, piszcie recenzje na Google maps. Obecnie baba i obsługa przekupują ludzi marnymi zniżkami za ratowanie opinii i wystawianie ich jako dobre. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nie polece tego salonu. Maja slaby sprzet. Do twgo sie nie wyrabiaja. A to chodzenie i nagabywanie na zabiegi niczym jak na pokzach garnkow dla emerytow jest straszne. Ja sie dalam niestety namowic na karboksyterapie na since pod oczami. Maja pistolecik o przeplynie 90ml ze stal przeplywem. Jak sprawdzicie w cenie ten strumiem sie nie nadaje pod delikatna skore oczu. Efekt? 500pln w plecy, pojawily sie zmarszczki pod oczami (dziewczyna robiaca zabieg nie miala chyba o tym pojecia bo wstrzyknela tyle gazu, ze az sama sie zdziwila) a since jak byly tak sa. Lepiej unikac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam

Nie polecam ! W pokoiku bylo zimno , mialam miec masaz Relaksacyjny a mialam mocny Klasyczny miala byc aromaterapia a nie bylo masaz tylko plecy i nogi z tylu , gdy kazano mi sie polozyc na brzuchu i wlozyc twarz w otwor w fotelu stal centralnie pod moim nosem kosz na smieci pelen rekawiczek i innych papierow i inne cuda wianki ale najgorsze to ze lezac tam w sumie bez ubrania co chwile ktos wchodzil po cos juz pomine fakt ze koc zamiast jakos ulozyc na mnie to zarzucono mi na glowe . Zadnej atmosfery zero relaksu ..nie polecam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja laserowa

A czy u Was zabiegi depilacji laserowej były skuteczne? 🙂 i na jak długo?
Ja też kupiłam day spa na grouponie i wykupiłam depilacje laserową z ich zniżek. Po 1 zabiegu widziałam efekty i chciałabym wiedzieć jak skuteczna jest na dłuższą mete ta depilacja (wiem, że trzeba mieć kilka zabiegów ale czy po nich włosy odrastają)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ222

Ja w salonie byłam juz z 4 razy, pierwszy raz byłam poniewaz dostałam w prezencie zabegi z gruponu, majac taki kupon nie traktuja cie powaznie... zacznijmy od tego ze w salonie jest chaos, duzo ukrainek, jest głośno, i nie da rady sie odpręzyć, w czasie zabiegu panie namawiaja na inne zabiegi ktore sa niby w promocji, a;e nie dajcie sie nabrać bo to są normalne ceny w innych tego typu salonach.  Kolejne moje trzy wizyty polegały na peelingu węglowym, efekty średnie a gwarantowano mi 100% poprawy cery. Każdy zabieg wykonywała mi inna pani, kazda zupełnie inaczej , a obiecano mi ze bede uczęszczała tylko do jednej , Salon bardzo przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×