Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alukla

otwarcie zlobka/klubu malucha. prosze o pomoc osoby tre zakladaly takie placowki

Polecane posty

Gość alukla

witam. chce otworzyc zlobek/klub malucha. i mam pytanie jak sie do tego zabrac... od czego zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba masz mało przekonywujące
od marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokorokoko
Witam, Z tego co się orientuje to żeby założyć klub malucha trzeba mieć odpowiednie uprawnienia zgodne z nową ustawą żłobkową. Ja właśnie odbywam taki 280 godzinny kurs na opiekuna w żłobku lub klubie malucha. Ja sama myślę o pracy w żłobku ale są na kursie osoby, które chcą założyć bądź już prowadzą żłobku albo kluby i tez muszą skończyć ten kurs. Można tutaj też uzyskać dodatkowe informacje jakie są formalności i jak założyć własny klubik (takie konsultacje w cenie kursu). Na zajęciach z prawa tez sporo o tym było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania22bis
Witam. Mam pytanie czy orientujecie się w temacie właściciela żłobka. Tzn. chciałabym otworzyć żłobek mam wykształcenie wyższe ( ale nie powiązane tj. handel i marketing ) czy ukończywszy kurs 280 godzinny będę mogła zacząć działać aby otworzyć żłobek??? Czy jeszcze coś muszę jeśli chodzi o moją osobę zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
beznadziejna praca i psie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania22bis
concordia - skąd takie podejście> masz jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? chce otworzyć to na obrzeżu większego miasta gdzie w tym mieście jest jeden żłobek państwowy i jeden prywatny, a na obrzeżu na wsi gdzie raczej mieszkają bogaci ludzie nie ma takiego żłobek, proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania22bis
szkoda że nikt nie jest zainteresowany rozwinięciem tematu i pomocy...poszukam rad na innym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1989
Witam, ja równiez mam w planach załozenie w Szczecinie prywatnego klubu malucha. Zapoznałam się juz z nowymi ustawami na ten temat (ale jeszcze nadal wszystkiego nie wiem). Jak narazie zrobiłam sobie prowizoryczny kosztorys załozenia oraz planowanych zysków oraz koszty utrzymania. Byłam takze w Sanepidzie , zeby dowiedziec się co i jak z wyzywieniem gromadki podopiecznych. Gdyby ktos chciał nawiazać kontakt i porozmawiać (wesprzeć sie troszke) ania-gulinska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×